STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
double16




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 12 Maj 2015 17:49:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To właśnie konsumpcja obywateli jeszcze jakoś ta "innowacyjną" gospodarkę czasów PO utrzymuje na powierzchni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Wto, 12 Maj 2015 18:20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak całkiem niedawno wszyscy odsuwali PIS od władzy i 99% społeczeństwa mówiło nigdy więcej PIS. Minęło parę lat i niektórzy zapomnieli jak odsuwali PIS od władzy. Ani Komorowski ani Duda nie jest idealny. Komorowski ma jednak odwagę powiedzieć - głosujcie na mnie tzn głosujcie na Komorowskiego. Kaczyński nie miał takiej odwagi tylko znalazł sobie popychadło jakim jest Duda by jakby co nie słuchać "to wina Kaczyńskiego" - lepiej będzie brzmiało: to wina Dudy". Chętnie bym oddał prezydenturę Dudzie jednak tylko i wyłącznie dlatego bo szykują się wybory parlamentarne i jeśli Duda teraz wygra to chcę zobaczyć jak ten mądraliński zmierza się z rzeczywistością. Życzę mu szczęścia z nowym obozem władzy - Kukiz dużo namiesza i naprawdę będzie ciekawie. Nie mam poglądów jak chorągiewka ale też nie tkwię na siłę w czymś co mi się nie podoba. Tak obserwowałem tą kampanię i wydawało mi się że kandydaci na prezydenta nawet nie wiedzieli jakie będą mieli uprawnienia - czekałem tylko jak zaczną obiecywać więcej zieleni i nowe kolory aut. Ludzie obudźcie się - prezydent to jest figurant w dużej mierze. To sejm jest u nas najważniejszą instytucją i tam można kierować wszystkie żale. Wierzę że na scenie politycznej będzie przetasowanie ale w sejmie a nie na stołku figuranta jakim jest prezydent
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Maj 2015 20:42:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o tym?
http://www.tvp.info/20030484/kukiz-wzywa-kandydatow-do-debaty-w-lubinie-ktora-z-przyjemnoscia-poprowadzi-duda-odpowiada-wchodze-w-to
Dla mnie obaj kandydaci to pozoranci, teraz gdy walka idzie już o być albo nie być, obiecają nam dosłownie wszystko. Zobaczcie jak nagle zaczęli doceniać JOW-y. Dlaczego? Chyba nie muszę tłumaczyć, że chodzi o 20%, które zgarnął Paweł. Głosujcie wg własnego uznania, dla mnie nie ma już kandydata, któremu byłbym w stanie, choć w niewielkim stopniu, tak zaufać jak Pawłowi. Powalczymy na jesieni, jest szansa na realną zmianę a nie tylko zmiana stołków i roszady między tymi, którzy już się przy korycie zasiedzieli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 12 Maj 2015 21:16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo czytałem czy słyszałem o.palikocie tylko on krasił swoja osobe niechecia do kleru.
Podobnie było z korwinem tylku w jego.przypadku ludzie głosowali dla.zabawy ...nie bedzie lepiej ale bedzie smieszniej.
Teraz to margines
Z kukizem.bedzie podobnie nawet jak ugra iles % to kilka razy odbije sie od sciany jak bedzie sam i ludzie stwierdza ze nic nie zrobil.a szanse mial.
Oczywiscie moze wejsc w mniej badz bardziej egzotyczn dla niego koalicje ale.wtedy zacznie sie jarmark na zasadzie ja popre zielone jak ty czerowne ...masz ministra od.rolnictwa jak j bede mial ministra od srodowiska itp itd
Chyba ze bedzie mial 3/4 koryta z wiejskiej to konstytucje zmieni i zrobi co chce ....
Raczej scenariusz malo prawdopodobny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Wto, 12 Maj 2015 21:17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście każdy głosuje jak chce.
Ja uważam, że prezydent z opozycji, może za pomocą veta powstrzymać zapędy obecnej władzy.
Przecież Bronek bez mrugnięcia okiem podpisuje wszystko co mu rząd podsunie.
Tak może być np. przy kolejnej próbie nocnej prywatyzacji państwowych lasów.
Chcecie oglądać las przez płot, za którym Bronisław poluje z flintą?
Głosujcie na zgodę i bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 13 Maj 2015 10:20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
Pamiętam jak całkiem niedawno wszyscy odsuwali PIS od władzy i 99% społeczeństwa mówiło nigdy więcej PIS. Minęło parę lat i niektórzy zapomnieli jak odsuwali PIS od władzy. Ani Komorowski ani Duda nie jest idealny. Komorowski ma jednak odwagę powiedzieć - głosujcie na mnie tzn głosujcie na Komorowskiego. Kaczyński nie miał takiej odwagi tylko znalazł sobie popychadło jakim jest Duda by jakby co nie słuchać "to wina Kaczyńskiego" - lepiej będzie brzmiało: to wina Dudy". Chętnie bym oddał prezydenturę Dudzie jednak tylko i wyłącznie dlatego bo szykują się wybory parlamentarne i jeśli Duda teraz wygra to chcę zobaczyć jak ten mądraliński zmierza się z rzeczywistością. Życzę mu szczęścia z nowym obozem władzy - Kukiz dużo namiesza i naprawdę będzie ciekawie. Nie mam poglądów jak chorągiewka ale też nie tkwię na siłę w czymś co mi się nie podoba. Tak obserwowałem tą kampanię i wydawało mi się że kandydaci na prezydenta nawet nie wiedzieli jakie będą mieli uprawnienia - czekałem tylko jak zaczną obiecywać więcej zieleni i nowe kolory aut. Ludzie obudźcie się - prezydent to jest figurant w dużej mierze. To sejm jest u nas najważniejszą instytucją i tam można kierować wszystkie żale. Wierzę że na scenie politycznej będzie przetasowanie ale w sejmie a nie na stołku figuranta jakim jest prezydent


To jest właśnie sedno sprawy. właściwie tym można byłoby zamknąć dyskusję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 13 Maj 2015 10:24:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szramka napisał:
Co myślicie o tym?
http://www.tvp.info/20030484/kukiz-wzywa-kandydatow-do-debaty-w-lubinie-ktora-z-przyjemnoscia-poprowadzi-duda-odpowiada-wchodze-w-to
Dla mnie obaj kandydaci to pozoranci, teraz gdy walka idzie już o być albo nie być, obiecają nam dosłownie wszystko. Zobaczcie jak nagle zaczęli doceniać JOW-y. Dlaczego? Chyba nie muszę tłumaczyć, że chodzi o 20%, które zgarnął Paweł. Głosujcie wg własnego uznania, dla mnie nie ma już kandydata, któremu byłbym w stanie, choć w niewielkim stopniu, tak zaufać jak Pawłowi. Powalczymy na jesieni, jest szansa na realną zmianę a nie tylko zmiana stołków i roszady między tymi, którzy już się przy korycie zasiedzieli.


Jeżeli ci kandydaci istotnie chcą wdrożyć niektóre pomysły Kukiza, byłby idealnym prowadzącym tej debaty, doskonale zorientowanym w temacie. Boję się jednak, że nie będzie w stanie zachować się obiektywnie i poniosą go emocje. Wszak to bardziej artysta jak polityk, który mówi zawsze to co myśli. Osoba prowadząca debatę powinna być bezstronna. Jeżeli Paweł taki będzie jestem za tym pomysłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
double16




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 53

PostWysłany: Sro, 13 Maj 2015 11:36:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=MuH2yhr8yTU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Sro, 13 Maj 2015 16:55:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale Komor strzela sobie w kolano z dnia na dzień coraz bardziej ... masakra ta jego kampania. Strach się bać co będzie po wygranej Dudy, gdy Jarosław wyjdzie z cienia.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11143238_834155593333719_1163438455514280757_n.jpg?oh=77a0ed12bf034d121b91e5acd05ae79e&oe=55D4BBBE&__gda__=1443654792_27a9aa7d5ca0bd27edf453e5c130bb61
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Maj 2015 20:58:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duda zgodził się na debatę, Komorowski stwierdził, że to dziwny pomysł...
Tu ciekawy artykuł
http://wpolityce.pl/polityka/244374-jan-olszewski-bronislawa-komorowskiego-moze-uratowac-jedynie-haslo-schowaj-wnuczkowi-dowod-a-ws-jego-obywatelskosci-przypomne-historie-z-1994-roku-nasz-wywiad

Żeby nie było - nie promuję żadnego z kandydatów jednak to co robi obecny prezydent... pozostawię bez komentarza. Każdy ma swój rozum i niech nim właśnie się kieruje, stawiając krzyżyk 24 maja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Sro, 13 Maj 2015 23:38:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Szramka napisał:

Żeby nie było - nie promuję żadnego z kandydatów jednak to co robi obecny prezydent... pozostawię bez komentarza. Każdy ma swój rozum i niech nim właśnie się kieruje, stawiając krzyżyk 24 maja.


By wybrać pomiędzy Kaczyńskim a Komorowskim?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Czw, 14 Maj 2015 06:50:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli oddasz głos nieważny, to wygra Duda, wiadomo, że Pisowcy zagłosują.
Wkurza mnie , że znowu muszę wybierać przed "mniejszym" złem ... ale faktycznie może postawię dwa krzyżyki , niech się dzieje co chce.

Propozycja debaty, którą ma prowadzić Kukiz jest jak dla mnie śmieszna, mimo wszystko obiektywizmu to by tam nie było, a kompromitacja Komorowskiego, więc Komor wie co robi odmawiając...
Kwestie referendum w sprawie JOW są jakimś absurdem!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Czw, 14 Maj 2015 07:34:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Tymińskiego głosowało więcej niż na Kukiza ...Tylko wariant Islandzki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 15 Maj 2015 15:58:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znalazłem coś takiego. Tacy ludzie głosują na dududu lalala, żenada.RazzVery Happy
Nie będzie dobrze, jak PiSklaki dojdą do władzy...
Ot, taka moja mała dygresja, graficzna ale wymowna, baz zbędnego rozumowania.




Kacze Łapy chciały zaprosić Kukiza na rozmowę.
Jednak ten nie zgodził się, strzelił focha, no i prawidłowo.Very HappyRazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JarekJedraszczyk




Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 60

PostWysłany: Pią, 15 Maj 2015 16:32:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I na 100% w tle można usłyszeć radio z Torunia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026875 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski