STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czytnik ebook - dylemat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 03 Lis 2015 14:35:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej formatów nie znaczy gorzej. Swoją drogą PDF - przynajmniej w moim przypadku - czyta się fatalnie, ale możliwe, że wina leży po stronie mojego czytnika. Nie ma natomiast najmniejszego problemu aby w kilka minut przerobić plik (w sumie chyba każdy tekstowy lub pdf) na format MOBI, który wg mnie czyta się najwygodniej.

Po stosunkowo niedługim czasie użytkowania mojego czytnika dochodzę do wniosku, że zakup urządzenia bez podświetlenia był błędem. Niemniej jednak zawsze można zapalić światło Idea
Poza brakiem podświetlenie nie dostrzegam innych wad produktu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Pon, 11 Sty 2016 09:32:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie korzystam z Kindle Paperwhite . Jestem bardzo zadowolona bo jest wygodny, ma dużą pamięć oraz czyta wszystkie formaty. Codziennie sobie z niego czytam ( po angielsku - ma również słownik, jak nie znacie jaiegoś słowa to podświetlacie oraz wyskakuje Wam tłumaczenie).

No i jeśli szykujecie się do kupna to polecam zajrzeć sobie do rtv Euro agd. Obecnie jest tam spora wyprzedaż sprzętu po świętach tak wiec możecie sobie kupić czytnik w dość dobrej promocji. O wiele taniej niż jego normalna cena.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Pon, 11 Sty 2016 17:28:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam z opcji czytnik za 1 zł z Legmi i jestem zadowolona moze kogos z was zainteresuje ich oferta za 1 zł http://www.legimi.com/inkbook/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astera




Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 37

PostWysłany: Wto, 26 Lip 2016 14:00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również od jakiegoś czasu posiadam czytnik i szczerze powiedziawszy jest to jedna z najlepszych rzeczy jaką sobie kupiłam w ostatnim czasie. Długo się nad tym zastanawiałam, w koncu postanowiłam sobie kupic do podróży. Okazało sie,ze korzystam z tego codziennie bo po prsotu wygodniej czyta mi się książki na czytniku ebook niż tradycyjnie. Wybór ksiażek spory.

Swoje najczęściej kupję w księgarni PWN. Maja najlepsze promocje na ebooki ze wszystkich sklepów jakie znam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RafalTol
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Sie 2017 10:12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nauczyłem czytać książki przez tableta. Zmniejszam tylko natężenie światła, żeby wzrok się za bardzo nie męczył Smile
Powrót do góry
Todermijka




Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 01 Wrz 2017 05:46:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Kindle i strasznie mi się podoba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014297 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski