STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Prawda o Politykach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 19:23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasze tajne stowarzyszenie - tajne jak diabli - pół Brodnicy się już z niego nabija Smile - ty wiesz co to znaczy tajne? A qncept to zluzował zwieracze odnośnie kościoła ostatnio a ty widzę ciągle żyjesz tym co tam kiedyś przeczytałeś - masz coś wspólnego z Macierewiczem czy jak? kup sobie lepiej maść na ból d**y to może coś pomoże. z lewicowym katolickim pozdrowiem Miszorek żegnam ciebie bo szkoda mi czasu na konwersację z tobą. wogóle to nie rozumiem czy ty nie widzisz grzechu w tym że udzielasz się tu na forum tak bardzo zawładniętym przez siły nieczyste - uważaj bo cię to wciągnie i będziesz potrzebował egzorcysty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 19:24:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywieszenie białej flagi i uniesienie rąk w górę w geście poddania to nie walka, a po Tobie takiego właśnie zachowania bym się spodziewał.
JK jakie pół Brodnicy o czym ty mówisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 19:34:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też idę za ciosem. Nie będę się rozpisywać, są przyjemniejsze rzeczy, choćby wyjście do filharmonii na Wagnera albo Mussogorsky'ego.
JK, Miszorka już amba wciąga w profundis Exclamation Razz

Żyj i pozwól żyć innym. I pamiętaj serce, jest po lewej stronie Exclamation


Ostatnio zmieniony przez qncept dnia Nie, 25 Paź 2015 19:37:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 19:37:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pójście do Kacperka na 3 szybkie to nie filharmonia. Z resztą tam nie ma radia to nie posłuchasz Wagnera.

Ostatnio zmieniony przez Miszorek dnia Nie, 25 Paź 2015 19:42:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 19:40:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba mnie z kimś mylisz, nie mieszkam w Bro. Wafluj się sam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 20:03:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście karmienie lwów chrześcijanami to fikcja literacka nie mniej chrześcijanie byli prześladowani, później jednak tak się chrześcijaństwo rozprzestrzeniło, że aby utrzymać władzę cesarz Konstanty Pierwszy Wielki przyjął chrzest i ustanowił biskupa Rzymu ( nie był to Piotr). Powstał kościół rzymskokatolicki z naleciałościami pogańskimi (o czym wspomniałem wcześniej) aby tradycjonaliści Rzymu nie odwrócili się od swego cesarza. W państwie Polan doszły jeszcze do obrządku katolików pogańskie zwyczaje Prasłowian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 20:31:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrześcijaństwo rozwijało się niezależnie od woli cesarzy rzymskich. Bardziej wyglądało to tak jakby Konstantyn przeszedł na chrześcijaństwa wiedząc, że jest to już nieuniknione. Poczet papieży rozpoczął się od Piotra. Ja wierzę w tę teorię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 21:54:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w ogóle czytasz co ja piszę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 22:03:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 22:42:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I gdzie jest mój temat o wyborach ???.

Administrator, cenzuruj wulgarne wpisy użytkowników tego forum (pewnie twoi kumple),a nie usuwasz tematy ważne społecznie ,pisane w interesie społecznym !.

Sprawdziły się moje przewidywania w 100 %.PiS ma większość !!!.

No, lewactwo i platwormerstwo ,wasz czas minął bezpowrotnie,nie będzie ustawy o uzgodnieniu płci,nie będzie gender,żadnych muzułmanów ani podatku katastralnego i tego całego syfu jaki PO chciała nam zafundować. Za to idzie czas rozliczenia za afery i oszustwa,za te ośmiorniczki i ,okradanie Polski ,za to odpowiedzą .

Pierwsza ustawa jaką wniosą do sejmu będzie ustawą o mediach,tak aby zrobić porządek z portalami na ,których anonimowo każdy może pisać każde świństwo bezkarnie.

A jak Sosnoś odpadnie, a posłem zostanie Paweł Szramka to już będzie szczyt sukcesu !,spokojnie można wywiesić flagę narodową i świętować powrót do normalności !.

Każdy kto ma do siebie troche szacunku nie powinien korzystać z tego forum,dla mnie od początku było to wielki syf ,poziom,który równy jest rynsztokowi ,taką mam opinie i pewnie nie tylko ja.Adios
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 23:10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie Panie admin będzie ten temat, czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 25 Paź 2015 23:31:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierwszy raz wyborcze tematy zawieszane są na czas wyborów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miarara




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 228

PostWysłany: Pon, 26 Paź 2015 03:10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
I gdzie jest mój temat o wyborach ???.

Administrator, cenzuruj wulgarne wpisy użytkowników tego forum (pewnie twoi kumple),a nie usuwasz tematy ważne społecznie ,pisane w interesie społecznym !.

Sprawdziły się moje przewidywania w 100 %.PiS ma większość !!!.

No, lewactwo i platwormerstwo ,wasz czas minął bezpowrotnie,nie będzie ustawy o uzgodnieniu płci,nie będzie gender,żadnych muzułmanów ani podatku katastralnego i tego całego syfu jaki PO chciała nam zafundować. Za to idzie czas rozliczenia za afery i oszustwa,za te ośmiorniczki i ,okradanie Polski ,za to odpowiedzą .

Pierwsza ustawa jaką wniosą do sejmu będzie ustawą o mediach,tak aby zrobić porządek z portalami na ,których anonimowo każdy może pisać każde świństwo bezkarnie.

A jak Sosnoś odpadnie, a posłem zostanie Paweł Szramka to już będzie szczyt sukcesu !,spokojnie można wywiesić flagę narodową i świętować powrót do normalności !.

Każdy kto ma do siebie troche szacunku nie powinien korzystać z tego forum,dla mnie od początku było to wielki syf ,poziom,który równy jest rynsztokowi ,taką mam opinie i pewnie nie tylko ja.Adios
Więc giń stąd na zawsze pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
osiem




Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 73

PostWysłany: Pon, 26 Paź 2015 07:16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie masz honoru żeby zniknąć z tego forum, żyjesz tym : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Pon, 26 Paź 2015 08:10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie wzieliście pod uwagę, że administracja ma dużo więcej innej pracy, a nie od 7.00 zajmowanie się waszymi głupotami na forum?Idźcie się wykrzyczeń na rynek. Jak coś nie pasuje to won. Są inne fora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027486 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski