STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Paweł Szramka - jedynka z ruchu KUKIZ'15
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2015 17:12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było chyba jeszcze w XX wieku.
Kotek miał sławę nieprzekupnego i jak pamiętam po "incydencie" z posłem dostał awans na dzielnicowego, który to był de facto degradacją dla tego funkcjonariusza. Po nagonce prasowej długo jednak w dzielnicy nie zabawił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzyżak




Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 153
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 20 Paź 2015 11:10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanasaba napisał:
Fakt zrywania w Brodnicy plakatow wyborczych p. Szramki (SM powinna sie tym zainteresowac) utwierdza mnie w przekonaniu, ze wybralem wlasciwego kandydata.


Nie widziałem, żeby plakaty Pawła były porwane, ten kandydat raczej nie wzbudza negatywnych emocji. Nawet deszcze ich nie ruszyły, czego nie mogą powiedzieć inni kandydaci Smile
Problem ze zrywanymi plakatami (z tego co widziałem na ulicach) w CBR mają chyba tylko ludziki z PO i POetru Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Wto, 20 Paź 2015 17:51:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyżak napisał:
Nie widziałem, żeby plakaty Pawła były porwane, ten kandydat raczej nie wzbudza negatywnych emocji. Nawet deszcze ich nie ruszyły, czego nie mogą powiedzieć inni kandydaci Smile


Były pozrywane 2 dni po rozwieszaniu w większości miasta. Potem były dowieszane ale są notorycznie zaklejane przez innych kandydatów bądź jakieś Providenty.

Od ścigania przestępców jest policja a nie Straż Miejska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Wto, 20 Paź 2015 21:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyżak napisał:
wanasaba napisał:
Fakt zrywania w Brodnicy plakatow wyborczych p. Szramki (SM powinna sie tym zainteresowac) utwierdza mnie w przekonaniu, ze wybralem wlasciwego kandydata.


Nie widziałem, żeby plakaty Pawła były porwane, ten kandydat raczej nie wzbudza negatywnych emocji. Nawet deszcze ich nie ruszyły, czego nie mogą powiedzieć inni kandydaci Smile
Problem ze zrywanymi plakatami (z tego co widziałem na ulicach) w CBR mają chyba tylko ludziki z PO i POetru Wink


No, PO miało troche poniszczonych banerów. Niektóre wisiały obok innych partii i ocalały. A w Górznie kandydatowi z PiS domalowali okulary.
Jak dany komitet nie zglosi to nikt nie będzie ścigał sprawców. To samo ze słupami. Energetyka musi zgłosić, ze ktoś powiesił się bez ich zgody. Inaczej straż miejska czy policja nie bedzie interweniować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Wto, 20 Paź 2015 23:07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BEATA, BEATA, BEATA!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 01:57:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miszorek napisał:
BEATA, BEATA, BEATA!!!!


Jeżeli mowa o debacie liderów to została zaorana przez Kukiza i Korwina, sorry. Ile lat jeszcze dacie się ludzie mamić pustymi obietnicami? Beata to wygrała, ale w debacie z Kopaczową, na debacie liderów powtórzyła słowa Korwina o rzucaniu obietnicami po czym przeszła sama do ich głoszenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomekbro




Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 09:23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ani lewica ani prawica tylko Kukiz wybory wygrywa,
panika zagląda w oczy obozu rządzącego, Polska się
wkurzyła,

dlatego głosuję na Pawła Szramke, odważny jednocześnie poważny człowiek, przyszły minister , vice minister
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 10:17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomekbro napisał:
ani lewica ani prawica tylko Kukiz wybory wygrywa,
panika zagląda w oczy obozu rządzącego, Polska się
wkurzyła,

dlatego głosuję na Pawła Szramke, odważny jednocześnie poważny człowiek, przyszły minister , vice minister

Przekonałeś mnie .......
Jak ma być ministrem ...... To jest argument !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 13:40:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debata miedzy innymi z Panami Szramką i Sosnowskim http://bydgoszcz.tvp.pl/22259081/debata-przedwyborcza-19102015
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 13:51:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pudzian mówi, tak ma byc !

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/11221944_1509925852666247_8546041843200751521_n.jpg?oh=52089c2d5503edf27d2787ad1e6f96a9&oe=56CBE53E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 14:45:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomekbro napisał:
ani lewica ani prawica tylko Kukiz wybory wygrywa,
panika zagląda w oczy obozu rządzącego, Polska się
wkurzyła,

dlatego głosuję na Pawła Szramke, odważny jednocześnie poważny człowiek, przyszły minister , vice minister


Jeden post, mocno wiarygodne. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 15:31:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co z tego że parę osób przejrzało na oczy skoro większa część Brodnicy jest czerwona . Tu zawsze komuchy wygrywały więc za bardzo się nie podniecajcie , upłynie jeszcze sporo lat zanim większość przejdzie na prawą stronę. Pozdrawiam (ja jestem po prawej Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 19:04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prędzej katoprawica popłynie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 20:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawdę trzeba nie potrafić wyciągać wniosków z przeszłości żeby głosować na takich krzykaczy jak Korwin albo Kukiz. Jeśli uważasz, że Korwin z Cookies'em wygrali tę debatę to żal mi Ciebie. W poprzednich wyborach głosowałeś pewnie na Leppera i Palikota. Za 4 lata Stonoga Partia Polska. Tacy ludzie jak ty w 1932r. wybrali Hitlera bo "dobrze gadał". Ludzie włączcie myślenie tylko PIS. Dajcie im szanse, a po roku zobaczycie różnice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 21 Paź 2015 21:50:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miszorek napisał:
Na prawdę trzeba nie potrafić wyciągać wniosków z przeszłości żeby głosować na takich krzykaczy jak Korwin albo Kukiz. Jeśli uważasz, że Korwin z Cookies'em wygrali tę debatę to żal mi Ciebie. W poprzednich wyborach głosowałeś pewnie na Leppera i Palikota. Za 4 lata Stonoga Partia Polska. Tacy ludzie jak ty w 1932r. wybrali Hitlera bo "dobrze gadał". Ludzie włączcie myślenie tylko PIS. Dajcie im szanse, a po roku zobaczycie różnice.


Ty za to świetnie wyciągasz wnioski skoro mówisz że głosowałem na Leppera i Palikota, gdzie tego drugiego uważam za skończonego idiotę i rak polityki. Stonoga to agent służb, więc też pudło.

Oczywiście że wygrali tę debatę bo zamiast gadać głupoty o tych samych banałach o których mówi się od ponad 10 lat i nic do tej pory się nie zmieniło, rozmawiają o zmianach, które są podstawą do rozpoczęcia jakichkolwiek zmian czyli zmiana ordynacji wyborczej i konstytucji. Invitro, kara śmierci, naprawa służby zdrowia, 500 zł na dziecko to zapychacze stosowane przez polityków każdej opcji która do tej pory rządziła/chciała wejść do sejmu...ale to ja nie potrafię według Ciebie wyciągnąć wniosków.

500 zł na dziecko, mieszkanie dla każdego, praca z dużą minimalną dla każdego! Aż ciśnie się na usta "KOMUNO WRÓĆ!".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021758 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski