STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
P2P w eltroniku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Lis 2005 20:10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko ciebie winnetu, no coz, po prostu taki jestem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pią, 18 Lis 2005 20:21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylem kiedys pare razy w teleranku jak bylem maly i jak marcin kostrzynski w nim wystepowal Very Happy Laughing Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 19 Lis 2005 03:33:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olo napisał:
zapewne jestes za firewolem i blokuja albo porty na których chodzą programy p2p, albo tez pakiety. w gre wchodzi albo tunelowanie (przekierowanie portów np na 80, na którym ogladasz strony (w uproszcezniu) albo też na 21 bo to jeden z portów ftp. Być może problem sam zniknie jeśli będziesz miał stałe IP i nie bedziesz za zaporą. Jeśli je masz - przyczyna może być np twój firewoll, np. systemowy w windows XP. Jęsli nie masz stałego IP to raczej sobie nie pościągasz za szybko. Jesli je masz to uważaj, bo łatwo cie napierzyć że sciągasz nielegalne pliki.
Pozdrawiam


On ma już zapewno stałe ip i nic to nie daje że ma swoje ip i tak p2p kiepsko w sieci eltronik chodzi.

Nie da się wykorzystać łącza np,. 512k w sieci eltronik, a przeglądanie www nie potrzebuje aż 512k bo do czego pół mega może być dobrze jeśli ma się z niego jakiś pożytek, a tu nie ma żadnego..


NIE POLECAM INNYM PROWIDERA ELTRONIK..

Zastanówcie się zanim przejdziecie do eltronika..
Ja w niedługim czasie przenoszę się na neo, wole z ograniczeniami miec to 512k ale będę wiedział że z tego skorzystam i coś sobie ściągnę w ciągu miesiąca choć limity są, ale coś z tego będę mieć.
A tu czekam zanim mi się coś ściągnie wiekami!
;]
Ale cóż tak zrobili i tak jest i wątpie aby kiedykolwiek to się zmieniło..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Nie, 20 Lis 2005 01:53:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eltronik schodzi na psy ups już zeszedł:]
A jeżeli chodzi o 1 do 2Kb/s Ściągania po sieci dla tych, co mają 512 to są ograniczenia, przez konsara powiedzmy już wreszcie i nieukrywajmy ze to on wprowadził zmiany z tego powodu, że były skargi, że gdzie niegdzie nie było Internetu jak zasysało połowa ludzi po lanie to łącze zapchały się i te dc++ i inne śmiecie powinni zablokować i postawić tylko jeden serwer
I powiem wam, że neo jest już lepsze, od eltroika przynajmniej zapłacisz 1.22 Zł przez pół roku za te, 512 czyli zaoszczeńdzicie sobie i to sporo i możecie zrezygnować teraz z, eltronika, bo nic niepisali, że wprowadzą ograniczenia a limity w neo to jeszcze ujdzie, bo zawsze można dokupić za 10zł te 3 gb i się nie denerwować, że znów eltronik padnie lub netu nie będzie się miało, bo znów coś spiepszą albo testują kosztem naszych nerwów i pieniędzy a jak chcą coś porządnego zrobić niech się tego nauczą albo niech się nie biorą za to, co nie umieją i taka prawda, że prawie każdy zemną się zgodzi, że eltronik tylko bierze kase i nic Prawie nie robi no może teraz wprowadził, co te 256 i 512 szybkość, co 22 miało być 2 lata temu
Niech się wezmą za tą telewizje za te programy, bo to beznadzieja taniej było by już kupić pakiet, polsatu cyfrowego(zależy, kto jaki pakiet wybierze:]) +neo 512 = zaoszczędzenie zresztą decyzja zależy odwas, co i jak oglądacie w tej naszej kablówce, ale to naprawdę może się każdemu znudzić te ofertę programową, co nam oferuje eltronik w innych sieciach jest może mniej ludzi, ale maja za to taniej i bogaty wybór programów a nie jak unas  bida z nędza tylko hbo kodowane za to, co ludzie wszyscy płacą powinno być nawet hbo od kodowane.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 04 Sty 2006 23:21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namierzyłem podobny temat w nowym mieście, tylko ze tam admini z eltronika przynajmniej pokwapili sie z wyjaśnieniami (mglistymi), może trzeba wzorem sąsiadów trochę eltronik postraszyć aby zrobiło się lepiej.W końcu to klijent ich pan Wink

http://www.mariner.hg.pl/strony/forum_nml/read.php?f=1&i=6169&t=6169

i sorry, ze odgrzewam taki stary temat ale mnie to czasami wqr....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 14 Sty 2006 08:48:56    Temat postu: Re: P2P w eltroniku Odpowiedz z cytatem

Sebastian napisał:
witam niedawno zalozylem neta z eltroniku,ale mam problem z P2P
mam bardzo male transfery najwiekszy jaki mialem to 1,44 kb a przewaznie mam 0,30.
czy wy tez macie takie problemy????


Jedynie jaki mi klient do ściągania z p2p dobrze chodzi to 'Bitcomet' przez który ściągam z sieci torrent..

strony polskie z torrentami
http://torrent.net.pl
http://torrenty.org
zagraniczne strony z torrentami
http://torrentreactor.net
http://torrentspy.com
http://mininova.org

Jeśli chodzi o program bitcomet to czesto jest tak że dużo ludzi jakiś plik udostępnia bo jest nowy i wtedy transfer może być nawet maksymalny. Dosyć często u mnie tak się zdarza bo nawet od jednego człowieczka jak ściąga chodziażby po 0,5 kb/s a jest się połączony z około 100 - 200 seedami / peerami to wyciąga swoje ;] Bitcomet <- warty uwagi

Próbowałem wielu klientów i nic ;] jedynie ten jakoś sobie radzi.
No i 'soulseek' dobrze nawet chodzi..
I jeszcze jeden program nazywa się 'Ares...'


Reszta to takie transfery że szkoda gadać ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pho




Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2006 14:13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loky napisał:
Namierzyłem podobny temat w nowym mieście, tylko ze tam admini z eltronika przynajmniej pokwapili sie z wyjaśnieniami (mglistymi), może trzeba wzorem sąsiadów trochę eltronik postraszyć aby zrobiło się lepiej.W końcu to klijent ich pan Wink

http://www.mariner.hg.pl/strony/forum_nml/read.php?f=1&i=6169&t=6169

i sorry, ze odgrzewam taki stary temat ale mnie to czasami wqr....

ja też teraz odgrzewam, ale myślę że trzeba coś w końcu z tym zrobić w większej grupie. Maile pisane do admina nic nie zmieniaja, jeszcze leszcz łachę robi.. Można by powiedzmy utworzyć nowy topic, który byłby czymś w rodzaju petycji, pod ktorą podpisywaliby się użytkownicy Eltronika. No i podesłać im linka. Mi tłumaczył, że większośc uzytkowników woli dobre działanie stronek, natomiast p2p jest na drugim planie. Tak wcale nie jest, poza tym gdyby trochę zmieniejszyć transfer na stronkach a zwiększyć na p2p, to napewno mieli by mniej osób narzekających na Eltronika. Trzeba przedstawić im jasne argumenty, żeby zobaczyli, że takie działania są również dla ich dobra.
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2006 22:31:49    Temat postu: Niech .... Odpowiedz z cytatem

Niech zrobią chociaż pożądny lan, a nie że np. w dc++ ściąga po 32kb/s to jest śmiech ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pho




Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2006 23:16:18    Temat postu: Re: Niech .... Odpowiedz z cytatem

jacek_l napisał:
Niech zrobią chociaż pożądny lan, a nie że np. w dc++ ściąga po 32kb/s to jest śmiech ;]

z tym że na tym całym DC nic ciekawego nie ma Smile
wszsycy mają tą samą muzyke, te same filmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 06 Lut 2006 20:30:27    Temat postu: Re: Niech .... Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z tym że na tym całym DC nic ciekawego nie ma :)
wszsycy mają tą samą muzyke, te same filmy...


to jest np. bezsensu mam 512k a ściągam z dc++ po 32kb/s
troszkę jest to niesprawiedliwe! [;

Ale olać to dc++ tak i tak nic ciekawego nie ma..
Chciałem jeszcze dodać że wieczornych godzinach można się połączyć na zewnętrzne huby dc++ i p2p działa o niebo lepiej..

Ale tylko w nocy do któreś tam godziny nie okresliłem do której i od... ;]
Coś koło 24 - 1 do jakoś nad ranem..

Nie chodzi o to że lepiej działa, bo jest noc - tylko jest odblokowywane....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kiaad




Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 113

PostWysłany: Sob, 11 Lut 2006 15:09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie prawda Smile

jest dużo nowści ... ja np. udostępniłem i wszstkie ponad "1 gb" oraziki to są odemnie Wink

a co do bitconecta to se dobrze skofigurujcie bo k**** mi z********e chodzi max ! co daje firma !

HOWK !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 23 Lut 2006 06:47:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiaad napisał:

a co do bitconecta to se dobrze skofigurujcie bo k**** mi z********e chodzi max ! co daje firma !


No to powiedz mi jak Ci ściąga bitcomet w dzień np. od godziny 7 rano przez cały dzień ;] napewno nie na max ;]

Maksymalny transfer który osiągniesz to 1-3kb/s, 5 max 10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2006 07:35:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam all Jest jedna opcja na szybciej działający net w kablówce!
Prosta sprawa Wyłączyć Wszystkie huby dc++ i postawić u Eltronika na serwie jeden duży serwer p2p a nie każdy zakłada huba działa 3 tygodnie a potem mamusia lub tatuś, (kto co woli nawet i wujek)przychodzi do takiego synusia, co ma 11-14 latek pokazuje mu rachunek za energie i daje bana na kompa:] i niema huba a za chwile jakiś specyficznie myślący człowiek postawi nowego huba:/ i net muła dostaje!
Uwaga!
Jest możliwość zerwania umowy z eltronikiem jeżeli się nie wywiązuje z umowy a niema takiego tłumaczenia ze jest są godziny szczyty i net siada wiedział czego się podejmuje! I Bym polecił Neo 512 lub dla wymagających Neostrada tp opcja 1 Mb/s :] za 1zł przez 6 miechów:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02353 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski