STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 20:54:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tych warunkach , nawet porównywany przez wielkich prezydentów europejskich do Kazimierza Wielkiego : Edward Gierek niewiele zdziałał by. . . Duda nie zrobi nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 21:05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poprostu wolę wybrać mniejszego utopistę. Nie wierzę ludziom którzy bajki opowiadają i robią z ludzi głupców - ja już dawno w bajki niewierzę. Komorowski faktycznie nie za wiele zdziałał. Dla mnie prezydent to i tak figurant i jakiekolwiek obiecywanie wielkich zmian nie jest w kompetencji prezydenta a rządu. Duda obiecuje gruszki na wierzbie i dlatego skreślam jego kandydaturę. Wolę przewidywalnego Komorowskiego który nie sprowadzi tony długów, tony cięć na dzień dobry - dla mnie właśnie Duda chce to zrobić. Zanim Doda się ogarnie z szefami obcych państw, zanim wejdzie w tryby prezydentury to będzie już połowa kadencji - zmarnowanej kadecji. Ja nawet nikomu nie mówię - głosujcie na Komorowskiego, nie głosujcie na Dudę lub odwrotnie. Ja poprostu mówię jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Jak ktoś chce Dudę to wie chyba jak się stawia krzyżyk w kratce, jak ktoś chce Komorowskiego to też niech skreśla zgodnie z sumieniem. Jak nie wybieram idealnego prezydenta - wybieram mniejsze zło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 23:04:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK .. nie ma czegoś takiego jak mniejsze czy większe zło .... zło jest złe i już, tak samo jak nie ma większej połowy i mniejszej połowy. To tylko takie puste gadanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
encore87




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 200
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 23:33:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obydwoje są gołosłowni. Komorowski ma o tyle "trudniej" że jest już prezydentem i Duda może w debacie używać "pewnych" argumentów bo ocenia go z perspektywy już bieżącej kadencji. Ale.., jak dziś zobaczyłem tego Pana Dudę który słuchał Komorowskiego z tym głupim wyrazem twarzy i debilnym, szyderczym uśmieszkiem to aż mi się słabo robiło.Jak już wyżej wspomniałem obydwoje są g...o warci ale jak już ktoś wspomniał w poście powyżej wolę wybrać stabilizację kraju niż jego r.z.i.rdol Smile Więc mój głos który oddałem w I turze na Kukiza wędruje na Komora. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pon, 18 Maj 2015 00:29:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam to forum to:



Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Pon, 18 Maj 2015 13:55:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komorowski więcej znaczy . Ma dorobek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pon, 18 Maj 2015 14:21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisał:
W tych warunkach , nawet porównywany przez wielkich prezydentów europejskich do Kazimierza Wielkiego : Edward Gierek niewiele zdziałał by. . . Duda nie zrobi nic.
Co konkretnie nazywasz "tymi warunkami"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pon, 18 Maj 2015 15:03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

encore87 napisał:
obydwoje są gołosłowni. Komorowski ma o tyle "trudniej" że jest już prezydentem i Duda może w debacie używać "pewnych" argumentów bo ocenia go z perspektywy już bieżącej kadencji. Ale.., jak dziś zobaczyłem tego Pana Dudę który słuchał Komorowskiego z tym głupim wyrazem twarzy i debilnym, szyderczym uśmieszkiem to aż mi się słabo robiło.Jak już wyżej wspomniałem obydwoje są g...o warci ale jak już ktoś wspomniał w poście powyżej wolę wybrać stabilizację kraju niż jego r.z.i.rdol Smile Więc mój głos który oddałem w I turze na Kukiza wędruje na Komora. Wink


Żeby z tej twojej stabilizacji nie zrobiła się przypadkiem mobilizacja w jedynej słusznej sprawie. ( :
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Pon, 18 Maj 2015 17:08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy do wyboru radykała który klamie i rozdaje kasę , której niema. Ludzie naiwnie wierzą że wiek emertylany obniz da kase ubogim. To kłamstwa i to nakrecane przez Jarosława K. Znów państwo będzie dybało na obywatela jak za Pis licza na wygrane wybory do sejmu i wtedy dostaniem popalić. Głos z Torunia dojdzie do władzy KK zyska na sile a Polska stanie się krajem religijnym gdzie prawo koscielne góruje nad prawem świeckim. Komorowski nie jest idealny ale nie jest takim szkodnikiem dla państwa jak ludzie PIS. Kto mysli ze DUda jak nie cofnie wieku emerytalnego to odejdzie ten jest naiwny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Pon, 18 Maj 2015 17:08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy do wyboru radykała który klamie i rozdaje kasę , której niema. Ludzie naiwnie wierzą że wiek emertylany obniz da kase ubogim. To kłamstwa i to nakrecane przez Jarosława K. Znów państwo będzie dybało na obywatela jak za Pis licza na wygrane wybory do sejmu i wtedy dostaniem popalić. Głos z Torunia dojdzie do władzy KK zyska na sile a Polska stanie się krajem religijnym gdzie prawo koscielne góruje nad prawem świeckim. Komorowski nie jest idealny ale nie jest takim szkodnikiem dla państwa jak ludzie PIS. Kto mysli ze DUda jak nie cofnie wieku emerytalnego to odejdzie ten jest naiwny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Wto, 19 Maj 2015 08:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamber... nie pękaj przed PIS-em , w razie czego dasz nogę za granicę. A tak poważnie to czasy straszenia PIS-em minęły. PO jak już nie miało nic do zaoferowania to pozostało im straszyć ludzi PIS-em. Ale to już nie działa. bamber, jak się tak będziesz bać PIS-u to wpadniesz w paranoję jak p. Niesiołowski któremu do wścieklizny brakuje tylko piany na ustach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Wto, 19 Maj 2015 10:06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIS straszy sam sobą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Wto, 19 Maj 2015 21:17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
bamber... nie pękaj przed PIS-em , w razie czego dasz nogę za granicę. A tak poważnie to czasy straszenia PIS-em minęły. PO jak już nie miało nic do zaoferowania to pozostało im straszyć ludzi PIS-em. Ale to już nie działa. bamber, jak się tak będziesz bać PIS-u to wpadniesz w paranoję jak p. Niesiołowski któremu do wścieklizny brakuje tylko piany na ustach Smile
dobre to co piszesz Razz ja sie nie boje. Ja nie chce wsteczniactwa i państwa koscielnego. Pis zawsze sie bronił Tym ze starszył i obiecywał a to poprostu nieudacznicy, którzy dla kraju nie zrobili prawie nic Wiec napisz dla czego ja mam na nich głosować? Co dobrego zrobią nie chodzi mi o obietnice .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Wto, 19 Maj 2015 21:47:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bamber ... Ty się mnie nie pytaj dlaczego masz na nich głosować ,Ty popatrz na wyniki wyborów 1 tury .... ludzie mają już dość PO .. i jak widzisz nie boją się PIS-u. Aaaa napisz co takiego przez tyle lat przy korycie zrobiła PO? i prezydent ... ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sro, 20 Maj 2015 06:47:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A głosujcie na Dudę jak chcecie - tylko potem nie płaczcie że to popychadło Kaczyńskiego i że obiecanki skończyły się gigantyczną dziurą w budżecie. Ja swój głos oddaję na Komorowskiego - wolę oszołoma który mówi jasno kim jest a nie utopistę który twierdzi że odetnie się od PIS i Kaczyńskiego a wszyscy wiedzą że tak nie jest i nie będzie. Co to twierdzenia w którym stwierdziłem że wybieram mniejsze zło to potwierdzam że wg mnie jest mniejsze zło - bo niby jak nazwać Dudę i Komorowskiego???. Mnie nie trzeba straszyć Kaczyńskim - ja poprostu przez lata przyglądam się jaki rodzaj polityki prowadzi ten Pan i stwierdzam że skłócenie narodu będzie nr 1 - sprawy ważne i ważniejsze będą odwlekane na potem. A potem przyjdzie partia typu PO bo Kaczyzmu wszyscy będą mieli dość (już to przerabialiśmy jakby co niektórzy zapomnieli)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026689 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski