STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie najlepiej jest ubezpieczyć mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Wto, 03 Mar 2015 09:41:53    Temat postu: Gdzie najlepiej jest ubezpieczyć mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem sobie jakiś czas temu moją obecną polisę i szczerze powiedziawszy to nie prezentuje się imponująco. Moim zdaniem zakres ubezpieczenia powinien być większy a widzę,że jest w niej bardzo wiele wykluczeń ( obecnie ubezpieczam się w Warcie). Wyremontowaliśmy w ostatnim czasie mieszkanie i jednak chcielibyśmy wykupić sobie jakiś szerszy pakiet. Czy moglibyście mi napisać gdzie mniej więcej obecnie się ubezpieczacie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 03 Mar 2015 19:06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam sobie odpowiedziałeś , NIGDZIE ....
Każde ubezpieczenie bazuje na potencjalnym niezdarzeniu szkody , na te co jednak powstaną sa wyłączenia .... do tego udział własy itd
Każde ubezpieczenie to zlodziejstwo Wink

zbieraj kase do skarpety .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Sro, 04 Mar 2015 09:34:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam trochę inne zdanie Nie odważyłabym się nie ubezpieczyć świeżo wyremontowanego mieszkania. Nie jest to duzy koszt a jednak człowiek jest pewnym.Moi rodzice mieli bardzo przykrą sytuację kiedy sąsiad zalał im mieszkanie ( tak montował kaloryfery na własną rękę.....).
Dzięki ubezpieczeniu dostali pieniądze.Czekali na nie ok miesiąca.
Warto jest patrzeć się nie jedynie na cenę ale również co obejmuje ubezpieczenie.Na wykluczenia.Dość dobrą ofertę ma obecnie Allianz oraz PZU. Konsultowałeś się może z jakimś doradcą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 04 Mar 2015 10:47:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadność ubezpieczenia? Zapłacić raz w roku te 100-300zł i mieć spokojną głowę... Nie ma o czym mówić. Warta Komfort Plus - płacone, sprawdzone (wypłacona szkoda za zalanie). Wychodzę z założenia, że ile ubezpieczycieli, tyle samo osób zadowolonych jak i niezadowolonych Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Czw, 05 Mar 2015 09:10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie rację, przynajmniej człowiek się tak nie stresuje. Czy istnieje możliwość wykupienia sobie takiego ubezpieczenia przez internet?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kama90




Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Czw, 05 Mar 2015 13:04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie są duże pieniądze ubezpieczyć mieszkanie, ja na 700 -lecia w cuk sobie wykupiłam polisę, oni też mają opcję że możesz przez net zamówić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pią, 06 Mar 2015 09:47:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek.b napisał:
Macie rację, przynajmniej człowiek się tak nie stresuje. Czy istnieje możliwość wykupienia sobie takiego ubezpieczenia przez internet?

Możesz zostawić swój mail u doradcy, ja korzystałam swego czasu z ich pomocy:
http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-mieszkania
Powinni Ci dobrać albo jedno ubezpieczenie albo kilka wraz z cenami oraz przesłąć Ci ofertę na maila.Przejrzysz sobie jakie firmy mają obecnie najlepsze ubezpieczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Sob, 07 Mar 2015 09:00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już piszemy o ubezpieczeniach to czy orientujecie się czy może można ubezpieczyć mieszkanie jedynie od kradzieży? Ja do tej pory nie ubezpieczałam ale kupuję sobie droższy rower, który będę trzymała w piwnicy tak więc chciałabym ubezpieczyć od włamania mieszkanie razem z piwnicą.
Ile to może kosztować? I czy w ogóle jest taka opcja?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pon, 09 Mar 2015 09:37:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilaaa napisał:
Skoro już piszemy o ubezpieczeniach to czy orientujecie się czy może można ubezpieczyć mieszkanie jedynie od kradzieży? Ja do tej pory nie ubezpieczałam ale kupuję sobie droższy rower, który będę trzymała w piwnicy tak więc chciałabym ubezpieczyć od włamania mieszkanie razem z piwnicą.
Ile to może kosztować? I czy w ogóle jest taka opcja?

A nie boisz się,że Ci takie mieszkanie sąsiad zaleje albo,że zdarzy się pożar? Oczywiście nie życze ale sama powinnaś zdawać sobie sprawę z tego,że różne sytuacje chodzą po ludziach .Podejrzewam,że można wykupić takie ubezpieczenie ale musiałabyś sie dopytać doradcy ( najlepiej niezależnego, jak na przykład comperia, dałam link wczesniej) to by Ci wysłał takie oferty.
Ja jednak nie ryzykowałabym i po prostu wzięłabym ubezpieczenie kompleksowe. Tak aby wszystko w nim mieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Sro, 11 Mar 2015 08:30:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą to ile mniej wiecej może kosztować rocznie ubezpieczenie mieszkania 3 pokojowego ? 60m2 ? W jak najszerszej polisie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 08:01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za ubezpieczenie mieszkania dwupokojowego 49 m2 płacę 100 zł rocznie. Myślę,że w Twoim przypadku to również nie powinien być większy koszt. Powinieneś się zmieścić w 200 zł w tej największej polisie.
Tylko doradca Ci to powie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiatq




Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 13

PostWysłany: Pią, 13 Mar 2015 08:34:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zadzwonić do Pana Jerzego Bialik 517 779 239. Facet zna się na rzeczy. Współpracuje z wieloma towarzystwami. Jest z dużego miasta i potrafi sensownie podpowiedzieć, odpowiedzieć na pytania i dopasować ofertę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Sro, 18 Mar 2015 07:42:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Generali mają dość dobre warunki ubezpieczenia i właśnie tam ubezpieczam mieszkanie, Najgorsze na co się patrzeć to właśnie na cenę. Sam korzystałem swego czasu z wymienionych tutaj wcześniej doradców comperii. Doradzili mi dobrą opcję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 18 Mar 2015 07:52:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję kontakt z brokerem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Sro, 25 Mar 2015 07:32:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszym rozwiązaniem jest chyba szukanie na własną rękę. TU jest bardzo dużo, zapisy są różne.
Nie polecam na pewno korzystać z kalkulatorów bo nic nie pomogą. Ubezpieczenie to nie tylko cena ale również to co obejmuje. Wiadomo,że stare mieszkaie ubezpieczymy na mniejszą kwotę, te nowsze na o wiele większą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.069355 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski