STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
restauracja krajanka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna78




Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 05 Lis 2014 12:01:47    Temat postu: restauracja krajanka Odpowiedz z cytatem

Proszę o opinie na temat restauracji "krajanka". Chciałabym zamówić catering na uroczystość, czy ktoś zamawiał, jakie jedzenie, estetyka wykonania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 05 Lis 2014 20:45:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka Krajanka?? Chyba Krajenka Cool

https://www.facebook.com/RestauracjaKrajenka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 05 Lis 2014 20:53:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadalem na miejscu/ bylem zadowolony/ mieso zupa ryba bardzo dobrze zrobione.

Ale to moje wylacznie zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 10 Lis 2014 10:10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcony pozytywną opinią odwiedziłem z ciekawości z żoną wczoraj to miejsce.
Ceny - jak wszędzie.
Wystrój klimatyczny.
Jedzenie dobre i dużo (lubie dużo zjeść ale tu nie dałem rady wyczyścić talerza) Rolling Eyes
Widać, że sporo ludzi zamawia na wynos, podczas naszego pobytu naliczyłem bodajże 4 dobierających.

Obsługa bardzo młoda ale nad podziw miła i fachowa.

Z czystym sumieniem napisze, że jest miejsce warte odwiedzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spajder




Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 14

PostWysłany: Pon, 10 Lis 2014 18:19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze mega zapiekanki z mięsem polecam !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 10 Lis 2014 21:09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spajder napisał:
Najlepsze mega zapiekanki z mięsem polecam !!



rozumiem,


ale wydaje mi się, że restauracji nie należy oceniać po rozmiarze porcji, co widzę wiele osób chyba czyni

chodzi o smak, podanie i ładne uśmiechnięte Panie Laughing

a tam wszystko jest!


p.s.

więcej już nie napiszę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropla




Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 59

PostWysłany: Pon, 10 Lis 2014 23:47:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio korzystałam z usług tejże restauracji i naprawdę polecam! Smaczne jedzenie i obsługa sympatyczna i konkretna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 12 Lis 2014 07:38:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
[...]wydaje mi się, że restauracji nie należy oceniać po rozmiarze porcji[...]
To kwestia gustu i podejścia.
Ja mam prosty wiejski żołądek i takież też podejście do tematu jedzenia - ma być dobre i dużo Exclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 29 Lip 2015 21:14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
ma być dobre i dużo Exclamation Twisted Evil


Jeżeli tak to zmienisz zdanie o tej knajpie.

Byłem w sławnej Krajence i muszę przyznać, że jestem trochę rozczarowany. Zamówiłem sobie grillowaną pierś z kurczaka z puree i surówką z marchwi i jabłka.

2 małe kawałki piersi...masakra, nie wiem kto tym mógłby się najeść. Fakt, w smaku 5/5 (żonie też smakowało jej jedzenie), tak dobrze zrobionego mięsa dawno nie jadłem, ale ta porcja, może dziecko by tym się najadło. Do tego słabe puree, które 3 razy dosalałem bo sprawiało wrażenie jakby nie miało smaku. Na koniec surówka, która teoretycznie była dobra w smaku, niestety wszystko psuła woda którą była nasączona przez co zrobiła się dziwna papka, która lekko zniechęcała do jedzenia, a do tego smak jej był tak intensywny że zabijał smak i tego puree i mięsa. A za to wszystko 19 zł...Serio, spodziewałem się normalnej porcji jedzenia i do tego smacznej, bo takie byle co to na mieście zazwyczaj chodzi po 14 zł.

Nie jem dużo i staram się nie objadać ale po zjedzeniu tego czułem nadal głód, nawet po 15 minutach. W domu bardzo często zostawiam część ziemniaków, pierwszy raz w życiu powiedziałem, że mi za mało ziemniaków. Mogli napisać w karcie że to porcja fitness.

Do tego jeszcze czas oczekiwania 30 minut. No dobra, to nie fast food, knajpa nie jest w centrum Warszawy więc rozumiem że mają 1 kucharza. Ale czekać 30 minut żeby zjeść w 5 bo jedzenia było tak mało, takie wrażenie straty czasu i pieniędzy.

Co mnie urzekło a czego brakuje w wielu innych knajpach to kultura podawania potraw. Tylko w Krajence podali nam jedzenie jednocześnie, a nie tak jak w innych knajpach w CBR żona czekała za swoim kiedy moje już stygło. Zauważyłem że na innym stoliku oba dania obiadowe też były podawane równocześnie, więc to nie był przypadek.

Nie wiem czy tam jeszcze wrócę, kupiłem jedną z tańszych potraw, jeżeli miałbym wydać 30 zł na coś innego, czego ilość byłaby taka jak tej piersi to dziękuję bardzo. Chyba że trafiłem na najgorszą opcję w tej restauracji. Ktoś coś może podrzucić w temacie innych potraw, jakichś burgerów i zapiekanek? Osobom (właścicielom lub ich znajomym) z 1 napisanym postem na forum bardzo dziękuje za opinię, ale nie skorzystam. Uprzedzam z góry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 29 Lip 2015 22:01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w necie ile normalnie czeka się na danie we Francji i ile jest go wagowo.
Jedyne co mnie odstrasza w tej restauracji to dziwne światło i plazma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 29 Lip 2015 23:17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Poszukaj w necie ile normalnie czeka się na danie we Francji i ile jest go wagowo.


Poszukaj w necie ile normalnie czeka się na danie w Stanach i ile jest go wagowo...porównywanie do innych krajów mnie nie interesuje. Porównuję to do lokalnego rynku, lokalnej kuchni i obyczajów, no i nie licz restuaracji gdzie czeka jednocześnie 10 klientów. Chociaż ceny to faktycznie francuskie były.

Jem 5-6 drobnych posiłków dziennie a pomimo tego nie jem takich mikroposiłków na obiad. Mam akurat podgrillowaną pierś z kurczaka w lodówce, zważyłem ilość większą jednego kawałka co tam był, wyszło mi 56g, więc strzelam że jeden kawałek u nich miał 40g.

"Porcja obiadowa piersi z kurczaka dla jednej osoby przy diecie niskokalorycznej waży 100g."

Źródło: http://www.ilewazy.pl/porcja-piersi-z-kurczaka

1 kawałek mięsa był wielkości gdzieś 1/2 tego co na tym zdjęciu: http://wygrywamzanoreksja.pl/wp-content/uploads/2014/05/2014-05-23-18.52.57a.jpg

więc w sumie jakbyś cały ten kawałek wziął, to tyle tego mięsa było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.06115 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski