STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 15 Maj 2015 16:58:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym referendum to też podpucha. Komorek złożył do Senatu propozycje referendum ale czy ten to rozpatrzy pozytywnie przed wyborami to wątpię. Ręce Kim Dżong Bron będzie miał czyste nie mniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Sob, 16 Maj 2015 12:30:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://natemat.pl/142597,prezydenckie-referendum-ws-jow-ow-i-podatkow-coraz-blizej-senackie-komisje-daja-mu-zielone-swiatlo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sob, 16 Maj 2015 18:36:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik referendum ma w obecnym stanie prawnym, charakter tylko poglądowy. Władza wcale nie musi robić tak, jak lud decyduje w referendum. Może też dla pozorów przeciągnąć sprawę w nieskończoność.

Gdyby Bronek wygrał w pierwszej turze...zgadnijcie ile byłoby projektów reform. Ja wiem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 16 Maj 2015 20:21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Z tym referendum to też podpucha. Komorek złożył do Senatu propozycje referendum ale czy ten to rozpatrzy pozytywnie przed wyborami to wątpię. Ręce Kim Dżong Bron będzie miał czyste nie mniej.

Ostanio czytałem ze obiednice dudy to lekko.liczac 100 mld zł .....wiec kaliber sciemy g***y...
Do.tego w dupe wchodzi solidarnosci i opzz , wniosek.z tego ze patologia z przywilejami bedzie miala.sie.swietnie ......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
romanthorne




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Maj 2015 22:49:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje stare oko jednak Komorowski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 00:23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
QbaBrodnicki napisał:
Z tym referendum to też podpucha. Komorek złożył do Senatu propozycje referendum ale czy ten to rozpatrzy pozytywnie przed wyborami to wątpię. Ręce Kim Dżong Bron będzie miał czyste nie mniej.

Ostanio czytałem ze obiednice dudy to lekko.liczac 100 mld zł .....wiec kaliber sciemy g***y...
Do.tego w dupe wchodzi solidarnosci i opzz , wniosek.z tego ze patologia z przywilejami bedzie miala.sie.swietnie ......
Racja Duda to socjalna patologia i rozdawnictwo ora kompletne łamanie zasad ekonomicznych. Do tego tuszowanie afery SKOK. Współpraca z Z. Ziobro. Kompletna niznajomość kompetencji prezydenta. Kłamstwo w stylu jak nie przywróce wieku emerytalnego to podam sie do dymisji. Mi to przypomina Jak mój brat zostanie prezydentem ja nie będe premierem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 08:13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Duda. Kiedy obieca Pan że będę zarabiał 3 tyś zł na pół etatu??? Jeszcze chciałbym by obiecał mi Pan zawsze błękitne niebo bez chmur burzowych. Proszę. Przecież Pan wszystko potrafi ... obiecać. Żenada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 11:29:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK .... a może się weźmiesz do roboty i na wczasy se do Hiszpanii będziesz jeździł tam jest błękitne niebo. A nie liczysz na drapane. Tak z ciekawości, co obiecał obecny prezydent i co z tego masz ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 12:06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
JK .... a może się weźmiesz do roboty i na wczasy se do Hiszpanii będziesz jeździł tam jest błękitne niebo. A nie liczysz na drapane. Tak z ciekawości, co obiecał obecny prezydent i co z tego masz ? Pozdrawiam


chyba nie zrozumiałeś mojej dygresji. a co do mojej pracy to pracuję jako informatyk, konserwator i kurier - dziennie na pracę zawodową poświęcam ok 16 godz ("a może się weźmiesz do roboty" - nadal podtrzymujesz swoje stwierdzenie z którego jasno wynika że jestem nierobem???). łaskawie nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia. pracuję ciężko i nienarzekam - mój post pokazywał tylko że Duda obiecuje wiele bez patrzenia na koszta. jak się skończy kadencja Dudy to zobaczymy czy też będziesz go tak bronił jak do publicznej wiadomości pójdzie wiadomość o zadłużeniu państwa - skądś pieniądze których nie ma trzeba wziąść (a może znów kosztem najuboższych i kosztem nie podnoszenia płacy minimalnej). obiecywać można wszystko ale najpierw trzeba wykonać chłodną kalkulację a nie rzucać obietnice bez pokrycia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 12:36:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
JK .... a może się weźmiesz do roboty i na wczasy se do Hiszpanii będziesz jeździł tam jest błękitne niebo. A nie liczysz na drapane. Tak z ciekawości, co obiecał obecny prezydent i co z tego masz ? Pozdrawiam

,, liczysz na drapane " ......na co.licza pasożyty z opzz i solidarnosci dogadukac sie z marionetka duda ?
Na to ze zagwarantuje ze koryto pozostanie pełne .
Komorowski obiecal.i nie zrealizował ......wiec jest gorszy od dudy co obiecuje bzdety bez pokrycia na które nie ma. Kasy albo uprawnien zeby je spelnic ? ale.co.tam jak widac ciemnota to kupi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 13:09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie to samo napisałem. obiecanki bez pokrycia albo z pokryciem kosztem najbiedniejszych. chcę by Duda został prezydentem bo może ludziom się wkońcu otworzą porządnie oczy ale na to że Duda to zwykła marionetka w łapach PIS. już pis odsuwaliśmy od władzy - zapomnieli co niektórzy??? ludzie nie wyciągają żadnych wniosków. czy wy sobie ludzie zdajecie jakich to nakładów trzeba by te wszystkie obiecanki pospełniać??? skąd te pieniądze na takie przedsięwzięcia??? znów najbiedniejsi dostaną po d***e, znów zwiększymy dziurę w budżecie, znów zamrozimy płace - co jeszcze??? naród jest ślepy i wierzy we wszystko - pytanie tylko czemu??? czemu nie dopuściliście do władzy kogoś spoza układu??? psioczycie na PO a jakimś cudem PO osiaga stosunkowo dobre wyniki - czyżby ufo głosowało???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 15:08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK ... O KIM TY TU PISZESZ, O SOBIE CZY NIE .... GDZIE TU JEST NAPISANE ZE PRACUJESZ PO 16 GODZIN , NO GDZIE ??? "Panie Duda. Kiedy obieca Pan że będę zarabiał 3 tyś zł na pół etatu??? Jeszcze chciałbym by obiecał mi Pan zawsze błękitne niebo bez chmur burzowych. Proszę. Przecież Pan wszystko potrafi ... obiecać. Żenada"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 17:29:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd oni w ogóle wytrzasnęli ta pacynkę Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 19:30:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
JK ... O KIM TY TU PISZESZ, O SOBIE CZY NIE .... GDZIE TU JEST NAPISANE ZE PRACUJESZ PO 16 GODZIN , NO GDZIE ??? "Panie Duda. Kiedy obieca Pan że będę zarabiał 3 tyś zł na pół etatu??? Jeszcze chciałbym by obiecał mi Pan zawsze błękitne niebo bez chmur burzowych. Proszę. Przecież Pan wszystko potrafi ... obiecać. Żenada"


Wogóle kolego nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Chodziło mi o to że można obiecywać wszystko. Skoro Duda się zapędza z obietnicami to niech obieca ludziom 3 tyś na pół etatu. Mi pasuje moje wynagrodzenie. Dużo pracuję i jestem za tą prace godziwie wynagradzany - to że nie pisałem wcześniej że pracuję po 16 godz to chyba nic złego - ty też opowiadasz wszystkim na lewo i prawo o swoim życiu, o swojej pracy, o swoich przekonaniach???. Nie potrzebuję obietnic Dudy bo w przeciwieństwie do ciebie twardo stąpam po ziemi i staram się wyciągać wnioski z tego co ktoś mi mówi. Już jeden obiecywał druga Japonię i co??? Mamy drugą Japonię??? - chyba nie Smile. Wiadomo że nic nie ma za darmo. Skoro takie zmiany chce Duda wprowadzać to chyba wypadało by chociaż ludzi oświecić o środkach na to i o skutki długofalowe dla gospodarki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Nie, 17 Maj 2015 20:53:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK.... no to wymień mi choć jedną osobę startującą w wyborach prezydenckich która coś obiecała i tego dotrzymała. Uparłeś się na Dudę , a Komorowski to co? nie obiecuje nic ? Nikt nie wie na co stać Dudę, może coś z tego będzie (nie wiem) Wiem natomiast że Komorowski robi wszystko by utrzymać się przy korycie. Duda ma czyste konto , więc trzeba dać mu szansę . Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018906 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski