STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Klon to wazeliniarz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 16:11:28    Temat postu: Re: Praga ladna jest tylko nocą...:-))) Odpowiedz z cytatem

To się zrzeknij emeryturki jak Ci sie nie podoba.

Chłopie, Tobie się NIC nie pasuje, nawet wiosna Ci przeszkadza, bo muchy... To nie jest normalne!!

Nie jestem jedynaczką, utrzymuję się sama, nie licze na rodziców, trzymam swoje sprawy we własnych rękach i nie będzie mnie zaden pieprzony malkontent oceniał i dyktował jak mam żyć.

Koniec tematu.

PS.Musisz być strasznie męczący z tym swoim narzekaniem .... Współczuję.... Już chyba wolę swoje "wazeliniarstwo".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 17:36:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widocznie za wczesnie odeszlas od rodzicow...wplynelo to niekorzystnie na Twoja psychike:-)))
Powrót do góry
M.
Gość






PostWysłany: Pią, 20 Lut 2004 22:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praga- zmieniłaś ksywkę żeby nie kojarzono Cię z Klonem?
I tak wszyscy wiedzą że jesteś jego lalą.
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 00:51:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. napisał:
Praga- zmieniłaś ksywkę żeby nie kojarzono Cię z Klonem?
I tak wszyscy wiedzą że jesteś jego lalą.


Masz rację, jestem jego dziewczyną (lalę może Ty masz.., albo chciałbyś mieć). Fucha moderatora jest strasznie nudna. Jako Nikita muszę pisać "Oczywiście, weźmiemy tą opinię pod uwagę", jako Praga moge napisać żeby się ktoś odpalantował albo pomógł zamiast tylko krytykować i dowalać się do wszystkiego. Lubię te pogaduszki i nie zrezygnuję z nich. Na swą obronę mogę dodać, że nie dopisuję sobie z drugiego konta postów "popierających" jak jeden z użytkowników, którego nie wymienię tu z nicka Smile
Widzę, że jest tu duża nagonka na Klona, ale ja zawsze ( no, prawie zawsze, jednak to są nasze prywatne sprawy )będę po jego stronie, dla mnie to naturalne, czy szanowałbyś mnie bardziej gdybym nie pisała słowa w jego obronie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M.
Gość






PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 08:07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prago- Nikito, czy jak się tam zwiesz.
JESTEŚ ŻAŁOSNA, każdy nędzny obywatel tego kraju (bądz co badz) demokratycznego, ma prawo do WOLNOŚCI SŁOWA.(Pudelsom dziękuję za super utwór).
Wyobraź sobie, że Święty powszedni,hrabia_Potocki, czy ja skromny M.- mamy też do tego prawo. Przykro nam, ze prawie wszystkie nasze wypowiedzi - tak "ranią" Ciebie i Twojego Kochanego Klona, ale taka jest konstrukcja tego świata, że każdy człowieczek który ma ochotę może (czasami powinien) dać upust swoim intelektualnym przemyśleniom.
Ot co : PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI.
Powrót do góry
talkos




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 15

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 08:45:39    Temat postu: odpierdolcie sie od klona Odpowiedz z cytatem

gdyby nie klon nie byłoby najlepszej strony o naszym miescie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 12:25:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. napisał:
Ot co : PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI.


W takim razie napisz coś o sobie, a my Cię zanalizujemy w stylu Hrabiego, jeśli to Cię nie "zrani" to będziesz mógł nas oceniać.

I powtórzę jeszcze raz : wolnośc słowa jest nie tylko po to, żeby krytykować. Ale jak się nie ma żadnych pomysłów... Jeśli się Wam portal nie podoba, to zróbcie lepszy, albo pomóżcie Klonowi. Chyba że za dużo wymagam, bo trzeba by trochę ruszyć pustą głową Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 12:27:16    Temat postu: Re: odpierdolcie sie od klona Odpowiedz z cytatem

talkos napisał:
gdyby nie klon nie byłoby najlepszej strony o naszym miescie


Dzięki talkos, to pierwsze miłe słowa od dłuuugiego czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
talkos




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 15

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 12:46:33    Temat postu: proszę bardzo Odpowiedz z cytatem

nikito
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M.
Gość






PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 12:53:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co chcesz o mnie wiedzieć Wielbicielko Klona?
I bez waszej analizy, mogę was ocieniać, jak mi się żywnie podoba.
Ten twój tekst o pustej głowie, świadczy wyłącznie o twoich zdolnościach intelektualnych. Myślisz, że robienie tej stronki o Brodnicy to jakaś misja od Boga? Nie przesadzaj, strona jak strona- a ze bardziej ocenzurowana od innych i bardziej wazeliniarska (czytaj. post świętego powszedniego)- to już zupełnie inna bajka.
Powrót do góry
MaDness
Gość






PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 12:57:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę, że strona jest jak najbardziej o.k.
Powrót do góry
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 15:09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M...napisała"Prago- Nikito, czy jak się tam zwiesz.
JESTEŚ ŻAŁOSNA, każdy nędzny obywatel tego kraju (bądz co badz) demokratycznego, ma prawo do WOLNOŚCI SŁOWA.(Pudelsom dziękuję za super utwór).
Wyobraź sobie, że Święty powszedni,hrabia_Potocki, czy ja skromny M.- mamy też do tego prawo. Przykro nam, ze prawie wszystkie nasze wypowiedzi - tak "ranią" Ciebie i Twojego Kochanego Klona, ale taka jest konstrukcja tego świata, że każdy człowieczek który ma ochotę może (czasami powinien) dać upust swoim intelektualnym przemyśleniom.
Ot co : PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI.

komuś ta krytyka przeszkadza?, kogoś musi cholernie drażnić?
już nasze głosy powinny skłonić Was do refleksji...ale nie Wy wolicie nam udowodnić...ze jestesmy zmanierowanymi, malkontentami, chorymi psychicznie, ze czepiamy sie jak rzep psiego ogona, ze mowimy coś? dla kogoś? niewygodnego? że nasze posty nikogo niechwalą?- a pytam się muszą chwalić?
czy nasze wypowidzi powinny byc peanami?!!!
otoż wacle nimi być niemuszą...mnie irytuje to hrabiego irytuje tamto, Harry Mansona co innego, talkosa tez i M tez, o Madness ma tez swoje zdanie, i Praga vel Nikita tez ma swoj poglad na swiat i ma go naczelny z Czasu Brodnicy i ma go również Klon czy ofce z CB i chwala ze maja...

ale moim zakichanym prawem jest mozliwość wyrazenia opinni o wszystkim, co tylko mi sie podoba....
niepowiedzialem nigdy ze Klon jest ograniczony czt glupi bo zaatakowal by go jako osobe a ja atakuje i krytykuje to co on robi...czyli pełza przed kazdym bo uważa to za przyczynek do sukcesu-watpie w taka teorię Klonie...predzej czy pozniej dostaniesz solidnego kopa w d...od nich i bedziesz tylko zalowal ze robiles im przyslugi...

niezamkniecie mi nigdy ust co najwyzej wykasujecie posty...Smile))
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 22:37:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna dyskusja, troche za wiele wazajemnych oskarżeń ale ładnie. Sporo się dowiedziałem o sobie, o stronie, o mojej "lali" Smile . Zaczeło się od życzeń dla Burmistrza, w których był straszny błąd i nikt tego nie zauważył albo nie napisał. Ciekwa lektura Panowie i Panie aż strach pomyśleć co by się działo podczas realnego spotkania.
Pozdrawiam wszystkich życząc przy okazji wszystkego najlepszego z okazji urodzin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 11:46:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie obchodze urodzin to taki pogański zwyczaj:-)

a poza tym wpada...czyli niebedzie nagrody od burmistrz-jaka szkoda:-(
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 22 Lut 2004 15:12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:

komuś ta krytyka przeszkadza?, kogoś musi cholernie drażnić?
już nasze głosy powinny skłonić Was do refleksji...


ależ one nas skłaniają do refleksji, z tym że jest ich tak dużo, że ja właściwie przestałam robić cokolwiek innego, na nic już mi nie starcza czasu Smile Mam plan, żeby zmienić swoje beznadziejne życie zgodnie z Twoimi wskazówkami, ale daj mi proszę jeszcze z 2 tygodnie, moje DNA się broni jak szalone Smile

święty powszedni napisał:
a pytam się muszą chwalić?


czasami by mogły....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.037867 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski