STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Honor, Bóg, Ojczyzna...
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 15 Lis 2005 18:13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OTO ETATOWI ANTY KATOLE I ICH SZEF- MAREK MODERATOR-ŻAŁOSNE

TOWARZYSTWO.

OPLULWAJĄ POLSKĘ I KATOLIKÓW.

TO NĘDZNY MARGINES JAK MAWIA -WINNETU
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 15 Lis 2005 20:54:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gościu, czy Ci to Radio Maryja całkiem z mózgu melase zrobiło Question nikt inteligentny i trzeźwo myślący nie jest w stanie wymóżdżyć nic bardziej głupiego nad to, żeby nazwać kogoś "szefem antykatoli" tylko dlatego że jest adminaem forum na którym znajduje się nie pasująca Ci debata, a który w danej kwestii nawet się jeszcze nie wypowiedział.
Rąbnij się człowieku, i to tak zdowo, odbiornikiem radiowym (gdy będzie nastawione na Twoją ulubioną stację) to może CI się te wszystkie dwa zwoje mózgu wyprostują i zmądrzejesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 15 Lis 2005 22:01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ
Powrót do góry
Kij
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 06:37:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
OTO ETATOWI ANTY KATOLE I ICH SZEF- MAREK MODERATOR-ŻAŁOSNE

TOWARZYSTWO.

OPLULWAJĄ POLSKĘ I KATOLIKÓW.

TO NĘDZNY MARGINES JAK MAWIA -WINNETU


Co ty wiesz o Polsce, czy jeśteś w stanie za nią walczyć i umierać. Ja jestem lewicującym anarchistą, ale służyłem w armii i jetstem teraz kapralem WP. Jestem w kazdej chwili oddać życie dla swojego kraju, ale nie w imię religii, lecz w imię moich rodaków, bez rozrożniania ich ze wględu na ich przekonania i racje.

jestem w sytuacji ekstremalnej zginąc za ciebie zawistny katoliku, jak za kazdehgo z nielicznych ateisytów, czy za jakąkolwiek mniejszośc której prawa byłyby zagrożone... tą sferę swego życia oddzielam od swoich osobistych przekonań i nazywam honorem.

I proszę Cię nie utożsamiaj Polskę z Katolicyzmem, to zbyt trywialne i krzywdzące uproszczenie... Popatrz na mnie, jestem człowiekiem który zgodził się na rygory i prześladowanie związne ze słuzbą wojkową mimo swej akademickiej i lewicującej ( pacyfistycznej ) przeszłości, aby być gotowym odepszeć rzeczywisty atak wrogów na nasz kraj.

Nie przyzwłaszczaj sobie monopolu na patriotyzm... Sądzę, ze i ja nim jestem, tylko, że ja nie dostrzegam jego wrogów na zewnątrz, tylko w nas, w Polakach - zawistnych, małostkowych i nieokrzesanych, zaślepionych swoimi miałkimi interesami i warcholstwem.
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 08:49:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszedzie, nawet na forum jaks czarna owca sie znajdzie

Ostatnio zmieniony przez Jadzik dnia Sro, 16 Lis 2005 09:31:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 08:56:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jadzik"]wszedzie, nawet na forum jaks czarna ofca sie znajdzie

Jadzik gratuluję, mówiłem skończ tą podstawówkę i naucz się pisać

OFCA - NIEŻLE HAHAHAHAHAHA

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 09:31:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij -I proszę Cię nie utożsamiaj Polskę z Katolicyzmem, to zbyt trywialne i krzywdzące uproszczenie...



Tak kuriozalnego zdania niespodziewałem się nawet po najgorszym komuchu czy jakimś innym wrogu Polski.

Człowieku czy ty nie miałęś w ręku nigdy żadnej książki o historii Polski,pewnie czytasz tylko telefoniczne.

Pieprzysz takie elementarne bzdury ,że to cię dyskwalifikuje jako dyskutanta-można dyskutować jaki ten nasz katolicyzm był a różnie było ale każdy człowiek na świecie również dzięki naszemu Papieżowi wie ,że Polska to najbardziej katolicki kraj na świecie i było tak od Chrztu w 966 roku .

Historia Polski to doświadczenie związane z katolicyzmem i dzięki katolicyzmowi przywiązaniu do wiary lojalności wobec papieży jesteśmy sobą, wogóle istniejemy.Gdyby nie katolicyzm to takie Anny Wazówny nie miały by żadnych problemów w narzuceniu protestantyzmu na naszym terenie jej i różnym innym "nawracaczom" nie udało się wykorzenić wiary i po jej śmierci Brodnica znów stała się katolickim miastem.
Dzięki tradycyjnemu przywiązaniu Polaków do wiary katolickiej.

Jest mi przykro ,że jest sobie taki Polak jak ty ,który zamiast poczytać o historii własnego kraju -nagłaśnia swój ateizm i podważa co co nie da się podważyć- i dobrałeś sobie grono takich jak ty i jeden przez drugiego opluwa te tradycyjne wartości polskie.

Cytat z Kabaretu Moralnego Niepokoju

"CZY WY JESTEŚCIE GŁUPI TAK Z SAMYCH SIEBIE CZY WAM ZA TO

PŁACĄ"
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 09:32:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
"Jadzik"]wszedzie, nawet na forum jaks czarna ofca sie znajdzie

Jadzik gratuluję, mówiłem skończ tą podstawówkę i naucz się pisać

OFCA - NIEŻLE HAHAHAHAHAHA

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


nawet skonczylem, a co nie moge robic bledow, moze akurat mi sie chcialo. nie myli sie ten kto nic nie robi


Ostatnio zmieniony przez Jadzik dnia Sro, 16 Lis 2005 09:36:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pies innowierca
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 18:31:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do goscia:

Evil or Very Mad WRRRR!!!!! HAŁ!!! HAŁ!!!HAŁ!!! GRRRRRR!!!! WRRRRR!!!!!!!!!!!! HAŁ!!!HAŁ!!!! HAŁ!!!! WRRR!!!! HAŁ!!! HAŁ!!! HA !!!Evil or Very Mad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 19:02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosciu -przykro mi bardzo ale jestes przykładem na to ,ze niektóre czestotliwosci fal radiowych niedwracalnie/niestety/ moga uszkodzic pewne obszary mózgu.
Po 1:to ty sobie poczytaj pare ksiązek o historii Polski,a moze dowiesz sie ,ze w 966r chrzest przyjął Mieszko z dworem/i to wcale nie za duzym/a reszta narodu/czy mozna nazywac ich juz narodem?-to osobny temat/żyła dalej w błogiej nieswiadomosci.Nawt twoi przodkowie biegając po puszczy nie wiedzieli w co zostali wplątani-nie wiedzieli, bo nie docierało do nich RM-heheh.tak było przez pare dziesiątkow latek jescze.I z tym chrztem to tez nie do końca tak......ale to juz sobie poczytaj.
Po2:masz racje piszac,ze Polska jest tradycyjnie katolicka-TYLKO TRADYCYJNIE-bo do kosciola chodzi sie w niedziel,w Boze Narodzenie,Wielkanoc-bo tak kaze tradycja-ojciec chodzili,dziadek chodzili no i ja tez.A 99% narodu to katolicy-masz racje-TRADYCYJNIE.
Tradycyjnie wiec nalezy sie w piatek po robocie nachlac/kurcze ,a to dzień męki Pańskiej/i pojeździc autem po pijaku/nie mysląc o,,nie zabijaj"/
w sobote porawic i tak ,,po chrescijańku" przywalic żonie,a moze i dzieckiem walnąc o sciane/a czego sie drze?/a w niedziele....na sumę i do komunii.Powiesz ze to margines-nie-dowiesz sie jak przełączysz stacje w radio z RM na inną.Moze powiesz , ze to nie katolicy-kurde-jak sie te wszystkie pijackie jazdy i znecania doda i porówna z tymi 99% katolików to jakos mi to wygląda inaczej.No cóz ale moze to są tylko...katolicy,,tradycyjni"
Powrót do góry
Payne




Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 171
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 19:18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dajmy mu się już prowokować.. Kolega "Gościu" nie ma chyba nic lepszego do roboty niż wypisywać swoje złote myśli tutaj. Proponuje moderatorowi wycinać te osiągające skrajny poziom głupoty, a reszte ignorujmy.

Piwko za zdrowie Twojej duszy "Gościu" Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hyhyhy.....
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 19:49:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze wzghlędu na szacunek do moderatorów tego forum sam wygwiazdkuję swoją wypowiedź Smile

a więc "drogi" gościu: kim Ty k**** w ogóle jesteś?? normalny głupi ch** z Ciebie jest, jakim prawem uważasz się za lepszego i jakim k**** prawem pozwalasz sobie wszyskich uswiadamiac, umoralniac, mieszac z blotem, i w ogole. skoro taki wielki z Ciebie k**** katolik glupi ch***to wez i sie po prosty zamknij i lepiej pomodl sie za nasze nieczyste dusze!!!

nie wiem czy zaauważyłes ale raczejk nikomu sie tu Twoja obecnosc nie podoba Ty t***** jeden wiec wy*********, ****** jeździ starym VW Laughing a to zes kawał opowiedział, i co sie czepiasz odznaczen przyznanych proboszczowi?? smutno Ci, że ty ich nie dostałeś?? myśle, że tak jak ktoś powiedział najwidoczniej w jakiś sposób zasłużył sobie na to odznaczenie, spelnił wymogi postawione kandydatowi do przyznania odznaczenia no i przedewszystkinm nie jest to przyznawane przez prezydenta tylko przez PANSTWO i w ogole tak jak juz opisałem weż sie spakuj i wy*********, krzyż na drogę

papapa żegnamy i nie zapraszamy Cool
Powrót do góry
rekaj
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 19:54:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosc krytykujacy goscia to inny gosc-smiesznie wyszło nie Payne masz racje
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 20:02:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, po prostu temu gamoniowi często popuszcza zwieracz, gdy słucha RM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lis 2005 20:22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies innowierca napisał:
do goscia:

Evil or Very Mad WRRRR!!!!! HAŁ!!! HAŁ!!!HAŁ!!! GRRRRRR!!!! WRRRRR!!!!!!!!!!!! HAŁ!!!HAŁ!!!! HAŁ!!!! WRRR!!!! HAŁ!!! HAŁ!!! HA !!!Evil or Very Mad



Arrow Tak jak mówiłem

PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.23841 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski