STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak szukać tanich lotów za granicę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 11:37:31    Temat postu: Jak szukać tanich lotów za granicę Odpowiedz z cytatem

No właśnie, gdzie szukać tanich lotów? Te oferowane przez strony internetowe pokazują nam atrakcyjne promocje, a w rzeczywistości i tak suma jest całkiem duża. Gdzie w takim razie szukać atrakcyjnych promocji? Wielu moich znajomych wylatuje do naprawdę odległych miejsc na świecie na małe pieniądze, ale gdy pytam się ich gdzie znaleźli taką atrakcyjną ofertę mówią tylko : "przez przypadek", "znajomy mnie poinformował". Mam nadzieje, że tutaj uzyskam odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie. Ktoś coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piosarna




Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 13:51:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tanimi liniami, to daleko nie polecisz. Jak chcesz wybrać się naprawdę daleko to szukaj na forum dotyczącym tej lokalizacji (kraju). Na pewno Ci co tam latają, mają swoje sposoby na tanią podróż.

No i wnioskuję, że nie jesteś nigdzie zarejestrowany i nie masz zniżek na konkretne linie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piosarna




Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 14:07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/kat,1036545,title,Superpromocja-Ryanaira-16-europejskich-miast-za-39-zl,wid,17943626,wiadomosc.html

proszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piosarna




Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 14:07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/kat,1036545,title,Superpromocja-Ryanaira-16-europejskich-miast-za-39-zl,wid,17943626,wiadomosc.html

proszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 14:41:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka zaplanowana samodzielnie może byc o wiele tańsza niz z biurem podrózy. Sam wiele razy się o tym przekonałem. Biura podrózy narzucają sobie bardzo duże marże. Chiny czy Tajlandia są bezpieczne oraz na miejscu jest bardzo tanio w porównaniu do Polski. Największy koszt to bilet lotniczy. Możesz szukać lastów na takich stronach jak Tui czy Fly4free ale jeśli nie masz możliwości wylotu na drugi dzień po kupnie biletów to są tanie linie lotnicze, które umożliwią Ci zaplanowanie takiego wyjazdu z wyprzedzeniem. Na przykład KLM:
http://bit.ly/karaibyfajne - tutaj jest ich rozpiska z Warszawy. Mają tam wiele promocji na loty do egzotycznych miejsc. ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 15:45:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba porównać dni wylotu w ciągu tygodnia, mogą się znacznie różnić cenowo. Często w znanych wyszukiwarkach np. flighttix.pl loty są tańsze niż u przewoźnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piosarna




Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 30 Paź 2015 23:04:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Karaiby to polecam linie Condord (z Frankfurtu) - sezonowe. Lot w 2 strony poniżej 1000€. Osobiście leciałem Canada Airlines - fajnie, ale drogo... (na szczęście służbowo).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 31 Paź 2015 08:39:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z Condorem leciałeś? Z tego co wiem to typowa linia turystyczna latająca na lotniska przy kurortach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 31 Paź 2015 13:52:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym Question Condomem QuestionRazzVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 31 Paź 2015 15:40:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz dziś jakiś ucisk w głowie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2016 13:21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W koncu zarezerwowałem. Lecimy do UK na tydzien wizzaarem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2016 15:04:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze podróż samodzielnie jest tańsza niż z biurem podróży.... Wszystko zależy od terminu oraz od okazji. My z mezem zwykle latamy albo zimą albo w czerwcu. Wtedy jest szansa na dorwanie bardzo fajnego last minute. Na przykład udało nam się jakiś czas temu polecieć na Teneryfe za 1600 zł. Hotel 4*, przeloty.Transfer z lotniska oraz ubezpieczenie. Jakbyśmy to wszystko załatwiali samodzielnie to na pewno koszt byłby większy ( szczególnie,że w miejscowościach turystycznych nie jest tanio w restauracjach...).
Aktualnie świetne lasty są do Hiszpanii:
http://iberotur.pl/hiszpania-last-minute/

Mozna teraz wybrać się na tydzień objazdówki za 1100 zł ( lot z Warszawy, nie żaden autokar....).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2016 15:57:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle ustalam sobie konkretny termin wyjazdu kilka miesięcy przed planowanym wylotem. Potem codziennie, kilka razy sprawdzam na stronie ryanair ceny za wylot i powrót w ustalonych terminach. Zwykle w ciągu miesiąca udaje się kupić bilety w dobrych cenach. Potem na booking.com szukam hotelu lub hostelu w centrum. Jak to jest zaklepane ustalam co chcę zobaczyć i sprawdzam koszty. Zazwyczaj wynajmujemy samochód i zwiedzamy to co chcemy i kiedy chcemy.
Na tanie organizowane wycieczki, biura zwykle wysyłają do miejscowości w których jest tylko hotel i plaża a dojazd do jakichkolwiek atrakcji to np 60 km. Dodatkowo płaci się za wszystkie tzw wycieczki fakultatywne i inne atrakcje, wiec tania wycieczka nie jest już taka tania. Przewodnicy szybko zaliczają z grupą wszystko co trzeba zobaczyć. W efekcie zamiast zwiedzić liźniesz tylko trochę. Zaciągają w najbardziej oblegane przez turystów miejsca.
Osobiście wolę sama zaplanować wakacje i zobaczyć to co chcę i kiedy chcę. Jeżeli jakieś miejsce mi się podoba, zostaję tam dłużej i delektuję się a nie biegnę za przewodnikiem. Odkrywam piękne zakątki, gdzie turystów nie ma. Jem i piję kawę tam gdzie mi się podoba a nie tam gdzie mnie zaprowadząSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016458 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski