STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PLAY-MOBILE-NET

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Nie, 08 Lut 2009 20:34:52    Temat postu: PLAY-MOBILE-NET Odpowiedz z cytatem

Oglądając nową mapkę zasięgu sieci Play w Brodnicy stwierdziłem, że może warto spróbować. W abonamencie dają na transfer 5GB, a jeśli ktoś ma "komórkę" od nich dostaje następne 5 GB. Umowa też niczego sobie - 12 miesięcy. Czy ktoś już pokusił się o net od Playa? W ciemno nie ma co brać, więc pytam jak w rzeczywistości sprawuje się taki net.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Nie, 08 Lut 2009 21:43:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z internetu z Playa, ale nie w Brodnicy ponieważ mieszkam poza zasięgiem mobilnego internetu w tej miejscowości. To zależy gdzie mieszkasz, wejdź na mapę zasięgu i sprawdź. Gdy korzystam z inernetu Playa poza Brodnicą to hula aż miło- polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pon, 09 Lut 2009 07:18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brodnicy Play ma zasięg 3G więc powinno być OK. Poza tym do 24 lutego połączenia wideo w sieci są za darmo. U nas już można rozmawiać wideo bo jest 3G. Wypróbowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiaad




Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 113

PostWysłany: Sob, 14 Lut 2009 15:23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

posiadam play-mobile i na osiedlu za biedroneczką (obecnie jest też. netto)

Internecik śmiga Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia8931




Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2011 14:39:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, jak jest z zasięgiem inernetu w komputerze w play
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2011 17:51:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli kompa masz w zasiegu UMTS to ok. Tylko pamietaj jak kompa wywieziesz np poza brodnice gdzie nie ma zasiegu UMTS to lipa nie polaczysz sie z netem. Dzieje sie to tak że internet w play działa tylko w zasiegu UMTS.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 13:00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie
Obecnie w ofercie play jest internet 25GB za 30 zł i bez limitu za 50 zł za samą karte sim .Nie potrzebuje modemu bo mam smartfona który posłuży za wifi i nie ma sensu płacić 20 zł co miesiąc za modem. Tylko jest mały problem bo okazało się że moja lumia nie ma lte 4G a tylko 3 G. Nie za bardzo się na tym znam bo zawsze miałem internet z kablówk a teraz chce mieć mobilny. Mam pytanko czy w takim przypadku z moim telefonem który nie obsługuje 4G czy jest sens kupować neta w playu ?? W salonie twierdzą ze to bez znaczenia bo internet zawsze będę miał tyle że wolniejszy.
Chce korzystać z netu w laptopie a smartfon ma posłużyc jako wifi. Proszę o rade. Chiałem kupić karte 25 GB ale podobno jak nie mam LTE w smartfonie to szybko to wykorzystam i bezpieczniej jak twierdzi salon jest kupić nielimitowany net ale to też kwestia zasięgu itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 16:05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
jak nie mam LTE w smartfonie to szybko to wykorzystam i bezpieczniej jak twierdzi salon jest kupić nielimitowany net ale to też kwestia zasięgu itp


Lol, co za bzdura ;D

Jak jesteś pewny że wykorzystasz 25 GB to bierz bez limitu (chociaż to też nie jest bez limitu do końca...), jak nie ściągasz nic, a YouTube jest okazyjnie to 25 GB styknie. Weź pod uwagę że poza miejscowościami z zasięgiem nie jest do końca tak różowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Czw, 20 Sie 2015 10:32:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i proszę jeszcze miesiąc temu internet w play nielimitowany sam sim kosztował 49,99 a teraz wchodzę na ich strone i kosztuje juz 89.99. Tak drastyczna podwyżka...ciekawe jaki powód ..zawsze byli najtańsi w tej chwili już nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.15043 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski