STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jakie są Wasze ulubione słodycze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 02 Paź 2017 22:28:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MILKY SPLASH, toffi z karmelem w niebieskich papierkach z Lidla Exclamation
Mogę żreć bez opamiętania.
Są też inne z tej serii - owocowe, IMHO lipne, mają się nijak do wyżej wspomnianych.

Smakówa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miszak81




Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Wto, 02 Sty 2018 14:32:43    Temat postu: A ja lubię... Odpowiedz z cytatem

... czekoladę z orzechami, toffiee, rafaello i wiśnie w czekoladzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mart@




Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sro, 03 Sty 2018 17:15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miód Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Wto, 09 Sty 2018 14:21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na pewno nie są to słodycze które powstały w oparciu o olej palmowy. A więc te wszystkie nutelle i inne niskobudżetowe czekolady. Poczytajcie trochę o tym.
Jeżeli czekolada, to taka która w minimum 70% składa się z kakao. Nie chcę wymieniać tutaj marek, ale w dużych marketach często można znaleźć takowe. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://sucha24.pl/component/k2/item/8203-kosze-ze-slodyczami-w-prezencie-biznesowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spinser




Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 43

PostWysłany: Pon, 21 Maj 2018 07:42:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie przepadam za słodyczami i staram się nimi tak bardzo nie objadać. Nigdy ich nie lubiłem (może dlatego,że rodzice nie przyzwyczajali mnie od dzieciństwa do jedzenia słodkości ca co im chwała ponieważ nie jestem teraz uzależniony....).

Czasami mam ochotę na coś słodkiego ale sięgam wtedy nie po słodycze ale po zdrowszy zamiennik. Lubię na przyklad banany https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/banan .Dodają energii ale jednocześnie mają składniki odżywcze. I nie są niezdrowe jak batony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ganicy




Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 13 Lip 2018 13:31:38    Temat postu: słodycze Odpowiedz z cytatem

ptasie mleczko, mon cheri, nadziewane czekoladki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lucia17




Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 16

PostWysłany: Sob, 14 Lip 2018 13:33:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żelki Rolling Eyes wszystkiego mogę sobie odmówić, ale przy żelkach poddaję się...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Czw, 21 Mar 2019 12:24:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za żelkami. Słodycze uwielbiam, a jakże, jednak żelki to moim zdaniem sam cukier. O wiele bardziej wolę czekoladę i orzechy. Uwielbiam na przykład krem Nutella https://www.nutella.com/pl/pl/przepisy-z-nutella oraz wszystko co jest z nim związane. W ostatnim czasie jest to zresztą podstawa dla wielu przygotowywanych przeze mnie deserków.

Często ostatnio robię muffiny z kremem oraz z borówkami (albo z jagodami, jak akurat jest na nie sezon). Zdecydowanie smaczniejsze niż kupowane gotowe ciastka.


Ostatnio zmieniony przez andrela1 dnia Nie, 05 Maj 2019 09:08:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Mar 2019 14:51:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrela1 napisał:
Nie przepadam za żelkami. Słodycze uwielbiam, a jakże, jednak żelki to moim zdaniem sam cukier. O wiele bardziej wolę czekoladę i orzechy. Uwielbiam na przykład krem Nutella oraz wszystko co jest z nim związane. W ostatnim czasie jest to zresztą podstawa dla wielu przygotowywanych przeze mnie deserków.

Często ostatnio robię muffiny z kremem oraz z borówkami (albo z jagodami, jak akurat jest na nie sezon). Zdecydowanie smaczniejsze niż kupowane gotowe ciastka.


A Nutella to nie sam cukier? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 22 Mar 2019 06:34:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cukier i najgorszy syf -olej palmowy 😂
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katrrr556




Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 22 Mar 2019 08:59:40    Temat postu: czekoladka Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam czekoladę w każdej postaci: gorzką, mleczną, białą, z orzechami, rodzynkami, nadzieniami Razz
Tylko te wszystkie słodkości później się odkładają, nie tam gdzie trzeba. Na bidrach, a miało pójść w cycki Laughing Z tego względu od czasu doczasu chodzę sobie na zabiegi do kliniki estetycznej http://www.dermedik.pl/ - nie mam zamiaru odmawiać sobie przyjemności, a przy tym kiepsko wyglądać skoro mnie stać na taką zabawę Idea[url][/url]


Ostatnio zmieniony przez katrrr556 dnia Pon, 25 Mar 2019 11:34:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sob, 23 Mar 2019 10:58:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale fajna zabawa .Najpierw sie nazrec jak .... a potem zaplacic w klinice medycyny estetycznej ,dlaczego ? Bo mnie stac na taka zabawe .A co na to Twoj organizm i cialo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 23 Mar 2019 14:07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dupa za duża cycki za małe ..... medycyna estetyczna .... pachnie mi tu linkiem .... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018214 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski