STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Black Silk Band
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tanek
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 09:42:47    Temat postu: Black Silk Band Odpowiedz z cytatem

Witam,
zapraszam do odwiedzania podstronki Jablonowo/Muza, gdzie znajdziecie informacje na temat mojego nowego skladu.
Jesli jestescie zainteresowani zorganizowaniem koncertu w Waszym miescie, dzwoncie pod numer 606 92 41 42, lub piszcie na mail:
weckl@poczta.fm
pozdrawiam,
Krystian Kociela
Powrót do góry
gościu
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 10:59:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki rodzaj muzy gracie ?
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 11:22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taką na koncert do obsession jak na moje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 11:23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gościu napisał:
Jaki rodzaj muzy gracie ?

wejdz na stronke, tam jest wszystko.

http://jablonowo.com/mp3/
Powrót do góry
podziemie
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 12:21:13    Temat postu: Black Odpowiedz z cytatem

Byłem na tej stronce i muzy posłuchałem. Ambitna i dla wąskiego grona słuchaczy raczej skierowana - na pewno nie dla mnie. Pod względem technicznym ok., tylko, że nie wpada w ucho i raczej ciężko było mi wysłuchać cały kawałek do końca. Zespół raczej skromnością nie grzeszy... Kto i kiedy współpracował z wymienionymi zespołami no i w jakich okolicznościach..., Ogólnie biorąc zespołowi życzę powodzenia, bo mimo ich talentu będzie im bardzo trudno znaleźć szerszą publikę.
Powrót do góry
frontman
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 12:30:29    Temat postu: Re: Black Odpowiedz z cytatem

podziemie napisał:
Byłem na tej stronce i muzy posłuchałem. Ambitna i dla wąskiego grona słuchaczy raczej skierowana - na pewno nie dla mnie. Pod względem technicznym ok., tylko, że nie wpada w ucho i raczej ciężko było mi wysłuchać cały kawałek do końca. Zespół raczej skromnością nie grzeszy... Kto i kiedy współpracował z wymienionymi zespołami no i w jakich okolicznościach..., Ogólnie biorąc zespołowi życzę powodzenia, bo mimo ich talentu będzie im bardzo trudno znaleźć szerszą publikę.


Rzeczywiście nie grzeszą skromnością i nie lubui się takich kapelek w naszym kraju. Ile bierzecie za wesela lub zabawy przy kotleciku bo myślę, że pod tym trochę ambitniejszym materiałem kryją się chałturki w War"szafce. No i dobrze z tym, że pewne rzeczy trzeba ubierać w oczywiste słowa. A jeżeli ktoś myśli głową to nie będzie ich uwielbiał za " wyrafinowane gusta wizualne" tylko chyba muzyczne.
To tyle i życzę im powodzenia.
Powrót do góry
znajomek
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 12:37:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W składzie tej kapelki jest gość grający na basie: B***** L**********. Czy to ten znany w Brodnicy muzyk związany niegdyś ze sceną toruńską.
Bieda go dopadła, że chalłturzyć zaczął!
Powrót do góry
podziemie
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 13:09:35    Temat postu: Black Odpowiedz z cytatem

Na zdjęciu to nie B***** przynajmniej nie ten z Bcy
Powrót do góry
tuhaj bej
Gość






PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 13:23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Azja niczego sobie.
Powrót do góry
muzyk
Gość






PostWysłany: Czw, 01 Gru 2005 07:19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktoś namiary wokalistki ?
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 01 Gru 2005 09:11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

namiary czy wymiary?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
muzyk
Gość






PostWysłany: Czw, 01 Gru 2005 11:02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie poznam te dane.
Powrót do góry
tuhaj bej
Gość






PostWysłany: Czw, 01 Gru 2005 17:59:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Azja. Nic tylko jasyr.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 01 Gru 2005 18:25:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gościówa ma ciekawy głos moim zdaniem, przesłuchałem te empetruje. muzyka trafi w gusta pokojnych dziewcząt, które nie bawią się przy umca-umca-umca (typu dykoteka viva Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kisiel
Gość






PostWysłany: Czw, 01 Gru 2005 19:16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
gościówa ma ciekawy głos moim zdaniem, przesłuchałem te empetruje. muzyka trafi w gusta pokojnych dziewcząt, które nie bawią się przy umca-umca-umca (typu dykoteka viva Wink )


no na moje tez calkiem przyjemnie to brzmi ...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016863 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski