STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PRAWDZIWE WYNIKI WYBORÓW
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon, 02 Lis 2015 19:30:52    Temat postu: PRAWDZIWE WYNIKI WYBORÓW Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=MuvzZkkr52g
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 15:50:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bro jest masoneria Question O Was wiory Exclamation
Jakiego rytu, szkockiego Question Fartuszki macie, takie fikuśne haftowane przez rodzicielki Question

Jak tak to pzdr Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 17:59:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
W Bro jest masoneria Question O Was wiory Exclamation
Jakiego rytu, szkockiego Question Fartuszki macie, takie fikuśne haftowane przez rodzicielki Question

Jak tak to pzdr Exclamation


Ryt Francuski Nowoczesny, co do fartuszków to proszę przyjść na spotkanie inauguracyjne do pokoju 12 Hotelu Stork a tam sie pan wszystkiego dowie,
pokój jest na ten tydzień przystosowany i przebudowany ale w budowie trwa stała siedziba Loży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 21:39:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salve Gnosis et Astras.

Będę nie teraz ale zjawię się, nawet z fartuszkiem.
Dlaczego nie pokój nr 7 Question Z resztą ważne, że jest jakiś room.

Pzdr kwieciście a w dłoni dzierżę, kielnię i cyrkiel...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 22:25:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MasoniBrodnica napisał:
qncept napisał:
W Bro jest masoneria Question O Was wiory Exclamation
Jakiego rytu, szkockiego Question Fartuszki macie, takie fikuśne haftowane przez rodzicielki Question

Jak tak to pzdr Exclamation


Ryt Francuski Nowoczesny, co do fartuszków to proszę przyjść na spotkanie inauguracyjne do pokoju 12 Hotelu Stork a tam sie pan wszystkiego dowie,
pokój jest na ten tydzień przystosowany i przebudowany ale w budowie trwa stała siedziba Loży.
Już ja was kuźwa znam,będziecie garki wciskać w tym Storku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 22:37:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie lepiej jakbyście odzyskali swoje przedwojenne posiadłości na Mazurskiej albo Przykopie, a nie kitracie się po pokojach w trzeciorzędnym hotelu? Myślę, że podziemia wieży krzyżackiej bardziej by odpowiadały klimatem. A tak z ciekawości, dajcie jakiś inicjał jakiegoś brodnickiego notabla, który jest w waszych szeregach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 11:17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miszorek napisał:
A to nie lepiej jakbyście odzyskali swoje przedwojenne posiadłości na Mazurskiej albo Przykopie, a nie kitracie się po pokojach w trzeciorzędnym hotelu? Myślę, że podziemia wieży krzyżackiej bardziej by odpowiadały klimatem. A tak z ciekawości, dajcie jakiś inicjał jakiegoś brodnickiego notabla, który jest w waszych szeregach.


Wiesz bez zgody nie możemy podawać żadnych informacji o członkach ale mogę powiedzieć jedynie że 2 z 3 posłów z naszego regionu jest członkami naszej loży z Magistratu też wielu ludzi. Nawet pare osób z oświaty i jedna z policji należy do naszej Loży.
Co do podziemii wieży krzyżackiej to niestety one są udostępnione do zwiedzania więc niestety nie możemy tam być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 18:10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze pięknie rzeźbiony gzyms z symbolami wolnomularskimi na ul.Mostowej.
Bodajże tam, gdzie kiedyś był "Zielarczyk". Dużo jest tych budynków.

Miszorek, na co ci inicjały Question Nie udało ci się poskromić ludzi z przybytków hazardu, to teraz próbujesz szkalować kogoś innego Question
Poza tym, jest coś takiego, jak tajemnica...

MasoniBrodnica, Avec grande, dans la fleur d'acacia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 19:07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyliła mi się Mazurska z Mostową racja jest cyrkiel obecnie nad lumpem chyba. Hazard Miszorkowi by nie wystarczył. Myślę, że miał jakieś polityczne plany, których postanowił nie kontynuwować. Ja się zastanawiam jak można mieć nick MasoniBrodnica chacha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 19:22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nick jak nick, co się czepiasz, nikt się twojego nie chwyta.
W tym też chcesz mieć ingerencję Question Co za typ Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 19:56:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bawi kontekst, bo przecież Masoni to taka zamknięta organizacja, a tutaj normalnie funkcjonuje sobie na brodnickim forum:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 05 Lis 2015 21:50:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z tobą.
Poza tym o takich rzeczach głośno się nie mówi, kto wie, ten wie, kto powinien wiedzieć, ten powinien wiedzieć.
Brak odpisu na moje pozdrowienie w języku francuskim, danym pozdrowieniem w języku francuskim - schematycznie, skoro jest masonem i zna się na Rycie Francuskim Nowoczesnym o czymś świadczy.Very Happy
Ja aż takiego pojęcia nie mam, ale powinna być przestrzegana numerologia, nawet data inauguracji, nie piszę tu już o pierwszym z wtajemniczeń o niezaciosanym kamieniu.
Tam nie może wejść każdy z ulicy, polega to na wnikliwej segregacji i próbach.
Coś mi się wydaje, że ta Loża Masońska, to woda w ortalionie, raczej zabawa.Very Happy
Zastanawia mnie, kto jest Różanego Krzyża Kawalerem, macie ludzie jakieś sugestie, może propozycje Question
Może pokręcimy bekę QuestionVery Happy

Salut Hiram A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MasoniBrodnica




Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 13:08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Zgodzę się z tobą.
Poza tym o takich rzeczach głośno się nie mówi, kto wie, ten wie, kto powinien wiedzieć, ten powinien wiedzieć.
Brak odpisu na moje pozdrowienie w języku francuskim, danym pozdrowieniem w języku francuskim - schematycznie, skoro jest masonem i zna się na Rycie Francuskim Nowoczesnym o czymś świadczy.Very Happy
Ja aż takiego pojęcia nie mam, ale powinna być przestrzegana numerologia, nawet data inauguracji, nie piszę tu już o pierwszym z wtajemniczeń o niezaciosanym kamieniu.
Tam nie może wejść każdy z ulicy, polega to na wnikliwej segregacji i próbach.
Coś mi się wydaje, że ta Loża Masońska, to woda w ortalionie, raczej zabawa.Very Happy
Zastanawia mnie, kto jest Różanego Krzyża Kawalerem, macie ludzie jakieś sugestie, może propozycje Question
Może pokręcimy bekę QuestionVery Happy

Salut Hiram A


Na temat rekrutacji.
Niedawno, Rada Zakonu, respektując zasady Równości i Braterstwa, a także zaufania w stosunku do Człowieka, zdecydowała się otworzyć także drogę aplikacji zainicjowanej przez Kandydata. W takim przypadku wymagane jest zgłoszenie swojej kandydatury na wskazany na stronie kontaktów e-mail: masoni.brodnica@wp.pl. Wymagane jest przedstawienie swojej osoby, wykształcenia, miejsca zamieszkania, wieku, miejsca pracy i statusu życiowego. Ważne jest, aby podać numer telefonu kontaktowego, adres mailowy i porę, kiedy można kandydata zastać. Aplikacja powinna zawierać także informacje o zainteresowaniach kandydata, wartościach, którymi się kieruje w życiu oraz o powodach, dla których chciałby ubiegać się o przyjęcie w szeregi wolnomularstwa.

Informacje o kandydacie są podawane członkom Loży. Teraz następuje Czas Próby, w której Bractwo weryfikuje nadesłane informacje i stara się ocenić przydatność aplikacji. Ten etap trwa wielokrotnie dłużej niż w przypadku drogi tradycyjnej. Nierzadko trwa to rok, a nawet dłużej. Jeżeli Próba przebiega pomyślnie, a któraś z Sióstr lub Braci na podstawie zebranych informacji zdecyduje się ujawnić przed profanem, dochodzi do pierwszego spotkania. Podczas tego spotkania i rozmowy, zapadnie decyzja, czy będą prowadzone dalsze rozmowy, czy też kandydatura zostanie przez masonów odrzucona. Kolejne spotkania mają na celu znalezienia Profanowi członków wprowadzających. Na każdym z etapów może Bractwo może dojść do wniosku, że kandydat nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Podkreślamy, że etap weryfikacji może trwać przez wiele miesięcy, bowiem Bractwo ze swojej natury jest ostrożne i dyskretne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 14:55:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz napiszę Ci tak.
Jeśli to jesteś Ty, ten Misiek z filmiku z YT, to Ty żadnym masonem nie jesteś. Raczej Masażem.RazzVery Happy
Żaden szanujący się Wolnomularz nie ujawnia swojej twarzy, nie ubliża, nie straszy innych.
Oczywiście mowa tu o tych filmikach użytkownika Dem3000, jeśli to Ty.
W razie czego przepraszam.

Dlaczego nie piszesz nic od siebie, tylko rzucasz tu surowym regulaminem.
Dlaczego nie odpowiedziałeś mi na pozdrowienie Question
Czy to nie jest trochę tak, że nie masz o tym bladego pojęcia i jesteś takim quasimasonem, taką Populist Notitia, byle, byle Question

Działasz instruktażowo, przewidywalnie, zero empatii w Tobie, "żadnegokolwiek serca w tym nie widzę".
Jeśli tak ma wyglądać ta Bro Masoneria, to wydaje mi się, że to jakaś farsa, istniejąca dla składek pieniężnych i dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
Nie werbuje się uczniów, poprzez net. Baw się dobrze, beze mnie.
Nie jestem tu po to aby krytykować ale czytałem mnóstwo rzeczy przed internetem na te tematy.
Zauważyłem tu zero hermetyczności, zero zarysu cyrkla Wielkiego Budowniczego.
To nie jest zabawa, nie igrajcie z ogniem ludzie Exclamation

Jeszcze jedno wolnomularskie pozdrowienie, jak nie odpowiesz, jesteś Masażystą.RazzVery Happy

Salve Abiff, et Tu quis es Question

...i tu powinna być regułka, no jaka, dalej śmiało, nie wstydź się.RazzVery Happy
Tego w necie nie znajdziesz, zbyt tajemne, wyczytane, powinieneś wiedzieć, jesli nie - zapytaj swoich mistrzów.Very Happy
Masz czas do piątnicy, tak jak w Czasu Próbach "powinno się dziać".

Oj "Bracie Przeszczęśliwy z kwieciem Akacji", to mój konik Exclamation

Nie trzeba być Rzemieślnikiem, żeby o tym wiedzieć, jeśli się chce.
"Zdemaskuję Cię od zaraz, tu i teraz, zaraz", to bodajże z Rytu Szkockiego Dawnego.

Salut "G" Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 06 Lis 2015 16:50:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qn coś czuję kapucynie, że chrustu na Ciebie nie zabraknie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023705 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski