STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Komitet Obrony Demokracji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 13:27:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Gdyby PO zrobiło to wcześniej to byś tak nie piał.


Gdyby babka miała wąsy byłaby dziadkiem , ile jeszcze bedziesz przytaczał PRZESZŁOŚĆ ?

Może czas na teraźniejszość ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 13:58:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:


Może czas na teraźniejszość ?



Wszystkie problemy teraźniejszości wynikają z błędów przeszłości... Ja nie mam amnezji i o błędach nie zapominam by nie popełniać ich w przyszłości. Wy , widzę macie problemy z pamięcią lub wasze mózgi same je kasują by nie przeciążać ''świeżości'' umysłu! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 20:12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetrącenie kręgosłupa TK, główny propagandzista pis na czele TVP w ramach odpolitycznienia i teraz Niewiem jak to.nazwac to coś co zrobiono z prokuraturą.
Nazywasz naprawa błędów
Shocked
Nazwę to inaczej sabotaż w celu realizacji chorych przekonań i ambicji....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 20:16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka postów wcześniej podałem te trzy linki , może odniesiesz się do tamtego zamachu na demokracje.


http://www.bliskopolski.pl/ludzie/bronislaw-komorowski/prezydent/

http://www.obalamyglupote.pl/2016/01/tak-byo-bronisaw-komorowski-odwoa-caa.html


http://opinie.nienachalne.salon24.pl/177174,bronislaw-komorowski-bezprawne-przejecie-wladzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 20:18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takiej naprawie jak nokaut in vitro, odcięcie dotacji na edukację domowa, odcięcie funduszy na RPO, dotacje dla ****** nie wspomnę......
Kartofle.obiecaly że nikomu nic nie zabiorą, teraz na te nieszczęsne 500 zł składać się będziemy wszyscy z wszystkiego co się sprzedaje w tym kraju z paliwami i kredytami na czele....
UE to widzi, eksperci ekonomiści i.prawnicy też.
Kartofle nie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 20:36:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż w przeciwieństwie do poprzedniego rządu chociaż dają coś społeczeństwu a nie jak PO-PSL-SLD żarcie w drogich restauracjach , imprezy wycieczki zmiany na prezesowskich stołkach dla milionowych odpraw , przewałki , afery , wyprzedaż majątku państwowego itp.

Będę się śmiał jak okaże się że że z powodu braku machlojek w budżecie
zostanie spora nadwyżka ! Twisted Evil

p.s : Czy Komoruski oddał już co ukradł? Czy straty w milionach złotych za przedłużenie umów w kancelarii , opróżnienie całego budżetu KP na 2015 już w sierpniu to mało znaczące epizody.

Każdego roku setki milionów złotych PO przepuszczało nie licząc się z narodem a was boli 20mln które i tak nie zostały przyznane?!
Hipokryzja level Master!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 21:40:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciemnota i brak myślenia. Wszyscy prawnicy mówią że PiS łamie konstytucje a ciemnota mówi że jest ok. Zamiast leczyć chorobę to ją PiS pogarsza. 20 mln zostanie przyznane ale z innej puli jak nie wiesz Fenir to sobie doczytaj. ośmiorniczki nie kosztują nawet 1 mln co Ty wypominasz. Jesteś zwolennikiem PiS i finansowania kościoła jednocześnie mówisz Pis nie moja partia a z KK mi nie po drodze ośmieszasz się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2016 22:07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej! ja mam tu licencję na obrażanie ludzi nie ty!!! Twisted Evil

Gejowy, masz wycięte pół mózgu odpowiedzialne za pamięć! Dla ciebie polityka zaczęła sie w maju i październiku! Zresztą widać kiedy dołączyłeś do tego forum - pewnie strach w oczka zajrzał gdy koryto zaczęło się oddalać. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 08:45:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
No cóż w przeciwieństwie do poprzedniego rządu chociaż dają coś społeczeństwu a nie jak PO-PSL-SLD żarcie w drogich restauracjach , imprezy wycieczki zmiany na prezesowskich stołkach dla milionowych odpraw , przewałki , afery , wyprzedaż majątku państwowego itp.

Będę się śmiał jak okaże się że że z powodu braku machlojek w budżecie
zostanie spora nadwyżka ! Twisted Evil

p.s : Czy Komoruski oddał już co ukradł? Czy straty w milionach złotych za przedłużenie umów w kancelarii , opróżnienie całego budżetu KP na 2015 już w sierpniu to mało znaczące epizody.

Każdego roku setki milionów złotych PO przepuszczało nie licząc się z narodem a was boli 20mln które i tak nie zostały przyznane?!
Hipokryzja level Master!

Słowem nieodniosłeś się na temat in vitro, brak argumentów o kurskim RPO teraz prokuraturze, wklejasz za to linki których nikomu nie chce się otwierać. Typowa kartoflana zagrywka, zakrzyczec argumenty, śpiewkami które,, ciemny naród kupi "...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 10:53:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenrir , od kiedy ty taki przychylny toruńskiemu księdzu ?? Serio nie przeszkadza ci , że chcą mu dać 20 mln ? To , że inni defraudowali państwową kasę , nie znaczy , że mamy popierać w tym temacie Pis i jeszcze pisać , że to tylko 20 mln , bo PO wydała więcej ... myślałem , że jednak masz coś ciekawego do powiedzenia , ale tutaj pogrążasz się i przedstawiasz opinie jak jakiś radykalny prawicowo kościelny dziwak , do którego nic nie dociera...

Widziałbym wiele przeznaczeń 20 mln , choćby dla osób potrzebujących pomocy , starszych , chorych itd... Nie podoba mi się pompowanie kasy w złoty budynek ****** i w jego bogate życie .

ps . nie popieram kodu Wink bo zaraz będzie kto przeciwko pis = lawacki kodowiec Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 10:57:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Jack 254"]
fenrir napisał:

...wklejasz za to linki których nikomu nie chce się otwierać.


Szkoda mojego czasu na wypisywanie ciągle tego samego tylko dlatego ze co chwile przyjdzie jakiś leming i trzeba będzie mu wyjaśniać od początku.

Nie czytasz linków które wklejam?! Pewnie masz awersje na prawicowe artykuły i nie przebrniesz przez tekst w którym jest tyle prawdy o twojej ulubionej partii.
Ale to nie moja wina że łapiesz tylko to co tvn i wybiórcza ci podaje więc ogólnie mam to gdzieś...
Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 11:52:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="fenrir"]
Jack 254 napisał:
fenrir napisał:

...wklejasz za to linki których nikomu nie chce się otwierać.


Szkoda mojego czasu na wypisywanie ciągle tego samego tylko dlatego ze co chwile przyjdzie jakiś leming i trzeba będzie mu wyjaśniać od początku.

Nie czytasz linków które wklejam?! Pewnie masz awersje na prawicowe artykuły i nie przebrniesz przez tekst w którym jest tyle prawdy o twojej ulubionej partii.
Ale to nie moja wina że łapiesz tylko to co tvn i wybiórcza ci podaje więc ogólnie mam to gdzieś...
Twisted Evil

Jak widać jedyna słuszna prawdziwa i nieomylna jest doktryna którą głosi Twoje kartoflane środowisko , nie trafiaja do Ciebie żadne argumenty ...
a każde odmienne zdanie jest przejawem przynależności do po ....

Cóż jaka partia taki elektorat ..... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 11:53:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto niby zostaje głową państwa po zejściu prezydenta? Brat bliźniak?

Jeśli widzisz że jednostka budżetowa jest upolityczniona i nie ma poparcia społecznego to się ją rozwiązuje i powołuje apolitycznych. To oczywiste że obecny parlament nie przyjmie sprawozdania KRRiT i to nie ze względów merytorycznych tylko ideologicznych. Znowu będzie powrót do ciała politycznego jak było za Lecha. Czy marionetka będzie czekał z decyzją do nowych wyborów?

To nie są nawet prawicowe media tylko jakieś internetowe blogi z tekstami bez autorów, którym farba drukarska nigdy nie była dana. Opinie bez podparcia faktami i przepisami prawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 12:18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:

To nie są nawet prawicowe media tylko jakieś internetowe blogi z tekstami bez autorów, którym farba drukarska nigdy nie była dana. Opinie bez podparcia faktami i przepisami prawa.


Michnik jest z ciebie na pewno dumny! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 31 Sty 2016 12:30:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
QbaBrodnicki napisał:

To nie są nawet prawicowe media tylko jakieś internetowe blogi z tekstami bez autorów, którym farba drukarska nigdy nie była dana. Opinie bez podparcia faktami i przepisami prawa.


Michnik jest z ciebie na pewno dumny! Twisted Evil
Zgadza się przegrani często dziennikarze staja się skrajni i broniący tylko jednej opcji. Michnik to akurat dobre media obiektywne bo i Po krytykował i PiS. Niema się co dziwić że obecna władze krytykują skoro zagraża ona wolności słowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 29 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.035311 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski