STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak w Brodnicy poznać znajomych?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 27 Cze 2015 21:04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czyli o libacje Wam chodzi?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mado




Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18

PostWysłany: Sob, 27 Cze 2015 21:08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahah.... Za mocne słowo. Ale powiedzmy, że TEŻ. Very Happy Jak to ze znajomymi.
Skrzyknąć się czasami na imprezę (w domu), na jakiś wyjazd, albo po prostu spotkać się i pogadać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sob, 27 Cze 2015 22:34:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne poznacie kogoś byle nie poszło to przeciwko Wam bo dobrym ludziom los różne figle płata więc uważajcie.My mamy podobne zapatrywania jak Qncept bo jesteśmy artystami a takim ludziom ciężko jest się odnależć w "normalnym towarzystwie"są jednostki,które są w stanie nas pojąć ale takich jest mało.Przeciętnym zwykłym ludziom jest łznacznie atwiej nawiązać kontakt z "zwykłymi ludzmi"...Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sob, 27 Cze 2015 22:35:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu nie szukajcie na siłę,sami się znajdą!...lub odwiedzajcie starych dobrych ziomali.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 28 Cze 2015 13:55:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TUT Faust/Hamburger Lady napisał:
Po prostu nie szukajcie na siłę,sami się znajdą!...lub odwiedzajcie starych dobrych ziomali.Pozdrawiam.


Dokładnie.
Sądzę, ze sami się znajdą i docenią Wasze starania.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 07:58:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
mikus401, zależy od dnia i godziny.
Teraz puby, będą otwarte do oporu -tak myślę. W późnych porach można natrafić na "stare załogi dżi".
To prawda, że prędzej poznają Oni jednostki niż pary.

Przyjaciół powinno się liczyć na palcach jednej ręki.

Pzdr.


widzisz przyjaciół można mieć więcej tych prawdziwych tylko nie zawsze można się spotykać bo coś dzieli a najprędzej odległość przy moich zabrakło by palców ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 11:44:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie zastanowić się, jakich osób szukacie. Jeśli lubicie sport to odwiedzajcie imprezy sportowe, zacznijcie chodzić na siłownię, zahaczcie się na wycieczkę rowerową. Jeśli kręci Was kultura, w szerokim tego słowa znaczeniu, zajrzyjcie do jedynej galerii sztuki w naszym mieście, idźcie na koncert do BDK. Jeśli dysponujecie wolnym czasem i lubicie pomagać, zaangażujcie się w wolontariat, tam można znaleźć naprawdę wartościowych ludzi. Świetnym przykładem jest projekt Szlachetnej Paczki, w który osobiście się zaangażowałem i poznałem wiele świetnych osób.
Podałem tylko kilka przykładów, możliwości jest całe mnóstwo, powodzenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 12:39:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byś Paweł lepiej sam wziął pod skrzydła Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mado




Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 13:27:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest takie proste z ludźmi w okolicach 30-tki.
Myślisz że nie mamy wcale z nimi kontaktu? Oczywiście że mamy. Ale co innego zatrzymać się na mieście by powiedzieć sobie "cześć" i pogadać, a co innego przejść na wyższy level (wymienić się numerami telefonów, umówić na spotkanie u kogoś w domu itd.). Mąż chodzi na siłownię już rok, ma tam jakichś znajomych ale nie na tyle bliskich by nas odwiedzali.
Ostatnio zaprosiliśmy niezobowiązująco na grilla pewną parę, to kręcili nosem, mówili "zobaczymy", aż w końcu odmówili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 14:32:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mado napisał:
To nie jest takie proste z ludźmi w okolicach 30-tki.
Myślisz że nie mamy wcale z nimi kontaktu? Oczywiście że mamy. Ale co innego zatrzymać się na mieście by powiedzieć sobie "cześć" i pogadać, a co innego przejść na wyższy level (wymienić się numerami telefonów, umówić na spotkanie u kogoś w domu itd.). Mąż chodzi na siłownię już rok, ma tam jakichś znajomych ale nie na tyle bliskich by nas odwiedzali.
Ostatnio zaprosiliśmy niezobowiązująco na grilla pewną parę, to kręcili nosem, mówili "zobaczymy", aż w końcu odmówili.


Tym sposobem wyeliminowaliście słabe ogniwo Wink próbujcie dalej, może macie znajomych, którzy nie są na tyle śmiali aby zaproponować Wam wspomnianego grilla, natomiast na propozycję z Waszej strony, już się zgodzą.
P.S. Piszecie "To nie jest takie proste z ludźmi w okolicach 30-tki" tak jakbyście byli jakimiś dinozaurami. Jesteście młodymi ludźmi. Mi też zdarza się, że wejdę z kumplami do baru i okazuje się, że jesteśmy najstarsi (a 30-stki jeszcze nie przekroczyłem), jednak jakie to ma znaczenie? Miałem ochotę tam pójść to poszedłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mado




Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 14:45:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym razie moja propozycja by osoby zainteresowane pisały do mnie na priv, nadal jest aktualna. Smile
Żeby się zareklamować (Very Happy) napiszę, że mieszkamy sami w dużym domu z miejscem na grilla, mamy super zwierzaki i pracę której godziny ustalamy sobie sami.
Spytałam właśnie męża czy uważa że jestem fajna. Powiedział "tak". Ja tez uważam że on jest fajny. Słowem - jesteśmy fajni. Very Happy Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
osiem




Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 73

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 18:54:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajną pracę macie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 21:01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mado, chciałbym przejść na wyższy level Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mado




Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 21:10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
@mado, chciałbym przejść na wyższy level Laughing


Cieszę. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Pon, 29 Cze 2015 21:24:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pisze tego zionąć nienawiścią ale to jak zapromowaliście siebie pokazuje tylko jedno - dorobiliście się domu z fajną otoczką, własnej firmy (tak wnioskuję) a nie macie się zbytnio do kogo odezwać - jest to przykre ale niestety dopada to ludzi w waszym wieku i nie tylko i to na dużą skalę. na wasz plus przemawia że wogóle się zorientowaliście że nie macie znajomych bo niektórzy nawet tego nie zauważają gdyż są tak pochłonięci pracą i budowaniem majątku. jedyne co mnie rozbawiło to zdanie w którym napisaliście że pytaliście się siebie wzajemnie czy jesteście fajni - wsumie nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewaliście od własnego partnera Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.067577 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski