STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PRAWDZIWE WYNIKI WYBORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 17:09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Wiesz napiszę Ci tak.
Jeśli to jesteś Ty, ten Misiek z filmiku z YT, to Ty żadnym masonem nie jesteś. Raczej Masażem.RazzVery Happy
Żaden szanujący się Wolnomularz nie ujawnia swojej twarzy, nie ubliża, nie straszy innych.
Oczywiście mowa tu o tych filmikach użytkownika Dem3000, jeśli to Ty.
W razie czego przepraszam.

Dlaczego nie piszesz nic od siebie, tylko rzucasz tu surowym regulaminem.
Dlaczego nie odpowiedziałeś mi na pozdrowienie Question
Czy to nie jest trochę tak, że nie masz o tym bladego pojęcia i jesteś takim quasimasonem, taką Populist Notitia, byle, byle Question

Działasz instruktażowo, przewidywalnie, zero empatii w Tobie, "żadnegokolwiek serca w tym nie widzę".
Jeśli tak ma wyglądać ta Bro Masoneria, to wydaje mi się, że to jakaś farsa, istniejąca dla składek pieniężnych i dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
Nie werbuje się uczniów, poprzez net. Baw się dobrze, beze mnie.
Nie jestem tu po to aby krytykować ale czytałem mnóstwo rzeczy przed internetem na te tematy.
Zauważyłem tu zero hermetyczności, zero zarysu cyrkla Wielkiego Budowniczego.
To nie jest zabawa, nie igrajcie z ogniem ludzie Exclamation

Jeszcze jedno wolnomularskie pozdrowienie, jak nie odpowiesz, jesteś Masażystą.RazzVery Happy

Salve Abiff, et Tu quis es Question

...i tu powinna być regułka, no jaka, dalej śmiało, nie wstydź się.RazzVery Happy
Tego w necie nie znajdziesz, zbyt tajemne, wyczytane, powinieneś wiedzieć, jesli nie - zapytaj swoich mistrzów.Very Happy
Masz czas do piątnicy, tak jak w Czasu Próbach "powinno się dziać".

Oj "Bracie Przeszczęśliwy z kwieciem Akacji", to mój konik Exclamation

Nie trzeba być Rzemieślnikiem, żeby o tym wiedzieć, jeśli się chce.
"Zdemaskuję Cię od zaraz, tu i teraz, zaraz", to bodajże z Rytu Szkockiego Dawnego.

Salut "G" Exclamation


Nie odpowiadam osobą o wątpliwej reputacji.

Cały czas wam podpowiadam, niestety jak widać nie nadajecie się do naszej misji.
No cóż ujawnie wam mój plan...
http://www37.zippyshare.com/v/9ZVNTLzt/file.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 17:51:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak nie masz pojęcia.Very HappyRazz Dziś piątnica przecie.
Wystosowałem tel do Galileusza (WWP) i wszystko już wiem o tej Twojej Masarni.RazzVery Happy Zżarła mnie ciekawość. Nie słyszeli o takowym tworze, więc o czym mowa, pfff Exclamation Jestę Masonę, tak Question Razz

To raczej jakiś pic i nie ma nic wspólnego z Wolnomularstwem.
Nie macie nawet aprobaty L14 Wolności Odzyskania, ani innych Lóż.
Śmiechu warte Exclamation
Za dużo sobie wyobrażacie.
Zbierzemy kilku "ważnych" z Bro, mówili i zrobimy sobie Loże, mówili. Z nudów coś trzeba robić mówili, zróbmy się Masonami mówili, to będzie enigmatyczne mówili.Razz
Wiem czujesz się kimś wyjątkowym ale to nie wszystko. Jesteś raczej banalny w "Swych Symbolach".Razz

Lepiej być "wątpliwej reputacji", niźli człekiem żyjącym w totalnej niewiedzy.
Jakiej Ty jesteś reputacji Question Ja przynajmniej wiem o czym piszę.RazzVery Happy Ty się nadajesz na paliki pod pomidory dla Salomona.Very Happy
Loża Brodnicka, ale mam pompę.Very Happy Ale macie klocki, niezła zabawa, co Question

Napiszą Ci co powinieneś odpowiedzieć:

Ego simplex Hiram magister discipulum.

I nie wysyłaj gówna w postaci Trojan/Agent.26290176, bo to brzydko "masonie" od siedmiu boleści.RazzVery Happy Pamiętaj, "(...) prawdziwy Wolnomularz nie szkodzi, prawdziwy kocha". Zapominasz o antywirusach o wysokiej heurystyce. Nie wyda Misiek, nie wyda.
Tak Ci dobrze z oczu patrzy a taki świniowaty jesteś Exclamation Szkodzisz ludziom tym downloadem, taki z Ciebie honorowy Mason. Nie wiesz z czym to się je, nakładł ci ktoś czegoś do głowy i myślisz, że tym zmienisz świat na lepsze. Trzeba mieć aparycję, estymę i gwarant cnoty dobroduszności i uczciwości Exclamation
Pozory mylą...

Namierzony zatopiony Exclamation


"W Noc Świętojańską, chodź a spotkamy się o zmierzchu, przy wykwicie księżyca i łez gwiazd.
A przytulę i pocałunek dam Hirama. Zbudujmy Trójkąt Braterstwa i Opokę Mądrości Salomona (...)
" A to skąd jest Question Też nie wiesz Question

Salve et Solve.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 22:48:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyśliłeś sie że robimy sobie jaja jak zobaczyleś na filmiku
Jakub Dębski Mason Terminator czy może gdy przeslałem ci link do tego:
https://www.youtube.com/watch?v=Y35aquKPVxs (to jest działanie tego "wirusa")
Dzwoniłeś do prawdziwej loży tylko po to żeby upewnić się że ściemniamy ?
Myślałeś że w brodnicy w Storku może być loża ? Laughing
Gratuluje
Jedyne czego ci zazdroszcze to wiedzy na temat prawdziwej masonerii...
Chętnie bym sobie o tym poczytał.
Ciekawi mnie tylko kto według Ciebie jest w składzie Brodnickiej Masonierii Smile

ps. Za dużo wiesz o prawdziwej masonerii i zepsułeś zabawe Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 23:49:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdybym odpowiedzial:
Ego simplex Hiram magister discipulus
to bym podpadl?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 00:25:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja teraz wiem skąd qncept ma taki światopogląd. A tak serio, dzisiejsza masoneria to sobie może na tych swoich spotkaniach co najwyżej w tysiąca pograć. Nie ma żadnego wpływu na władzę. Ostatni premierem będącym masonem był Olszewski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 10:56:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpływ wolnomularstwa na władzę to mit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 13:41:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MasoniBrodnica, w składzie na bank, Gburmistrz (WM), reszta jak popadnie, kto da więcej kasy.
Tak się domyślałem, że to jakiś cyrk. Nie wiedziałem, że jest ktoś do tego zdolny.
Dzwoniłem do WWP, tylko dlatego, żeby się upewnić, "każda Loża jest Siostrą każdej z Lóż a Mason Bratem", więc byłoby "Postawione Stanowisko" a nawet restrykcje...
Szczerze Question Nie znałem wcześniej Jakuba Dębskiego Mansona Terminatora. Kto to Question Razz Very Happy Sorry za zepsucie beki, cchoć nie wierzę Ci do końca, mam chyba prawo, co Question

wanasaba, podpadłbyś, ta regułką z błędem. Odpowiedzi Rytualne, są ściśle przestrzeganym warunkiem inicjacji, nawet powitań, czasami face in face, trzeba "Tupnąć po trzykroć Lewym Kopytem", spojrzeć w "Cztery Strony Świata", czasami "Pocałować Prawy Mankiet lub Czoło Cylindra".
Wiem, dla co poniektórych, wydaje się to śmieszne, wręcz komiczne ale takimi prawami rządzi się Wolnomularstwo.

Miszorek, niczego nie wiesz o moim światopoglądzie.RazzVery Happy

Qbuś, z tym bym troszku polemizował z Tobą, no powiedzmy, jest fifty/fifty prawdy. Kiedyś miała wpływ. Teraz np. Loża Matka (LM), pojawia się i znika, jak ma "Okres" (tzw. Miesięcznicę Krwawej Prawdy), tylko po to, żeby dać znać, ze " Nie skonała i żyje w Trójkącie Porozumienia".

Nie myślcie sobie, że jestem jakimś Masonem, Iluminatą, czy kimś tam. Lubię dużo wiedzieć, ot wsio.Very Happy
Po prostu, to mój konik. Nie jestem godny, żeby zostać Masonem, znam swoje wady i zalety. A Ci ludzie muszą kochać ludzi, być autorytetami, być ponad to wszystko.
Żadne z tych cnót mnie nie cechuje, no może ta pierwsza, zależy kogo i za co.Very Happy




"Na firnamencie 3 kolumn, rosła Róża, która raniła tych, co chcieli być zranieni. Mój Brat Czeladnik, zgubił Węgielnicę, nie był szczery. Ja oddałem mu swoją bo pokochałem Brata, jakobym nie kochał siebie a jego. Jestem szczery. Wyprałem Mu fartuch, zdjąłem z jego głowy aksamit by zobaczył moją miłość, Słońce i potem Gwiazdy na planie Pentagramu. Na południu razem złączeni w uścisku, posadziliśmy Akację, na znak Równości, Wolności i Braterstwa, oraz walki z Zachodem w spojrzeniu Oka Trójkątowego Wielkiego Salomona. Enoch i jego kolumny, przetrwały, nasze Braterstwo nie bo mój Brat został otruty. Jestem zwykłym Czeladnikiem z wypranym fartuszkiem przez nikogo. Pokocham innego Brata lub Siostrę by nie chcieli ran Róży Kolumnowej, czerwonej jak krwi upuszczonej z tęsknoty za nimi by byli szczerzy i umieli miłować jak ja " (...)

To fragment, monologu Rytuału Siódmej Inicjacji Miłości. Wtrącony został wątek siostry. Wcześniej Masonem mógł być tylko mężczyzna a że to jest Ryt Francuski Nowoczesny, mogą także kobiety.
Moja Babcia, opowiadała kiedyś dużo o Masonerii, że to byli ludzie w trzech postaciach, ubrani w stroje szyte na miarę, eleganccy, majętni, trochę szaleni, niezrozumiani przez innych.
Mógłbym pisać i pisać w nieskończoność o tem ale komu chciałoby się czytać postrzegane przez innych mity.Very Happy

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 14:17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakub Dembski Masaż-Terminator głównie pisze komiksy, z tego co wiem nawet nie mieszka w Brodnicy tylko w Krakowie.
Myślałem że wymienisz kogoś z pOsłów z naszego regionu Smile
Że Jarosław Jaracz będzie przez większość uważany za członka to wiedziałem myślałem że wytypujecie jeszcza Kana Jowalskiego lub Szawła Pramke ,Sbigniewa Zosnowskiego albo chociażby Harek Mildebrandt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 14:54:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masonami są zazwyczaj Lewicowi. Harek Mildebrandt Masonem Question
Dobre, co on miałby tam niby robić, zamiatać Question
Wiem, że potem ze zgryzoty, podwyższał by ceny w swoich przybytkach.
Do tego się nadaje, nie do Wolnomularstwa z resztą, kto by go chciał...

Bylem ostatnio w Bro i za głowę się złapałem, widząc jego ceny. Są, jak z kosmosu. W Hipermarketach jest taniej...

Wymieniłem Gburmistrza bo on jest mistrzem od wszystkiego.RazzVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 22:25:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Bylem ostatnio w Bro i za głowę się złapałem, widząc jego ceny. Są, jak z kosmosu. W Hipermarketach jest taniej...


No i co z tego? W zagranicznych marketach masz taniej bo te markety nie płacą podatku, okradając nas codziennie. Dzięki tym marketom mniej ludzi kupuje u Hildka. Tak działa wolny rynek i kapitalizm, bo ludzie idą kupić gdzie taniej. Jak Hildek ma konkurować? Uwierz mi, gdyby też nie płacił podatku miałby takie same ceny jak Biedronka. I zamiast płacić Hildkowi, który zostawia kase na lokalnym rynku, bo u pana Miecia naprawi samochód, u pana Staszka kupi lampę a pani Zosia sprzątaczka wysprząta mu mieszkanie płacisz Hiszpanowi, który zabiera kasę do Hiszpanii. I te miliony złotych wyjeżdżają z kraju na zakup i utrzymanie jachtu, który z Polską ma wspólnego tyle, że możemy go podziwiać na którejś stronie Forbsa. Ma to spory wpływ na globalną gospodarkę oraz zaopatrzenie budżetu państwa. Serio, wolałbym, żeby Biedronek nie było, bo więcej kasy zostawało by na rynku zamiast wyjeżdżałyby za granicę.

I teraz pomyśl sobie qncept, że ta różnica w pieniądzach między Biedronką a Hildkiem wpływa do budżetu państwa. Myślisz że wtedy byśmy mieli tak dużą dziurę budżetową?

Dajemy dymać się dotacjami z Unii Europejskiej, a tymczasem wywożą workami pieniądze z kraju płacąc od nich marne podatki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 22:44:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też masz rację johny, pisze to także dla tego bo to antypatyczny typ...
Nie sądzę jednak, że będzie lepiej po opodatkowaniu hipermarketów.
Teraz biedni ludzie mają szansę kupować taniej, ceny wzrosną po tym.
Eh, tak nie dobrze i tak nie dobrze.Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 22:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Też masz rację johny, pisze to także dla tego bo to antypatyczny typ...
Nie sądzę jednak, że będzie lepiej po opodatkowaniu hipermarketów.
Teraz biedni ludzie mają szansę kupować taniej, ceny wzrosną po tym.
Eh, tak nie dobrze i tak nie dobrze.Sad


Nie będzie lepiej? W miejsce lokalnej przedsiębiorczości która płaciła podatki weszły hipermarkety, które przez kreatywną księgowość powodują że grube miliony PLNów nie wpływają do budżetu państwa. Przez to powstaje dziura budżetowa, która łatana jest pożyczką, którą musimy potem spłacać z odsetkami w postaci podniesionych podatków.

Kto na tym zyskuje? Zagraniczni przedsiębiorcy oraz banki które udzielają państwu pożyczek. A rząd bierze kolejne pożyczki lekką ręką bo pożyczki te spłacamy my, chociażby podniesieniem VATu o 1%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Sob, 07 Lis 2015 23:02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast nakładać podatki na inne hipermarkety niech zniosą podatki takim Markom H. Bo tak to kukizmem zawiewa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 00:02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage, nie znam się na tych zależnościach, jestem prosty chłop.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 08 Lis 2015 02:10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miszorek napisał:
Zamiast nakładać podatki na inne hipermarkety niech zniosą podatki takim Markom H. Bo tak to kukizmem zawiewa.


Co zawiewa Kukizmem? Że są podatki? No weź przestań, podatki są i będą. Kwestia tego żeby były sprawiedliwe i promowały lokalną przedsiębiorczość a nie zachodnie korporacje, które nas doją.

qncept napisał:
johncage, nie znam się na tych zależnościach, jestem prosty chłop.Very Happy


Nie znasz się na zależnościach ale wypowiedziałeś i publikujesz swoje zdanie. Na tej samej zasadzie ludzie głosują na PIS bo jest za kościołem. Kumasz analogię?

Na tej samej zasadzie ludzie wierzą w idee lewicowe. Równość wszystkich, braterstwo. Teoretycznie wszystkie te górnolotne idee wydają się być bardziej rozwinięte pod względem "ewolucji" i "nowoczesnego myślenia". Rezultat jest taki, że idee te wykorzystywane do innych celów, np. destabilizacja państwa (https://www.youtube.com/watch?v=-exPJdU4_kU), albo wprowadzenie uchodźców islamskich do Europy, żeby w momencie powstania konfliktu kulturalnego wprowadzić mechanizmy kontroli społeczeństwa. Załóżmy, 30-40 lat świadomość społeczeństwa opierała się przed zaczipowaniem. Ale teraz mamy realne zagrożenie muzułańskie! Zaczipujmy się bo nas to ochroni! Ale jak ktoś wcześniej ostrzegał i mówił jakie zagrożenie nas czeka to był naziolem i ksenofobem.

Nie interesują mnie ideały, bo ich już dawno nie ma. Jest tylko interes. Również w ideologii lewicowej jest interes, zniszczenie moralne społeczeństwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025365 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski