STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
anty KOD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 18:58:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe jest czarne nadal. UE to totalitaryzm a łamanie praw przez strażnika konstytucji już nie? Nie jesteś za PIS ale za dyktatura jak najbardziej? Nie chcesz mieć nic do powiedzenia we własnym kraju? Bo na to się zanosi. Czy wszystkich co nie popierają Twoich poglądów masz za idiotów? Prawdopodobnie Tv komercyjne ogląda banda naiwnych idiotów prawda? Myślisz że ludzie potrzebują żeby im mówić co jest dobre a co nie? Fascynujesz się nacjonalizmem faszyzmem? Czy dzielisz ludzi na lepszych i gorszych? Czy jak jest człowiek to i na niego da się dopasować paragraf?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 19:11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraken napisał:
Krótkie biografie twarzy KOD, kim są i czym się zajmowali wcześniej.


Komitet Obrony Demokracji – Kim oni są ?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-obrony-demokracji-kim-oni-sa-2015-12
Brawo zaczyna sie grzebanie w zyciorysach. Nie przykryje to jawnego łamania prawa przez PIS. Nie znam tych ludzi ale widze co pis robi teraz nie jestem w stanie zweryfikować tej strony na moje to maga być członkowie Polskiego zwiazku kombajnistów a jest tak bo ja tak mówie. Grzebcie sobie w swoich życiorysach. I tak nadal PIS łamie prawo i nie liczy się z ustawa zasadniczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 19:23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gejowy jesteś kwintesencją i najdoskonalszym przykładem jak lewicowe poglądy robią wam papkę. Powtarzasz w kółko o dyktaturze, nacjonalizmie i faszyzmie i jeszcze coś bełkoczesz o wolności. I tak w kółko.... Na szczęście Polacy robią się coraz bardziej świadomy co wam lewakom bardzo się nie podoba. Wrzucam link z materiałami które pokazują kto jest kim w tym waszym kodzie, a Ty jak zwykle to samo- nie na temat. POwtarzasz w kółko ze za pis nie będzie wolności słowa,że prawica to cenzura i brak wolności słowa.Jest to nie prawda! Bo dla prawicy to my naród Polski jesteśmy najważniejsi i to my bronimy naszych własnych dóbr i wartości. W przeciwieństwie do was. Ludzi którzy za bezcen oddali by wszystko byle by podpodobać się pani Merkelowej i innych. Ostatnio zastanawiałem w jakim państwie od dawna rządzi lewica i mam wpadłem jakiś czas temu na kilka tematów odnośnie Szwecji. To co dzieje się od kilku lat w tym kraju to sama autodestrukcja. Tam cenzura doszła do takiego stopnia, że ludzie, kumple z roboty czy w rodzinach nie ufają sobie. Boją się rozmawiać o tym co dzieje się w ich kraju bo być może ktoś pójdzie na policję albo oskarży ich o rasizm i ksenofobię. Wy próbujecie zrobić to samo w Polsce. Wasze niedoczekanie Polska mentalność jest zupełnie inna i uważam to za duży atut i + do całej sytuacji która dzieje się w starej UE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 19:27:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Kraken napisał:
Krótkie biografie twarzy KOD, kim są i czym się zajmowali wcześniej.


Komitet Obrony Demokracji – Kim oni są ?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-obrony-demokracji-kim-oni-sa-2015-12
Brawo zaczyna sie grzebanie w zyciorysach. Nie przykryje to jawnego łamania prawa przez PIS. Nie znam tych ludzi ale widze co pis robi teraz nie jestem w stanie zweryfikować tej strony na moje to maga być członkowie Polskiego zwiazku kombajnistów a jest tak bo ja tak mówie. Grzebcie sobie w swoich życiorysach. I tak nadal PIS łamie prawo i nie liczy się z ustawa zasadniczą.



Ręce opadają....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betti_4




Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 19:36:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
miras980, lekka poprawka.RazzVery Happy




A tak na marginesie, to napisz coś a nie siejesz picturkami, chłopcze gumowy z gimnazjum.Razz

Nowa ustawa, więcej inwigilacji, kontrola maili, podsłuchy, niby antyterrorystyczna.Sad


Gdybyś naprawdę chociaż raz w życiu przeczytał konstytucję. Gdybyś wiedział co to jest ustawa, jak jest procedowana. W jaki sposób są lobbowane ustawy. Gdybyś cokolwiek wiedział na temat systemu prawnego w Polsce, nie opowiadałbyś tych pierdół.
Najwięcej podsłuchów było stosowanych za rządów koalicji PO-PSL. Zresztą trudno się dziwić, przecież SLD i część PO-wców to beneficjenci nie tylko czasów po okrągłym stole, lecz również poprzedniego systemu- PRL mają więc we krwi inwigilacje, korupcje i dezinfomowanie społeczeństwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 20:00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraken napisał:
GajowyMarucha napisał:
Kraken napisał:
Krótkie biografie twarzy KOD, kim są i czym się zajmowali wcześniej.


Komitet Obrony Demokracji – Kim oni są ?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-obrony-demokracji-kim-oni-sa-2015-12
Brawo zaczyna sie grzebanie w zyciorysach. Nie przykryje to jawnego łamania prawa przez PIS. Nie znam tych ludzi ale widze co pis robi teraz nie jestem w stanie zweryfikować tej strony na moje to maga być członkowie Polskiego zwiazku kombajnistów a jest tak bo ja tak mówie. Grzebcie sobie w swoich życiorysach. I tak nadal PIS łamie prawo i nie liczy się z ustawa zasadniczą.



Ręce opadają....
Nie opadaj tylko prosze pisz kim jesteś po mieczu i po kądzieli. Być moze komusz korzonki lub koszerne i nie wolno Ciebie brać na powaznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 20:02:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betti_4 napisał:
qncept napisał:
miras980, lekka poprawka.RazzVery Happy




A tak na marginesie, to napisz coś a nie siejesz picturkami, chłopcze gumowy z gimnazjum.Razz

Nowa ustawa, więcej inwigilacji, kontrola maili, podsłuchy, niby antyterrorystyczna.Sad


Gdybyś naprawdę chociaż raz w życiu przeczytał konstytucję. Gdybyś wiedział co to jest ustawa, jak jest procedowana. W jaki sposób są lobbowane ustawy. Gdybyś cokolwiek wiedział na temat systemu prawnego w Polsce, nie opowiadałbyś tych pierdół.
Najwięcej podsłuchów było stosowanych za rządów koalicji PO-PSL. Zresztą trudno się dziwić, przecież SLD i część PO-wców to beneficjenci nie tylko czasów po okrągłym stole, lecz również poprzedniego systemu- PRL mają więc we krwi inwigilacje, korupcje i dezinfomowanie społeczeństwa.
Obecny Pis ma w swoich szeregach samych znamienitych komunistów co chcecie licytacji kto gorszym komuchem był?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 20:12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Kraken napisał:
GajowyMarucha napisał:
Kraken napisał:
Krótkie biografie twarzy KOD, kim są i czym się zajmowali wcześniej.


Komitet Obrony Demokracji – Kim oni są ?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-obrony-demokracji-kim-oni-sa-2015-12
Brawo zaczyna sie grzebanie w zyciorysach. Nie przykryje to jawnego łamania prawa przez PIS. Nie znam tych ludzi ale widze co pis robi teraz nie jestem w stanie zweryfikować tej strony na moje to maga być członkowie Polskiego zwiazku kombajnistów a jest tak bo ja tak mówie. Grzebcie sobie w swoich życiorysach. I tak nadal PIS łamie prawo i nie liczy się z ustawa zasadniczą.



Ręce opadają....
Nie opadają tylko prosze pisz kim jesteś po mieczu i po kądzieli. Być moze komusze korzonki lub koszerne i nie wolno Ciebie brać na powaznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betti_4




Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 20:31:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
betti_4 napisał:
qncept napisał:
miras980, lekka poprawka.RazzVery Happy




A tak na marginesie, to napisz coś a nie siejesz picturkami, chłopcze gumowy z gimnazjum.Razz

Nowa ustawa, więcej inwigilacji, kontrola maili, podsłuchy, niby antyterrorystyczna.Sad


Gdybyś naprawdę chociaż raz w życiu przeczytał konstytucję. Gdybyś wiedział co to jest ustawa, jak jest procedowana. W jaki sposób są lobbowane ustawy. Gdybyś cokolwiek wiedział na temat systemu prawnego w Polsce, nie opowiadałbyś tych pierdół.
Najwięcej podsłuchów było stosowanych za rządów koalicji PO-PSL. Zresztą trudno się dziwić, przecież SLD i część PO-wców to beneficjenci nie tylko czasów po okrągłym stole, lecz również poprzedniego systemu- PRL mają więc we krwi inwigilacje, korupcje i dezinfomowanie społeczeństwa.
Obecny Pis ma w swoich szeregach samych znamienitych komunistów co chcecie licytacji kto gorszym komuchem był?


Jest jak mówisz. Niestety i w PiS znajdą się ludzie z niegodnymi życiorysami. Jednak partia ta rządziła w Polsce zaledwie 2 lata od 1989 r. Natomiast cała reszta SLD, PO, UW itp. byli cały czas w rządzie,a nie w opozycji. Ci sami ludzie, którzy walczą z PiS obalili rząd Olszewskiego, teraz próbują znowu robić to samo. Nie mogą odejść od koryta, ponieważ obsadzili swoimi ludźmi wszystkie najważniejsze instytucje. Pod płaszczykiem KODu niby oddolnej inicjatywy, próbują za wszelką cenę odzyskać władzę i utrzymać swoje przywileje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 21:05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak sie łamie konstytucje to jest oki? Wolno w imię wyższych celów? Bo KOD to ludzie co nie godzą się na łamanie prawa przez PIS. Ja jakoś nie jestem z układu mam zwykła prace za 2 tys. I nikt mnie nie odrywa od koryta. Nie podoba mi się likwidowanie demokracji. Zamiast cieszyć się że bez rozlewu krwi dokonała się transformacja ustrojowa.Nadal marzy wam sie krwawa rewolucja. Jak byście pozabijali tych co wg was trzeba żyło by wam się lepiej? Do tego mienicie się katolikami. To obłuda jest. 25 lat demokracji chcecie zamienić na demokrature jak w Rosji. Bijecie brawo nacjonaliscie Orbanowi który ma największe bezrobocie UE. Marzy wam się by narzucać innym wasz pseudo-katolicyzm, gdzie nie wolno kalać obrazka ale śmiało można wyzywać i pozbywać się ludzi inaczej myślących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 22:07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betti_4 napisał:


Gdybyś naprawdę chociaż raz w życiu przeczytał konstytucję. Gdybyś wiedział co to jest ustawa, jak jest procedowana. W jaki sposób są lobbowane ustawy. Gdybyś cokolwiek wiedział na temat systemu prawnego w Polsce, nie opowiadałbyś tych pierdół.
Najwięcej podsłuchów było stosowanych za rządów koalicji PO-PSL. Zresztą trudno się dziwić, przecież SLD i część PO-wców to beneficjenci nie tylko czasów po okrągłym stole, lecz również poprzedniego systemu- PRL mają więc we krwi inwigilacje, korupcje i dezinfomowanie społeczeństwa.


"Najwyraźniej nie masz żadnego pojęcia o tym o czym piszesz. Nie masz najmniejszego pojęcia o tym jak wygląda procedowanie ustaw. " --- A Ty betti wiesz? Wiesz o jakiej formie ingerowania w dane telekomunikacyjne piszesz? To Ci odpowiem, te Twoje "najwięcej podsłuchów" to nic innego jak wykorzystanie danych z art. 180a Ustawy 16/07/2004 - Prawo telekomunikacyjne i art. 218 k.p.k.

fenrir napisał:


Wszystkim obrońcom ''niemieckiej demokracji w Polsce'' ( czyż to nie brzmi kuriozalnie?) przypominam ze wasza wcześniejsza władza partii PO-PSL-SLD nie zastosowała sie do 50 wyroków TK!!!


Wiesz o jakie 48 Wyroków Trybunału chodzi? Naświetle, chodzi w większości o te Wyroki Trybunału Konstytucyjnego które nakazały wprowadzenie pewnych zapisów prawa, które to na dzień wydania orzeczenia przez Trybunał, już obowiązywały. Trybunał orzekał o stanie prawnym dotyczącym danej ustawy, w chwili gdy stan prawny z dnia orzeczenia był już inny, zmieniony o to co zakładał dany Wyrok. Na tym polegało w większości "niezastosowanie się" do Wyroków Trybunału.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 22:27:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy nowy rząd wprowadza swoich ludzi do trybunału inaczej nie mogli by rządzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2015 23:44:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje sięgają zenitu.
Ja mam tylko jedną wielką prośbę do Was: nie pozabijajmy się nawzajem - proszę. Jak słyszę red. Lisa, który co jakiś czas zapowiada "MAJDAN" to mną trzęsie. Nie dajmy się sprowokować. Protestujcie, kłóćcie się ale nie stawajcie nigdy fizycznie po dwóch stronach barykady Polak przeciw Polakowi.
Pamiętajmy niedawno na Ukrainie wystarczyło kilku snajperów (cholera wie czyich) i poszło to wszystko tak "po bandzie", że mamy to co mamy.
U nas też wystarczy jakaś dziwna prowokacja nie wiem: kibice pobiją "kodowców" albo jakiś spektakularny fajerwerk z ofiarami w świetle kamer i maszynka ruszy jak u nich.
Nie dopuśćmy do tego w Polsce...bądźmy czujni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golaba




Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 83

PostWysłany: Wto, 29 Gru 2015 00:31:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak mysle ze trzeba zakopac toporek i razem skoczyc na browarka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 29 Gru 2015 07:25:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraken napisał:
Każdy nowy rząd wprowadza swoich ludzi do trybunału inaczej nie mogli by rządzić.

A co ma rządzenie do TK?
Wiesz jak się powołuje i odwołuje sędziów TK?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.038494 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski