STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Wto, 14 Mar 2017 14:41:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja nie uznaję tych wszystkich suplementów na odchudzanie. Myślę, że to zwykła ściema.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karlasekowa




Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2017 10:01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z nadwagą i w końcu zdecydowałam się powiedzieć dosyć. Skończyłam z fast foodami i zapisałam się na siłownie. Od tego czasu mineło 10 miesięcy a ja straciłam 12kg.
Nie stosowałam jakieś specjalnej diety po prostu uważam na produkty które kupuje(ile cukru,jakie wartości odżywcze) i oczywiście zmniejszyłam porcję. Wszystko waże bo przekonałam się że bardzo łatwo się pomylić w obliczeniach.
A siłownia stała się moim drugim domem. Uwielbiam ją i nie wyobrażam se dnia bez treningu, nawet na godzinkę na rowerku czy bierzni bez ćwiczeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martyna765




Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 24 Kwi 2017 19:08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta z pewnością jest kluczem do tego, aby schudnąć. W moim przypadku tylko dieta pozwoliła mi na zrzucenie zbędnych kilogramów. Z kolei ćwiczenia i siłownia są pomocne, jednak gdy będziemy zbyt dużo jeść, to raczej nie wystarczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tosiek




Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 23 Maj 2017 11:31:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedys byłąm na diecie I do tego spożywałam duże ilosci błonnika który rzekomo miał wypełniac moje jelitka tak zebym nie była głodna jednak nie wiedziałam ze trzeba spozywac duzo wody I tym sposobem nabawiłam się powaznych zaparc dopiero mama podsunęłą mi dicopeg 10g I to ustąpiło jednak mam swiadomosc ze trzeba uwazac z dietami zeby sobie nie zaszkodzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Czw, 01 Cze 2017 09:08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Czy ktoś może bierze błonnik Fibra Vitale? Mam kilka pytań Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyki_80




Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 01 Cze 2017 09:25:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko przychodzi stopniowo, nie wszystko na raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pią, 02 Cze 2017 08:34:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaska876 napisał:
Mam pytanie. Czy ktoś może bierze błonnik Fibra Vitale? Mam kilka pytań Smile


Biore Smile Pytaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 12 Cze 2017 06:28:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilaaa napisał:
Kaska876 napisał:
Mam pytanie. Czy ktoś może bierze błonnik Fibra Vitale? Mam kilka pytań Smile


Biore Smile Pytaj.


Na ile wystarcza opakowanie?
W jakiej formie bierzesz?
No i najważniejsze pytanie. Czy Twoim zdaniem warto jest sobie kupić ten środek?
Bo zastanawiam się czy włąśnie kupować czy nie Poleca mi go moja trenerka na siłowni ale patrzę sobie w necie i tani nie jest. Ciekawi mnie również czy mogłabym go dorwać w jednej z brodnickich aptek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Wto, 13 Cze 2017 08:47:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaska876 napisał:
kamilaaa napisał:
Kaska876 napisał:
Mam pytanie. Czy ktoś może bierze błonnik Fibra Vitale? Mam kilka pytań Smile


Biore Smile Pytaj.


Na ile wystarcza opakowanie?
W jakiej formie bierzesz?
No i najważniejsze pytanie. Czy Twoim zdaniem warto jest sobie kupić ten środek?
Bo zastanawiam się czy włąśnie kupować czy nie Poleca mi go moja trenerka na siłowni ale patrzę sobie w necie i tani nie jest. Ciekawi mnie również czy mogłabym go dorwać w jednej z brodnickich aptek.
\

Wystarcza mi na jakieś 3 miesiące tak więc moim zdaniem dość sporo.

Dodaję albo do wody z rana albo do owsianki ( najbardziej smakuje mi w owsiance).

Warto jest sobie kupić. Mi doradziła mi środek rodzinan ponieważ miałam problemy z zaparciami. Leki pomagały jedynie na krótki czas. Błonnik w pożywieniu niekoniecznie. Fibra Vitale sprawiło, że pozbyłam się tego problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boniek




Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 38

PostWysłany: Sro, 14 Cze 2017 08:03:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaska876 napisał:
kamilaaa napisał:
Kaska876 napisał:
Mam pytanie. Czy ktoś może bierze błonnik Fibra Vitale? Mam kilka pytań Smile


Biore Smile Pytaj.


Na ile wystarcza opakowanie?
W jakiej formie bierzesz?
No i najważniejsze pytanie. Czy Twoim zdaniem warto jest sobie kupić ten środek?
Bo zastanawiam się czy włąśnie kupować czy nie Poleca mi go moja trenerka na siłowni ale patrzę sobie w necie i tani nie jest. Ciekawi mnie również czy mogłabym go dorwać w jednej z brodnickich aptek.


Kamilaa odpowiedziała tutaj na większośc pytań i sam się pod wszystkim podpisuję.
Równiez polecam zioła.Ogólnie stosowałem wiele błonników i jednak działanie błonnika w ziołach jest nieporównywalnie lepsze do błonnika w tabletkach ( który w moim przypadku praktycznie wcale nie działał)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KasiaKornik




Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob, 27 Sty 2018 20:22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laura napisał:
To ja nie uznaję tych wszystkich suplementów na odchudzanie. Myślę, że to zwykła ściema.


Ja także uważam, że suplementy diety z allegro i jakiś pseudo blogów to ściema... Jeśli używać suplementacji to tylko pod nadzorem dietetyka. Naturhouse bazuje na suplementach ale są one sprawdzone i dopasowane do potrzeby. Sama zgłosiłam się kiedyś do punktu https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/kujawsko-pomorskie/brodnica/centrum-dietetyczne-naturhouse-brodnica/ i okazało się, że mam nadmiar wody w organizmie. Do diety dostałam suplement pomagający wyzbycie się tej wody. Zadziałało Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angela76




Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro, 07 Lut 2018 10:22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z dziewczynami powyżej jeśli chodzi o FibraVitale! Piję różne zioła odkąd pamiętam, bo według mnie to wpływa lepiej na organizm niż jakieś tabletki, których zresztą staram się i tak nigdy nie brać. To fakt, tanie nie jest, ale kupiłam w zestawie, więc były tańsze. Zawsze miałam problemy z zaparciami odkąd pamiętam i te zioła bardzo mi pomogły dzięki błonnikowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Siedek7




Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 12 Lut 2018 10:36:20    Temat postu: Dieta Odpowiedz z cytatem

A ja po prostu przestrzegam pewnych zasad żywieniowych i staram się regularnie trenować. Nie podjadam już wieczorami, a ostatni posiłek jem tak koło 20, czyli 2-3 godziny przed snem. Wiecie, nie ma co katować się jakimiś dietami cud. Ja wychodzę z założenia, że jeśli będziemy dbać o osobistą higienę, to efekt w postaci zbędnych kilogramów przyjdzie sam. A mam jeszcze pytanie - czy kojarzycie taką aptekę internetową - https://www.nowafarmacja.pl/popularne-marki/kosmetyczne/bioderma. WIem, że istnieje od 2011 roku i oferuje pacjentom konsultacje.[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juko7




Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 26 Lut 2018 13:05:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, ze więcej pożytku i lepsze efekty przyniesie racjonalne odżywianie, do tego dobrana w zależności od upodobań aktywność fizyczna; u mnie to się sprawdza; dodatkowo z uwagi, że 40tka już za mną, to stosuję też tonik biovital tak profilaktycznie na serce i dobrą kondycję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astera




Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 37

PostWysłany: Pon, 10 Wrz 2018 10:10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wcale nie jestem tak negatywnie nastawiona do suplementów na odchudzanie.Jasne, że nie ma co liczyć na to,ze same suplementy nas odchudzą ale jest wiele suplementów i substancji, których działanie na odchudzanie jest potwierdzone naukowo

zielona herbata
czystek
ewentualnie kwas kaprylowy ( który ma bardzo dobre dzialanie oczyszczająće organizm...). https://evita.sklep.pl/pl/kwas-kaprylowy-600mg-60kaps.html

Suplementacje zaleca się osobom;
które cierpią na nawracające infekcje grzybiczo-bakteryjne pochwy,
u których stwierdzono zespół jelita drażliwego bądź mają inne zaburzenia jelitowo-żołądkowe,
zakażonym gronkowcem złocistym lub E. Coli,
pragnącym zredukować masę ciała.


Ostatnio zmieniony przez astera dnia Pon, 17 Wrz 2018 08:09:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.030818 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski