STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Telefon stacjonarny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Wto, 29 Wrz 2015 07:28:53    Temat postu: Telefon stacjonarny Odpowiedz z cytatem

Potrzebujemy założyć telefon stacjonarny. W grę wchodzi Netia, Orange lub ewentualnie coś jeszcze. Oczywiście cena ma tutaj decydujące znaczenie. Głównie pod obieranie, rzadziej pod dzwonienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Wto, 29 Wrz 2015 10:57:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj twojego dostawcę internetu, może mają jakąś ofertę z tel. My mamy multimedia i stacjonarny za grosze + pakiet darmowych minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 29 Wrz 2015 11:55:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pirania napisał:
Zapytaj twojego dostawcę internetu, może mają jakąś ofertę z tel. My mamy multimedia i stacjonarny za grosze + pakiet darmowych minut.


Tak tylko o tym co piszesz to jest oferta promocyjna dla nowych klientów na czas określony a po tym czasie jak będziesz chciał/a przedłużyć umowę to ceny już są inne..takie tam przyciągnięcie klienta wzięcie prowizji alleluja i do przodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 29 Wrz 2015 13:04:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Play?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Wto, 29 Wrz 2015 14:50:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem nad Play, ale to chodzi o to aby też do mnie mogli dzwonić na stacjonarkę... tutaj znalazłem taki abo https://fcn.pl/abonament/fcn-300/

Co powiecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 01 Paź 2015 08:02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Play telefon domowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
genka




Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sob, 27 Sie 2016 17:28:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast stacjonarnego lepiej zainwestuj w komórkę. przecież to jest lepsza opcja, jest pełna mobilność i większa funkcjonalność. dobrze sprawdziłby się telefon huawei http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/huawei-y5/HU-H-T160.phtml . telefonik można dostać za złotówkę w niskim abonamencie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edyta126p




Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 17 Sty 2017 10:06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne abonamenty, różnią się jedynie ilością minut. Ja jednak dużo dzwonię za granicę i rachunki za telefon mam na prawdę wysokie. Macie jakąś alternatywę dla połączeń międzynarodowych, aby nie płacić tak wysokich rachunków?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 17 Sty 2017 13:44:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edyta126p napisał:
Są różne abonamenty, różnią się jedynie ilością minut. Ja jednak dużo dzwonię za granicę i rachunki za telefon mam na prawdę wysokie. Macie jakąś alternatywę dla połączeń międzynarodowych, aby nie płacić tak wysokich rachunków?

Skype > dostajesz numer dostępowy lub programujesz swoje numery skrócone i dzwonisz np. na numer w Warszawie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020518 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski