STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Szukam dobrych męskich zimowych butów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2015 14:59:02    Temat postu: Szukam dobrych męskich zimowych butów Odpowiedz z cytatem

Budżet 300 zl ale powiedzmy,ze mogę dołozyć więcej za coś porządnego.Macie może jakieś pomysły na to co kupić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2015 17:05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się szarpnąłem 3 lata temu na buty myśliwskie drugiego gatunku z twardą podeszwą i w każdą zimę jestem 2 cm wyższy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Wto, 20 Paź 2015 07:55:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecał trochę dołożyć. 8 dyszek Cie nie zbawi a kupisz sobie na przykład buty zimowe New Balance: http://supersklep.pl/buty-zimowe/new-balance - jeśli chesz mieć dobre obuwie na zimę to tyle własnie trzeba zainwestować .Sam jestem zdania,ze warto bo takie buty to jednak coś co kupujesz sobie na 3-4 lata a nie jakaś ceratka, którą będziesz musiał sobie wymienić po roku użytkowania.
Jeszcze niezłe są buty Caterpillar czy Timberland ale to już koszt 5 czy 6 stówek czyli dużo ponad założony budżet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 20 Paź 2015 10:50:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam takie, wpisz w Google:

C13-O-TL-14-YL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016003 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski