STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PRAWDZIWE WYNIKI WYBORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 11:23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
jestem prosty chłop.Very Happy


szybko się uczysz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 11:33:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

john o jakim piszesz podatku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 11:49:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
john o jakim piszesz podatku?


Chodzi o zamianę podatku od zysku na podatek od obrotu. To spowoduje że zagraniczne firmy przestaną unikać płacenia podatków bo mają kreatywnych księgowych. W przypadku polskich przedsiębiorców nie zrobi to różnicy, będą płacić podatek podobnej wielkości tylko w innej formie, markety już tego nie obejdą bo nie będzie odliczeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 12:59:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johny, nie porównuj mnie do prawicowej ciemnoty, ok Question Very Happy
Ja w odróżnieniu od nich, świadomie głosowałem Exclamation
Piszę tylko to, co mi serce podpowiada.
Tak na marginesie, wiedziałem, że to napiszesz.
Fajnie jest coś przewidzieć. Ja tą całą politykę mam w pierdziawie.
Dobra, zaraz jadę do Hipermarketu. Tesco powoli rezygnuje z Polski.
Nie opłaca im się. Nawet CLUBCARD, to już nie to co kiedyś, coraz mniej promocji i "darmowych zakupów".
Zebrane punkty, nie są już tak opłacalne.Sad

Qba, mam pojemny łeb, jeszcze się od groma zmieści.Very Happy

Pzdr.

PS
Słyszeliście coś o tym, że UPC ma przejąć Playa Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 13:36:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

john to co piszesz to pomysł Kukiza czy PiS ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 14:35:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
john to co piszesz to pomysł Kukiza czy PiS ?


Kukiz chce to realizować ale taki pomysł miało kilka ugrupowań, nie pamiętam kto jeszcze, ale raczej nie PIS.

qncept napisał:
johny, nie porównuj mnie do prawicowej ciemnoty, ok Question Very Happy
Ja w odróżnieniu od nich, świadomie głosowałem Exclamation
Piszę tylko to, co mi serce podpowiada.


I to lewicowe spojrzenie na świat każe Ci miłować odmieńców ale rodaków, nawet jeżeli są katolikami to już nie? Nie ma już ideałów, ideały się zesrały, jest tylko interes, zwłaszcza w ideologii lewicowej.


Ostatnio zmieniony przez johncage dnia Nie, 08 Lis 2015 14:55:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 18:18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro katole nienawidzą lewaków, to nie będę im nic winien, proste, co nie Question
Oczywiście, że nie ma ideałów, choć prawica twierdzi, że są i to wśród nich, tfuuu Exclamation

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 18:21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Skoro katole nienawidzą lewaków, to nie będę im nic winien, proste, co nie Question
Oczywiście, że nie ma ideałów, choć prawica twierdzi, że są i to wśród nich, tfuuu Exclamation


No ale przecież lewicowe myślenie=każdy równy, nie ważne czy hejtuje czy nie. To jak to w końcu jest? To tak jakby pacyfiści bili wojskowych, przecież to przeczy idei samej w sobie. Powinieneś tolerować i szanować katolików. Tak jak nie rozumiesz ale tolerujesz tego jak facet przebiera się w damskie ciuszki, tak samo powinieneś tolerować katolika za to że jest jaki jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 18:29:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I może jeszcze tolerować pedofilię, jak to oni "akceptują" Question
Nie pisz mi, jak mam myśleć za stary jestem na to.
Jak Cię kopią, to co robisz, dajesz się dalej butować, czy się bronisz Question
To Ty w tym momencie jesteś niesprawiedliwy Exclamation Bron, broń prawilnych, jeszcze Ci zajdą za skórę w najmniej odpowiednim momencie Exclamation
Katol, też powinien kochać bliźniego a co robi Question Częściej nienawidzi Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 18:36:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
I może jeszcze tolerować pedofilię, jak to oni "akceptują" Question
Nie pisz mi, jak mam myśleć za stary jestem na to.
Jak Cię kopią, to co robisz, dajesz się dalej butować, czy się bronisz Question
To Ty w tym momencie jesteś niesprawiedliwy Exclamation Bron, broń prawilnych, jeszcze Ci zajdą za skórę w najmniej odpowiednim momencie Exclamation
Katol, też powinien kochać bliźniego a co robi Question Częściej nienawidzi Exclamation


No ale dlaczego im wygarniasz, nie mówię teraz o katolach. Mówimy teraz o Twojej ideologii. Głosujesz na lewicę bo toleruje innych niż my, a jednak zahaczasz o hipokryzję i nie stosujesz się z tą ideologią w odniesieniu do katolików. To komu w takim razie wybierać kto lepszy a kto gorszy? Dla mnie ten co się przebiera, dla Ciebie katolik, wychodzi na to samo, więc w sumie nie masz poglądów lewicowych. Jesteś taki sam jak katol tylko nie przepadasz za ludźmi o trochę innych poglądach niż ja. Kumasz do czego dążę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 20:34:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwych Lewaków już nie ma Exclamation
Nie stosuję moich poglądów do katoli bo to dla mnie podludzie Exclamation
Dla mnie dobry Katolik, to ten nie kierujący się słowami z ambony, nieupolityczniony, taki człowiek do rany przyłóż,
Sądzę, że prędzej bym się dogadał z np JK, niż z Miszorkiem albo Tyburskim.
Głosuje na lewice bo nie podoba mi się stosunek katoli do pewnych spraw, które ograniczają wolność, bo próbują na siłę przekonać do swojego. Nie widzę w tym żadnej hipokryzji...
Ja do niczego nie zmuszam.

Przepadam za ludźmi, którzy są wolni, nie zniewoleni przez coś lub kogoś.
Nawet nie staram się im pomóc, bo są zdolni sponiewierać, tylko za to, że nie jestem taki jak oni.
Weź takiego Miszorka, tolerowałbyś kogoś takiego u siebie w domu Question
Ja nie Exclamation
Moja ideologia jest bardziej ludzka i otwarta na innych, oczywiście z wyjątkami. Czepiasz się mnie ze względu na te wyjątki, prawda Question

Co w tym złego, że nie akceptuję głupoty i że szufladkuję ludzi.
Mój światopogląd, jest zbliżony do Lewicy ale stricte Socjaldemokratyczny nie jest.

Człowiek człowiekowi nie równy.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 21:26:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak komuś polityka przesłania cąły rozum to z nikim sie nie dogada. Są osoby o poglądach lewicowych aczkolwiek wierzący, są osoby o poglądach prawicowych co tylko do kościółka zapieprzają byle się pokazać a potem dopierdalanie każdemu dookoła. Ja nie mam problemu z akceptacją lewicy czy prawicy, gejów czy lesbijek, prostytutek i świętojebliwych, czarnych czy muzułmanów. Każdy jest człowiekiem i dopóki nie narzuca mi ktoś swojej woli na siłę to jest akceptowalny przeze mnie. Ja wysłucham każdego - choćby bełkotał bez sensu - a to co przyjmę z tych słów a co odrzucę to tylko i wyłącznie moja sprawa. Nie miałbym problemu by porozmawiać z każdym tu zarejestrowanym. Nie trawię jednak osób, instytucji które wbrew mojej woli próbują mi wcisnąć ciemnotę. Po co pieprzyć że stworzonym jest się do pomocy innym jak najpierw widzi się kasę - to w odniesieniu do Caritasu, po co gadać - odbijmy władzę oszołomom jak nie ma się panu na to - Kukiz, po co gadać że chce się komunikować ze społeczeństwem za pomocą mediów XXI (internet) jak po przegranych wyborach Grążawski wogóle zamilczał tu na forum a przecież udzielał się tu nie raz a nagle zamilkł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 21:44:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Nie stosuję moich poglądów do katoli bo to dla mnie podludzie Exclamation
Dla mnie dobry Katolik, to ten nie kierujący się słowami z ambony, nieupolityczniony, taki człowiek do rany przyłóż,


W dużej większości to uogólnienia. Takich pokręconych i nawiedzonych jest mało.

qncept napisał:
Głosuje na lewice bo nie podoba mi się stosunek katoli do pewnych spraw, które ograniczają wolność, bo próbują na siłę przekonać do swojego. Nie widzę w tym żadnej hipokryzji...
Ja do niczego nie zmuszam.


No ok, ale ja nie rozumiem co ma do tego lewica. Ja też jestem przeciw "katolom" bo narzucają mi swoją wolę i będą alienować moje dziecko jeżeli nie pójdzie na religię do szkoły. Głosowanie na lewicę tego nie zmieni. Nabijasz się z prawicowców bo według Ciebie to "Bóg, honor, ojczyzna" a tymczasem tak nie jest. Znam sporo ludzi którzy uważają się za patriotów a nie wyznają KK.

qncept napisał:
Weź takiego Miszorka, tolerowałbyś kogoś takiego u siebie w domu Question


Tolerowałbym bo według mnie to jest troll a nie ktoś o faktycznie takich poglądach, a ja bardzo lubię śmieszków. Znam takich ludzi, którzy uwielbiają wkręcać innych. IMHO Miszorek wkręca z tym PISem i całą swoją stworzoną osobą.
Ja nie Exclamation

qncept napisał:
Moja ideologia jest bardziej ludzka i otwarta na innych, oczywiście z wyjątkami. Czepiasz się mnie ze względu na te wyjątki, prawda Question


Czepiam się ze względu na konsekwencje wyborów. Zobacz co lewactwo i równouprawnienie zrobiło ze Szwecją. Dobre serduszka, jesteśmy równi, a teraz mają wydzielone strefy NO GO w których możesz zginąć a Twoja kobieta może być zgwałcona. Dlatego nie zgadzam się na lewactwo.

qncept napisał:
Człowiek człowiekowi nie równy.Very Happy


No właśnie, w końcu są tacy co uciekają któryś raz z rzędu ze spotkania na piwo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 23:47:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:


Czepiam się ze względu na konsekwencje wyborów. Zobacz co lewactwo i równouprawnienie zrobiło ze Szwecją. Dobre serduszka, jesteśmy równi, a teraz mają wydzielone strefy NO GO w których możesz zginąć a Twoja kobieta może być zgwałcona. Dlatego nie zgadzam się na lewactwo.




http://natemat.pl/155451,ten-polak-mieszkal-w-rzekomj-strefie-szariatu-w-szwecji-szariat-bzdura-to-typowe-miasteczko-studenckie


rozpowszechniasz kłamstwa john
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 23:55:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
rozpowszechniasz kłamstwa john


Tak się akurat składa że kłamstwa rozpowszechnia źródło które podałeś Razz Jeżeli nie wiesz to twór Tomasza Lisa.

http://swedenreport.org/2015/05/18/police-yes-there-are-no-go-zones-in-sweden/

"Anyway. To deflect yet another storm of leftist trolls howling about the fictious nature of No-Go Zones, I’ll round off by adding the list of sources I usually copy & paste in my response. The trolls invariably go quiet or get even more belligerent. The number of factual responses to date: Zero. "

Na samym dole masz źródła w których podane są różne przypadki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02899 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski