STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Honor, Bóg, Ojczyzna...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 20:22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj bardzo dobry kolega śpiewał kiedyś sobie:

"nie jestem polakiem, tu sie tylko urodziłem a że mówie tym językiem to kwestia wychowania"

nie jestem patriotą ale jestem katolikiem - a "gość" w niektórych swoich wypowiedziach mnie jako katolika obraża.

a moj kolega mial racje...

szkoda że nie pamietam czyja byla to piosenka Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 20:31:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z Kabaretu Moralnego Niepokoju

"CZY WY JESTEŚCIE GŁUPI TAK Z SAMYCH SIEBIE CZY WAM ZA TO

PŁACĄ"[/quote]



PYTANIE WCIĄŻ AKTUALNE INTELIGENTY Z KOZIEJ WÓLKI

Laughing Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 20:52:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused CI CO OPLUWAJĄ POLSKĘ I KATOLIKÓW NIE MAJĄ MORALNEGO

PRAWA ZABIERAĆ GŁOS NA TYM FORUM Exclamation

W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIE MOŻNA POWIEDZIEĆ TAK JAK

MAWIA "PANICZ" -

"TACY JAK WY TO NĘDZNY MARGINES"
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 21:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Piłsudzki powiedział kiedyś..

naród piękny tylko ludzie K****.


i co z tego Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kij
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 21:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wystaczy tylko czytać książki historyczne, ale przede wszystkim trzeba historie rozumieć, nie sypać faktami, ani datami, lecz wyczuwać atmosferę w jakich one zaistniały...

Polska kiedy jest słaba i "skundlona" chowa się za zabobonnym i ksenofobicznym katolicyzmem, kultywując w sobie mit cierpiącej ofiary oraz wyszukując usprawiedliwiającego swe klęski wroga.

Polska u szczytu swej wielkości grupowała wiele narodów, liczba katolików wynosiła w XVI - XVII w. ok. 40%. Kontreformacja + groteskowy, ciemny sarmatyzm, zbiegł się z kryzysem pańtwa i jego upadkiem.

Wielkimi wrogami konstytucji 3 Maja były konserwatywne siły społeczne - magnacko - kościelne ( choć oczywiście nie wszystkie). Dlatego też we Wilnie pwoeszono biskupa, który zdradził kraj. Kościół potrafił też dogadać się z caratem, a później uzależnić interes narodowy, od swego własnego i zawłaszczyć dla siebie prawo do jego oceny.

Mam prawo "moralne" do zabierania głosu i nikt, póki żyję mi tego nie zabroni....

Chyba że niektórzy świątobliwi katolicy uznają, że w imię miłości bliźniego trzeba mnie i tych, którzy podobnie myślą pozbawić życia....
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 22:27:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij napisał:
.


Chyba że niektórzy świątobliwi katolicy uznają, że w imię miłości bliźniego trzeba mnie i tych, którzy podobnie myślą pozbawić życia....


Exclamation
A po co ktoś ma brudzić sobie ręce pozbawianiem ciebie życia ,chyba masz jeszcze kaca po wczorajszej imprezce co?

Wystarczy pozbawić cię anonimowości jaką daje internet i byśmy zobaczyli kim jest człowieczek opluwający katolików co on sobą reprezentuje i kto za nim stoi ,nawet proboszcz by ci nie pomógł - taki sobie wojujący ateista, stary twoja epoka minęła w 1989 r. pewnie odziedziczyłeś to po rodzicach ,domyślam się kim byli za komuny.

Crying or Very sad
Powrót do góry
Kij
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 22:42:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak w twojej wypowiedzi kryje sie jakas potrzeba sadyzmu i zadawania komuś bólu, kary....

Ja to rozumiem. To zwykła i normalna konsekwencja tłumionych potrzeb natury cielesnej, które nie potrafią skanalizować w formach zwyczajnych i ujawniaja sie w postaci rżónych perwesji oraz frustracji.

Poza tym, moja rodzina jest bardzo tradycyjna i religijna. Obrażajać mnie obrażasz Kościół i nigdy nie była związana z komunistami, wprost przeciwnie....

Ja komunizm pamietam tylko z przedszkola i zawsze byłem nastawiony antykomunistycznie, w wyborach zawsze głosuje na prawice - ale tą rozumną i nie jestem ateistą, ale agnostykiem, a to poważna różnica...

A kaca sobie cenię, bo poprawia mi on humor...
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 23:26:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość napisał:
Wystarczy pozbawić cię anonimowości jaką daje internet i byśmy zobaczyli kim jest człowieczek opluwający katolików co on sobą reprezentuje i kto za nim stoi ,nawet proboszcz by ci nie pomógł - taki sobie wojujący ateista, stary twoja epoka minęła w 1989 r. pewnie odziedziczyłeś to po rodzicach ,domyślam się kim byli za komuny.


jeżeli chcesz to mogę zaraz pozbawić cie Twojej anonimowości "drogi" goścu i jestrem wtedy ciekaw bardzo jak byś kozaczył na forum... zdaje mi sie, że z domu bałbyś sie wyjść.... Kij przynajmniej podpisuje sie, pod swoimi postami a ty nie raczysz wpisać nawet wymyślonej ksywki...

PS oooo... widzę postępy.... chyba na jakiś kurs sie zapisałeś bo zauważyłem, że potrafisz JUŻ Laughing wstawiać cytaty przy uzyciu tagów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 23:29:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak, ze nie pozwala mi na to moje sumienie... więc sie ciesz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 23:44:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="winnetu"

jeżeli chcesz to mogę zaraz pozbawić cie Twojej anonimowości "drogi" goścu i jestrem wtedy ciekaw bardzo jak byś kozaczył na forum... zdaje mi sie, że z domu bałbyś sie wyjść.... Kij przynajmniej podpisuje sie, pod swoimi postami a ty nie raczysz wpisać nawet wymyślonej ksywki...


Oto zabrał wreszcie głos w temacie Bóg,Honor,Ojczyzna "wielki patriota "

Winnetu (czy wino tu?) który na swoich rodaków mawia "polska chołota"

Jak na Indianina masz stosowne poglądy ,chyba cię oskalpowali co ?
Powrót do góry
Kij
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Lis 2005 00:48:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie istnieje "polska chołota"? Ona istnieje, ci wszystcy zakopleksieni i zatrzeźwieni ksenofoby, którzy wszedzie szukają wrogów są nią... ale nie oznacza to tego, zę nie nawidzę tych ludzi...
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 17 Lis 2005 09:01:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to jest w naszym kraju gdy jajko jest mądrzejsze od kury. notabene tak samo jak Maciej Giertych. przed kilkoma miesiacami naszemu episkopatowi oberwalo sie za to ze w diecezji warszawskiej mozna dawac komunie sw. do rak, zastanawiano sie tez czy nie wprowadzic tego w calym kraju
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 17 Lis 2005 09:58:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green napisał:
szkoda że nie pamietam czyja byla to piosenka Crying or Very sad

guernica y luno. mówisz i masz. link taki jaki jest, po się regexp wysypuje jak ma () w urlu. Very Happy

przepraszam za ostatnie zdanie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MISTERY
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Lis 2005 19:11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z´´GOSC´´iem to jest tak ;poszedl raz do lasu (nie wiem po co )i widocznie za nim z niego wyszedl to tak sie o te wszystkie drzewa poudezal ze do dzisiaj do siebie nie doszedl .Ha ha ha Laughing Chodzil pewnie jak ten zajaczek po lesie i wolal ´´cos mi sie po********lo´´. Laughing Pewnie jest to jakas nowa elita mlodziezy ?Polskej.Pozdrawiam tych zdrowych uzytkownikow tego Forum.Ale dal bym mu chetnie w moreeeeeeee!!!!!!!!!
Powrót do góry
Lag
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Lis 2005 20:18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moge uwierzyc w to co czytam... Myślalem że ludzie tak zacofani jak nasz szanowny gość już nie istnieją... A JEDNAK!!! Nie wiem co spruło Ci Bańke...czy był to pasek taty...czy moze wyzej wspominane RM , ale jedno wiem każdy ma swoje poglądy i skoro Ty masz takie to lusss ale to nie daje Ci ani ułamka prawa by obrazac innych ludzi...podobno taki z Ciebie KATOLIK!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020558 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski