STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak to możliwe że wybraliśmy Kłamstwo i Oszustwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 128, 129, 130  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 17:56:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Retoryka zamachu w lesie smoleńskim...


A co w tym złego? Przecież nawet nie było rzetelnego śledztwa, chyba że nagle towarzysz Putin stał się wiarygodnym partnerem do rozmowy. Taka jego kontynuacja bolszewickiej tradycji, prawda przede wszystkim!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 18:29:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty też się uczepiłeś brzozy? i brniesz ślepo jak Jarkacz CI każe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 18:53:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 to mordercza brzoza, swoimi konarami złapała tupolewa, przedtem wypuściła taką mgłę, wiesz śmiertelną, toksyczną. Trzeba o niej pisać.
Jakby Maciorka wciąż o niej wspominał to ciemnota by w to uwierzyła i problem rozwiązany.Razz
Jak Ruscy nie dokonali zamachu, to na pewno ciapate w zemście za wojnę polsko-turecką.Razz
Już on coś wymyśli...

johny, to dla mnie prymitywna zgraja nierobów, pseudokibiców, anabolicznych karków i ryzykantów.
To nie są normalni ludzie, bo który normalny człowiek utożsamia się z Bosakiem, toć to faszol jest, patriotyzm myli z ksenofobią.
Taaak, wcześniej były to prowokacje TVN i lewaków z PO i skądkolwiek.RazzVery Happy


Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 18:54:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
Ty też się uczepiłeś brzozy? i brniesz ślepo jak Jarkacz CI każe?


A od kiedy ja jestem PISowcem? :>

Jestem zwolennikiem przeprowadzenia rzetelnego śledztwa, tak żeby w końcu ten temat zamknąć i uciąć wszystkie ploty, dywagacje, podejrzenia i teorie spiskowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 18:57:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
patriotyzm myli z ksenofobią.


Nie rozumiesz co to patriotyzm po prostu. Gdyby ktoś Ci przyszedł do domu i nasrał na środku dywanu i byś go za drzwi wyrzucił to według Twojej ideologii powinienem Cię nazwać ksenofobem. A rok później w myśl Twojego ubiegłorocznego doświadczenia nie wpuścisz kolejnego typa bo istnieje wysokie ryzyko że znowu ktoś Ci nasra na dywan. Noo, teraz to już jesteś ksenofob i faszysta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 19:09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
fg99
Jakby Maciorka wciąż o niej wspominał to ciemnota by w to uwierzyła i problem rozwiązany.Razz


Jest już cholerny problem, bo lud w to wierzy.

john masz już w sejmie swojego posła, popros go o rzetelne śledztwo, zanim zajmie się moralami w wosjku,

choć w sumie to morale tej podłej i zdegenerowanej formacji doprowadziły do katastrofy, chlanie oficerów, wulgarność tej podłej grupy mnie razi, aż ciary przechodzą... i te przejścia po 15 czy 20 latach na wypasioną emeryturę, tym się trzeba zająć, ale Ty tego nie widzisz,


jesteś uczepiony brzozy i nią wymachujesz, jak tematem zastępczym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 21:40:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
choć w sumie to morale tej podłej i zdegenerowanej formacji doprowadziły do katastrofy, chlanie oficerów, wulgarność tej podłej grupy mnie razi, aż ciary przechodzą... i te przejścia po 15 czy 20 latach na wypasioną emeryturę, tym się trzeba zająć, ale Ty tego nie widzisz,


Wiesz lepiej ode mnie co myślę? No proszę, a ja o wojsku się nie wypowiadałem. Tak długo jak będziesz wiedział lepiej od innych co myślą tak długo nie będzie się dało z Tobą normalnie dyskutować. W związku z czym nie chce mi się odpowiadać na resztę Twojego posta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Czw, 12 Lis 2015 22:54:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzielisci że w lasku miejskim wycinają wszystkie brzozy po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 07:57:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mamy jeszcze jednego topolewa.... Więc z tymi brzozami to przypadek?
Nie sądzę.....
Dlaczego pisiory podniosły larmo przy ustawie o lasach państwowych? A gdzie rosną brzozy......? Kolejny przypadek....? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 13:49:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Wiedzielisci że w lasku miejskim wycinają wszystkie brzozy po co?


PiSklaki mają traumę, będą sadzić cebulki tulipana "Maria".RazzVery Happy
Może myślą, że każda Brzoza to zło, na bank jakiś ksiundz im nakazał.
A Brzozy dają taki przepyszny sok...

Jack 254, ogarnęła ich panika, przed śmiercią, to drzewo to diabeł wcielony w białą korę. Brzoza to takie polskie i dostojne drzewo. Oni niszczą wszystko, tylko to potrafią.
Budują jeno nienawiść i ichnią "miłość" do Ojczyzny.

johny, mi nikt nie nasra na dywan, mój dom jest moją twierdzą, nie pozwolę na to.
Głupcy na to pozwalają.Razz Logika, Panie, logika.
Ci, zwolennicy Kaczuszki, skłonni są właśnie narobić na dywan, żeby zaszkodzić w jakikolwiek sposób, by zaznaczyć teren działań.
To są właśnie patrioci.
Widzisz, daleko nie trzeba szukać.Very Happy


Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 15:41:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
johny, mi nikt nie nasra na dywan, mój dom jest moją twierdzą, nie pozwolę na to.


Czyli jesteś ksenofobem bo kierujesz się stereotypami nie wpuszczając kogoś do domu.

Widzisz, i tutaj jest różnica, bo jest grupa ludzi, zwanych potocznie naziolami, która uważa że dom to nie tylko 4 ściany w których mieszkasz i to jest tylko Twoje. Dom to też okolica, wszystko w obrębie granic państwa. Mieszkasz nie tylko w swoim mieszkaniu, poruszasz się po ulicach, chodzisz do pracy, robisz zakupy. W tych codziennych zajęciach chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa. Mnie śród tych narodowców irytuje tylko jedno. W wielu przypadkach to oni sami sobie srają codziennie na dywan a nie chcą żeby robił to ktoś obcy. Nienawidzę graficiarzy i wandali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 16:35:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent ministrant, już załatwi z biszkoptami, żeby hołota broniła wszystkiego co święte.
Będzie mieć przyzwolenie kk.
Powracając, uważaj, żeby Tobie nie wmówiono, że srasz komuś na dywan.
O to przecież chodzi PiSlamistom Exclamation

Tego człowieka okrzykną zoofilem i będą rzucać kamieniami w jego okna, jeśli kk tak rozkaże.
Bo jak kura może się nazywać Fatima QuestionRazz
Chory kraj Exclamation

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141635,19166542,uratowal-ja-z-fermy-drobiu-i-zamieszkal-w-kawalerce-na-grochowie.html#BoxLokKrajImg

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 18:27:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=CpllB8dGADs
Ksiądz pomoże w potrzebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 21:56:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty, Miszorek, taki z ciebie katol a bruździsz własnym przekonaniom Question
Kto cię tak nawrócił Question Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Be-ca




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 452

PostWysłany: Pią, 13 Lis 2015 22:22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blisko sto krzyży na cmentarzu w Osjakowie zostało pomalowanych flurescencyjną farbą. Wiele osób było zdziwionych tym widokiem, myśląc, że to sprawka wandali. Tymczasem jak się okazało pomalowanie krzyży farbą zlecił proboszcz osjakowskiej parafii, który w ten sposób zaznaczył zaniedbane groby.
Zdemoralizowany łobuz — posoborowy „ksiądz proboszcz” wymalował pomarańczową farbą ponad sto Krzyży nagrobnych na katolickim cmentarzu parafialnym w Osjakowie (woj. łódzkie). — Wezwanej przez mieszkańców zbulwersowanych widokiem dokonanej profanacji policji tłumaczył, że tak chce zachęcić parafian do dbania o zdewastowane groby.
Za dokonaną satanistyczną dewastację odpowiada również administracja cmentarza, która wykonała „robotę” „oznaczania” grobów na zlecenie proboszcza… — ręka, jak widać nie drgnęła!
http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/osjakow-ksiadz-zlecil-pomalowanie-krzyzy-na-zaniedbanych,3395296,artgal,t,id,tm.html
Debilizm i "palantyzm"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 128, 129, 130  Następny
Strona 2 z 130

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.033911 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski