STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
w jakiej sieci komorkowej macie telefony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

w jakiej sieci masz telefon?
era (rowniez tak tak i heyah)
21%
 21%  [ 3 ]
plus (rowniez sami swoi i simplus)
21%
 21%  [ 3 ]
orange (rowniez orange go)
57%
 57%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 02 Lis 2005 15:34:34    Temat postu: w jakiej sieci komorkowej macie telefony Odpowiedz z cytatem

idac za tematem zwiazanym z telefonami komorkowymi ciekawy jestem w jakis sieciach macie telefony komorkowe i czemu akurat w tej a nie innej i czy uzywacie telefonow na karte czy placicie abonament. ktora waszym zdaniem siec komorkowa jest najlepsza i dlaczego?

dla przykladu ja od prawie 4 lat mam podpisana umowe z era i nie narzekam momo kilku nieprzychylnych opini jakie i tej sieci slyszalem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 02 Lis 2005 15:36:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"orencz" na abonament - i jestem zadowolony Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 02 Lis 2005 17:31:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od zawsze era, od niedawna na abonament. nie wiem czy stawki są złodziejskie, czy nie ale wielu moich znajomych ma telefony z Ery i Heyah, a za połączenia z innej sieci płaciłbym więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
go
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Lis 2005 20:44:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

era i tylko era od 6 lat
Powrót do góry
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Lis 2005 01:22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam erę od 4 lat i orange (idea) od roku. Cała sztuka polegać miała na uniezależnieniu się od jednego operatora. efekt jest taki, że sms w erze na kartę, a rozmowy w abonamencie w orange. Sam juz nie wiem czy to tanio czy drogo. Sam sprzedaje karty do komórek i jestem załamany. Ludzi krzyczą, że nie mają kasy na życie ale ile wydają na zwykłe ble ble ble Sad . Kobiety są w tym mistrzyniami - jak mniemam. Z tego gadania tylko prezesi firm telekomunikacyjnych są zadowoleni - jadają śniadanka w Mariocie. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Lis 2005 09:02:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abonament daje ten plus ze operator zaczyna walczyc o ciebie gdy zbliza ci sie koniec umowy w siecui, zawsze oferuja dodatkowe darmowe minuty, abonament mniejszy o polowe czy po prostu zakup nowego aparatu w przstepnej cenie, np. w erze zaleznej od tego jakie rachunki placiles, im wyzsze tym nowy aparat tanszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 03 Lis 2005 17:28:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od jakiś czterech lat jestem użytkownikiem najpierw pop, potem zrób to sam, nowy pop, jedna idea na kartę, a teraz orabge go Smile za każdym razem kiedy chciałem już wyrzucić kartę i zmienić operatora bo inni wydawali mi isębardziej konkurencyjni idea (teraz orange) wyskakiwała z nowymi promocjami, specjalnymi ofertami i bonusami i tak oto cały czas kożystam z ich usług... na chwilę obecna zastanawiam sie po raz kolejny nad zmiana operatora ale jaką decyzję podejmę zobaczę jak zostanie mi 0,00pln na koncie Smile może znowu idea (nie lubię jakoś nazwy orange Smile) jakoś mile mnie zaskczy Smile

Przyszłość jest CIASNA, przyszłość to ORANGUTAN Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018142 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski