STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Klon to wazeliniarz?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Święty powszedni
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Lut 2004 18:48:07    Temat postu: Klon to wazeliniarz? Odpowiedz z cytatem

chcę wygarnąć Klonowi jego wazeliniarstwo...do

1. CB...
2. do poparcia konfliktu w Iraku....
3. Jaśnie nam panującego pana Wacława D.

zresztą Wie ten koleś, jak zastosować wazeline jak ustawić sie...podziwiam dawaj lekcjęSmile))

Wasz święty
Powrót do góry
MaDness
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Lut 2004 18:55:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zauważyłam wazeliniarstwo Prowadzącego Portal !!!
Apogeum wazeliniarstwa to życzenia dla Jaśnie Pana Burmistrza.
No, no...gratuluję pomysłu.
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2004 19:03:07    Temat postu: Re: Klon to wazeliniarz? Odpowiedz z cytatem

Święty powszedni napisał:
chcę wygarnąć Klonowi jego wazeliniarstwo...do

1. CB...
2. do poparcia konfliktu w Iraku....
3. Jaśnie nam panującego pana Wacława D.

zresztą Wie ten koleś, jak zastosować wazeline jak ustawić sie...podziwiam dawaj lekcjęSmile))

Wasz święty


1. CB bardzo pomaga w rozwoju Portalu, to nie wazeliniarstwo tylko współpraca.
2. Konflikt w Iraku, skąd wnioski, że jestem za. Jest jedynie informacja o powrocie naszych żołnierzy i sonda.
3. 50 urodziny Burmistrza to moim zdaniem okazja do złożenia życzeń niezależnie od oceny jego pracy. Zwyczajna grzeczność. Każdemu z Was chętnie złoże życznie na stronie z okazji "okrągłej" rocznicy, wystarczy napisać. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2004 20:50:53    Temat postu: Re: Klon to wazeliniarz? Odpowiedz z cytatem

Jest takie mądre, życiowe powiedzenie "kto smaruje ten jedzie" Smile
Wszystkich "czarno-białych" idealistów witam w świecie dorosłych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Lut 2004 21:04:10    Temat postu: Klon czy nie Klon??? Odpowiedz z cytatem

ja bym tak łatwo nie odpuścił i nie zmienił zdania co do wazeliniarstwa prowadzącego portal jak to pisze Madness...
1. z CB bym dal spokoj bo znowu go gnojem ktoś obrzuci...i biedni niewyczołgają sie z pod niego...
2. co do iraku to bym zjechal z tonu ani to nasz konflikt, ani interesow zesmy nie zalatwili ino chlopak zginal w tej zabawie - ja bym zjechal irak na forum ale to klona sprawa on tylko odnotowuje jak twierdzi....ALE ZOBACZYC PROSZĘ CO ON ODNOTOWUJE....SAME KASKI...a inne rzeczy odonotowywujesz....dziwi mnie postawa mjr. Lichnerowicza błogosławiącego zolnierzy ja bym sie mimo rangi i funkcji sprzeciwiwl konflikt to konflikt i wara ale my zawsze pchamy sie i dostajemy w d....
ale Klon wita bohaterow...tak posiedzieli pochleli tam i pobawili sie ...darmozjady
3. a co do Burmistrza to zes fajnei wskoczyl...ta dziewczynak jego rzecznik niedlugo Cie pochwali ze promujesz miasto....przyznaja CI nagrode...TY WIESZ CO ROBISZ

Wasz święty
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 17 Lut 2004 21:30:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. CB możecie nie lubić ale dzieki nim portal sie rozwija, pisałem już o tym. Nie mam ani wykształcenia ani doświadczenia dzienikarskiego. Od kogoś musze się nauczyć i od kogoś musze zdobywać materiały. Poświecam prawie cały swój wolny czas na modyfikacje strony, krytyka mile widziana ale weźcie też pod uwagę, że sam nie doprowadziłbym strony do tego miejsca.
2. Wrócili z Iraku, było oficjalne przywitanie, pojechałem zrobilem foto i wrzuciłem na stronę. To wszystko, możliwośc komentowania pozostawiłem Wam, ja mam swoje zdanie i wyraziłem je w zamieszczonej sondzie.
3. Brodnica.net jak sama nazwa wskazuje jest naszym miejscowym portalem, urodziny Burmistrza nie mogą zostać pominięte.

Jeśli macie pomysły odnośnie strony to piszcie, propozycji i pomysłów trafia do mnie niewiele, za to krytyki całe mnóstwo. Macie też możliwość wpływania na gazete, korzystajcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
święty powszedni
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Lut 2004 07:20:20    Temat postu: co zrobic z Klonem? Odpowiedz z cytatem

mowisz ze uczysz sie od CB....wiec nierob tego bo tam niema od kogo sie uczyc....kropka.
Irak irakiem ale trzeba pietnowac konflikty zbrojne
a burmistrz hm.....ile ludzi ma codziennie Klon urodziny i obchodza je w ciszy....zastanow sie!.....
a co do pomyslow to niewierze bys z ktoregokolwiek z nich skorzystal .....moze sie myle?
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 18 Lut 2004 11:18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z CB dajmy sobie spokój bo na kompromis się nie zapowiada Smile

Irak to też temat "rzeka", Ty nazywasz to konfliktem zbrojnym, inni misją stabilizacyjną a cała prawda, wg mnie, ma raczej podłoże ekonomiczne.

Cytat:
"ja bym zjechal irak na forum ale to klona sprawa on tylko odnotowuje jak twierdzi....ALE ZOBACZYC PROSZĘ CO ON ODNOTOWUJE....SAME KASKI...a inne rzeczy odonotowywujesz...."

Nikt Ci nie broni "zjechania" sprawy Iraku na Forum, jestem bardzo "za".

Burmistrzowi poprostu wypada złożyć życzenia. A to że inni obchodzą w ciszy własne uroczystości to raczej nie moja wina i z tego powodu nie będę na stronie wprowadzał pesymistycznego nastroju.
Umożliwię Wam składanie życzeń swoim bliskim na stronie.

Wszystkie Wasze propozycje notuje i w miarę możliwości staram się je realizować. Jest na stronie formularz pocztowy , jest Forum z działem "Propozycje i sugestie", tylko korzystać Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
swięty powszedni
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Lut 2004 17:20:08    Temat postu: Klon czy nie Klon... Odpowiedz z cytatem

hahaha...zostawisz CB i odejdziesz od nich:-)) nie mow...przejrzales chłopie na oczy...jezeli jest to dla Ciebie tylko zarobek a nie jakas ideowa sprawa to rozumiem...ale radze klapki z oczu zdjac:-)))

Irak-misja ekonomiczna masz racje, ale W TEJ EKONOMII TO MY PONOSIMY KOSZTY...CZYZ NIEWIDAC!!!, KTO NAM ZRKOMPENSUJE - NO POWIEDZ KTO????

co do Jasnie nam panujacego...śmiem twierdzic ze zrobiles to przemyslnie i z wyrachowaniem...niestety...zobaczym skutki tego pozniej...TYLKO NIEWCISKAJ KITU ZE ZROBILES TO Z POPUDEK CZYSTO BEZINTENCJONALNYCH, BO WTEDY MOGE PARSKNAC SMIECHEM:-)))
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 18 Lut 2004 18:37:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hahaha...zostawisz CB i odejdziesz od nich:-)) nie mow...przejrzales chłopie na oczy...jezeli jest to dla Ciebie tylko zarobek a nie jakas ideowa sprawa to rozumiem...ale radze klapki z oczu zdjac:-)))

Chce pozostawić już ten temat w spokoju, nie dogadamy się, mamy bardzo rozbieżne poglądy.
Cytat:
Irak-misja ekonomiczna masz racje, ale W TEJ EKONOMII TO MY PONOSIMY KOSZTY...CZYZ NIEWIDAC!!!, KTO NAM ZRKOMPENSUJE - NO POWIEDZ KTO????

Napisałes to w takim tonie jakbym to ja nazywał sie George Bush.
Cytat:
co do Jasnie nam panujacego...śmiem twierdzic ze zrobiles to przemyslnie i z wyrachowaniem...niestety...zobaczym skutki tego pozniej...TYLKO NIEWCISKAJ KITU ZE ZROBILES TO Z POPUDEK CZYSTO BEZINTENCJONALNYCH, BO WTEDY MOGE PARSKNAC SMIECHEM:-)))

Tak, zrobiłem to celowo, oczekuje wielkiej nagrody z Urzędu Miasta. A tak poważnie to uważam, że na typowo brodnickiej stronie muszą się znaleźć życzenia dla Burmistrza z okazji urodzin. Czy się to komuś podoba czy nie to takie są zasady w cywilizowanym społeczeństwie.

Preferujesz samotne dążenie do celu, zarzucasz mi współpracę z CB i życzenia dla Burmistrza. Kiedy miałem naście lat byłem strasznie zbuntowany, miałem swoje ideały i wizje naprawy świata. Życie zweryfikowało moje młodzieńcze zapędy, musiałem się troche nagiąć. Aby walczyć o swoje ideały trzeba znać swojego wroga i pole walki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kmilz
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Lut 2004 20:05:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moja małzonka ma dzis urodziny !!!! Laughing Laughing Laughing
Co do Iraku i poboznosci to Papież wyraził zdanie kościoła.
Wazeliniarstwo to według mnie specjalność tubylców z Brodnicy i widac to na każdym kroku (a za plecami .........)
Pzdrw
Powrót do góry
swięty powszedni
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Lut 2004 20:33:04    Temat postu: Klon czy klonowanie....? Odpowiedz z cytatem

wiec Kmilz...Twojej malzonce w tym geburstagu najlepsze zyczenia mimo ze Klon nie umiescil jej zdjecia i nie nakazal wysylac jej zyczen:-)))

co do Iraku to agencje niedawno doniosly o starciu zbrojnym 6 Polakow rannych i 12 zabitych Irakijczykow...Ty to nazywasz wojna ekonomiczna chlopie???

co do burmistrza to nietrzeba mu kadzic wiele gazet to robi....Ziemia Michalowska...z nowym naczelny,,,stary zostal odwolany za to ze napisal zdanie w gazecie...."lato na pojezierzu to bubel"...!!! aTy nic niepiszesz tylko kazesz ludziom pisac...a sam zacierasz lapki-niezle!!!,,,no i ta Gazeta Pomorska tuba burmistrza druga...az mnie gardlo sciska...ile on musi miec kadzidel i KWA...
a teraz ma trzecie Ciebie...i li tylko nieudawaj cywilizowanego Europejczyka...bo jest to bardzo smieszne...

a co do mlodzienczego buntu....mi pozostal....mam swoje zdanie...mam gdzies wladze...i leje na wazeliniarzy...
mimo iz juz podstarzaly slucham takiej muzyki, cytuje ich teksty swoim dzieciom...nie wstydze sie buntu ani nieuwazam ze ostygl...kto tak uwaza to niebyl zbuntowany a jedynie poddal sie takiej modzie...coz i tacy sie zdarzaja....TRZEBA PLYNAC ZAWSZE POD PRAD KLON>>>ale czy Ty to zrozumiesz....szkoada mi Ciebie bo miales jakies tam cele...ale zamieniles je stykajac sie z tym dziwnym srodowiskiem CB....

a teraz mi to do łba przyszlo...w CB pracowala ta siksa co nie umiala pisac a teraz jest rzecznikiem prasowy burmistrza i plecie strugi bzdur dla niego...wiec jaki z tego wniosek...CB tez musi tam palec trzymac...
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 03:04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kmilz nie wysłał ani zdjęcia, ani życzen. Moja propozycja nadal aktualna ale nie wymagajcie ode mnie jasnowiedzenia.

Chcesz podyskutować na temat Iraku ? Napisz nowy wątek na forum.

Nie zamierzam nikomu kadzić, tak Cie uraziły te życzenia? Na stronie brodnica.pl jest adres do Burmistrza, boli Cie coś to napisz. Nie wyżywaj się na mnie, relacjonuje tylko wydarzenia.
Nie będę za wszelką cenę płynął pod prąd, chociaż czasmai bym chciał.

Nadal czekam na propozycje, wady portalu już chyba znam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 08:54:14    Temat postu: Re: Klon czy klonowanie....? Odpowiedz z cytatem

swięty powszedni napisał:
a co do mlodzienczego buntu....mi pozostal....mam swoje zdanie...mam gdzies wladze...i leje na wazeliniarzy...


Ta władza daje Ci emeryturkę, więc chyba nie lejesz tak mocno jak mówisz...

swięty powszedni napisał:
mimo iz juz podstarzaly slucham takiej muzyki, cytuje ich teksty swoim dzieciom...nie wstydze sie buntu ani nieuwazam ze ostygl...kto tak uwaza to niebyl zbuntowany a jedynie poddal sie takiej modzie...coz i tacy sie zdarzaja....TRZEBA PLYNAC ZAWSZE POD PRAD KLON>>>


No to mamy lokalną wersję Owsiaka, panie kolego, czasy Flover Pover już sie skończyły Nie trzeba płynąć pod prąd ( chyba raczej dla zasady, bo na wszystkie tamaty..., ale to moje prywatne zdanie), żeby być dobrym człowiekiem.

Może skończcie już te nagonki i pomóżcie robić portal. W dziale "Sugestie i pomysły" są tylko 4 posty....To chyba źle świadczy o piszących. Znaczy to, że umieją tylko krytykować, burzyć, ale jak trzeba coś konstruktywnego wymyślić, to głowka pusta...Jeśli to jest to słynne i reklamowane tu "płynięcie pod prąd", to ja dziękuję Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swiety powszedni
Gość






PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 15:21:09    Temat postu: Praga ladna jest tylko nocą...:-))) Odpowiedz z cytatem

Praga i Klon dmuchaja w jedna trabe...bractwo wazeliniarzy na forum...
tak wladza mi daje pieniadze...jak cholera...dziekuje za nie:-)))
Praga jestes pewnie jedynakiem wiec rozumiem Twoje zadowolenie...jak wszystko za Ciebie rodzice zrobia...Ty to nawet okresu buntu niemusisz przechodzic no chyba za bunt w wersji KLON
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024007 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski