STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
anty KOD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Wto, 29 Gru 2015 11:27:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje poglądy w większość skręcają na lewą stronę , ale totalnie nie popieram tej dziwnej histerii wywołanej przez KOD.
Nagle tyle osób sie przebudziło ? Gdzie byli podczas wyborów? Nie jestem za Pisem i nigdy nie będę . Ale niech mają szansę wprowadzania swoich zmian , za 4 lata już ich na pewno u władzy nie będzie . Polak jak zwykle mądry po szkodzie.
Rano w tv relacja z sejmu..tego się nie da słuchać , tylko jedni na drugich non stop , rzygać się chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 19:06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam ciekawy artykuł - tylko dla rozgarniętych.

http://heterosapiens.pl/kod-gorszy-sort-o-co-teraz-chodzi/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 20:13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
polecam ciekawy artykuł - tylko dla rozgarniętych.

http://heterosapiens.pl/kod-gorszy-sort-o-co-teraz-chodzi/
Nie potrzebuje wyjaśnień w stylu co Kaczyński chciał powiedzieć jestem na tyle rozgarnięty że sam je zrozumiałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 20:32:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 21:38:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem i to jest stronnicze i pro Pisiackie. I na pewno się nie mylę. bo druga strona nawet niema szansy na wypowiedzi w takiej TV. Druga sprawa gdzie jakies minusy Jarosława niema wiec to jest jakiś fenomen?
A to sam na to wpadłem więc wydaje mi się że myślę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golab




Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 103

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 10:54:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dzisiaj znowu są manifestacje KOD-u.
Zamiast z dziecmi lub wnukami ruszać na sanki to będą znowu robic widowisko.
Żal patrzeć na to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikster




Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 12:47:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
To co Pisze Fenrir to nie fakty a powtarzana jak mantra zalecenia prezesa bo on to nazywa aferami które nam nie zaszkodziły tak jak afera np. SKOK. To co wypisujesz to często mogły by być afery ale je ukrócono. Natomiast PIS lekką ręka dał pieniądze na Rydza, umorzył długi PC ułaskawił swojego kolesia i zrobił go ministrem, zablokował TK , Przekręcił największą sumę na SKOK. a Gembe wycierają sobie Katasrofą smoleńską Bogiem Głodnymi dziećmi i Emerytami.


GajowyMarucha. To co piswze Fenrir to fakty zamiatane pod dywan przez PO-PSL. Wolność była wtedy, gdy Vat poszedł w górę, gdy ustępujący prezesi dostawali milionowe odprawy i wielkie emerytury, gdy sklepy jak Lidl, Kaufland itd. wyprowadzali wielką kasę za granicę. Gdy banki w Polsce zarabiały krocie. Teraz się próbuje to ukrucić nakładając podatek od odpraw, hipermarketów i banków. KOD to świnie bojące się oderwania od koryta. Niestety Polski Naród nie patrzy trzeźwo na to, co kto zrobił dla Polski dobrego lub co stara się zrobić tylko na tych co głośno krzycząSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikster




Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 12:50:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

golab napisał:
Czy dzisiaj znowu są manifestacje KOD-u.
Zamiast z dziecmi lub wnukami ruszać na sanki to będą znowu robic widowisko.
Żal patrzeć na to.


Zgadza sięSmile Zamiast spędzać czas z dziećmi, to idą na manifestację KOD i manifestują w imieniu bankierów, posłów, prezesów spółek, przywilejów dla władzy:) Taki jest Polak-niszczy sam siebie i narzeka, że jest mu źle:) To Polacy mają opanowane do perfekcji-niestety:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikster




Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 12:54:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
romanthorne napisał:
Mówi się głąbie -retoryki.
wiem ale jestem gorszego sortu.


Gajowy jak nie rozumiesz, co Kaczyński chciał przez to powiedzieć, to o tym nie pisz.

Skoro się czegoś nie rozumie to się nie powinno wypowiadać na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikster




Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 13:07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Obejrzałem i to jest stronnicze i pro Pisiackie. I na pewno się nie mylę. bo druga strona nawet niema szansy na wypowiedzi w takiej TV. Druga sprawa gdzie jakies minusy Jarosława niema wiec to jest jakiś fenomen?
A to sam na to wpadłem więc wydaje mi się że myślę Smile


Gajowy. To dlaczego tego nie pokazują w TVP, TVN, POLSAT itd.?
Czemu Nasze bezstronne TVN robiło i robi nadal nagonkę na PIS?
Czemu wszystko prócz Petru, PO i PSL jest złe?
Jaki masz interes w tym, by podatki od Hipermarketów, gigantycznych odpraw dla elit nie weszły w życie?
Co jest złego w tych podatkach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golab




Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 103

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 13:39:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KODy wrócą dzis późno bo pewnie impreza w Bydgoszczy sie przedłuży.Jutro będziemy mieli sprawozdanie z marszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 19:06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walczą o koryta dla swoich zwierzchników... może wtedy też im coś skapnie.

Nie wierzę że ktoś zupełnie nie powiązany z korytem PO-PSL-SLD-NOWOCZESNA mógłby identyfikować się z postulatami KOD!?
Nasi forumowi przeciwnicy walczą O SWOJĄ DEMOKRACJĘ -nie Naszą! Przeciętnemu Zdzisiowi i Grażynce zwisają ''wolne media'' bo i tak interesuje ich: taniec z gwiazdami , mam talent i Klan.

TK i tzw: Wolne media to: ''być albo nie być'' złodziei i kolesiów z byłego rządu. Stracili już Trybunał , stracili media - śpieszą się strasznie bo jak Polacy faktycznie zobaczą że nic strasznego dla Nich samych to nie oznacza to poparcie dla Ryśków Swetru spadnie i będzie już po opozycji!

Polacy przestaną oglądać telewizję ''Pijarową''* poprzedniej władzy (*Public relations) która dbała o pozytywny , poprawny politycznie i różowy odcień tamtej władzy. Zobaczą w końcu co naprawdę dzieje się w tej osławionej UE , GDZIE CODZIENNIE ŁAMANE SĄ PODSTAWOWE PRAWA DEMOKRATYCZNEGO KRAJU , KONSTYTUCYJNE PRAWA OBYWATELI UE POD PRZYKRYWKĄ POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ I MULTI-KULTI.

Obywatele Unii Europejskiej otwierają oczy bo na żywo widzą że to co dzieje się do w okół Nich za cholerę nie jest pokazywane w TV!!!

U Nas też Sz-KOD-niki boja się strasznie upływającego czasu który działą na ich niekorzyść. Pokazuje ze za PIS-u nic złego się nie dzieje , wszystko jest NORMALNE! Oczywiście lemingów zawsze trochę będzie (to w końcu rodziny i znajomi kolesi oderwanych od koryta - powiązanych układami , umowami i zyskami) , z wpojoną przez osiem lat mantrą: ''Jak pis dojdzie do władzy to Ryd-zyk będzie wam po domach chodził!'' itp więc muszą z nimi wychodzić na ulicę! Ale czas upływa , będzie ich coraz mniej aż w końcu znikną bo najzwyczajniej będzie wstyd! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 23:17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banki sklepy odbija sobie te podatki z mojej kieszeni. Spójrz na Węgry czy tam jest bogactwo? Nie coraz większa bieda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 10 Sty 2016 12:13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Banki sklepy odbija sobie te podatki z mojej kieszeni. Spójrz na Węgry czy tam jest bogactwo? Nie coraz większa bieda.


Byłeś , sprawdziłeś? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 10 Sty 2016 13:36:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
GajowyMarucha napisał:
Banki sklepy odbija sobie te podatki z mojej kieszeni. Spójrz na Węgry czy tam jest bogactwo? Nie coraz większa bieda.


Byłeś , sprawdziłeś? Laughing
to masz http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/na-wegrzech-narasta-nie-notowana-bieda/
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16509151,_Orban_spacyfikowal_Wegry_jako_narod__Opozycja_nie.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02272 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski