STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karamba




Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 87

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 11:22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i warto jeszcze przekonac się do kaszy jaglanej. w necie robią z tego cuda, nawet budyń Smile
odstawiając z diety chleby i makarony włączyłam do menu soczewicę, ciecierzycę i różne gatunki ryżu.
zamiast kanapek do roboty z rana przygotowuję wieczorem do pracy sałatki z tym co zostało z obiadu (ryż, ryba, kasza, kurczak?)
latem dużo własnej sałaty, warzywa z jogurtem
eh dużo by opowiadać
i wbrew pozorom takie zdrowe gotowanie wcale nie zajmuje dużo czasu i pieniędzy,
trzeba to sobie tylko dobrze rozplanować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 12:57:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karamba napisał:
i wbrew pozorom takie zdrowe gotowanie wcale nie zajmuje dużo czasu i pieniędzy,


Zabiera zabiera. Już nie zrobisz prostych kanapek czy innych prostych rzeczy, które robi się intuicyjnie z tego co jest w lodówce. Tutaj potrzeba masy czasu na przeglądanie przepisów. Samemu się nie wykombinuje co z czym łączyć żeby jakoś smakowało. Do tego sporo nowych smaków czy przypraw i to wszystko trzeba zapamiętać. Wiem bo sam mam z tym problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karamba




Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 87

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 13:47:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z przepisów gotuję od święta, na co dzień gotuję "na czuja", a nowe nieznane składniki eksperymentalnie dodaję metodą prób i błędów Smile w domowym gotowaniu chodzi o to żeby smakowało i wyglądało zjadliwie, a wszyscy będą zadowoleni. pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 08 Lip 2015 14:34:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karamba napisał:
z przepisów gotuję od święta, na co dzień gotuję "na czuja", a nowe nieznane składniki eksperymentalnie dodaję metodą prób i błędów Smile w domowym gotowaniu chodzi o to żeby smakowało i wyglądało zjadliwie, a wszyscy będą zadowoleni. pozdrawiam Wink


Nie jestem kucharzem, nie potrafię gotować na czuja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adamina




Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 13 Lip 2015 12:20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie wymyślił jeszcze na świecie lepszej diety niż zbilansowana dieta. To jest najzdrowszy i najbardziej skuteczny sposób na odchudzanie. Jest zdrowy i nie dość, że nie wpłynie niekorzystnie na nasz organizm, to tak naprawdę może poprawić jeszcze jego kondycję! Nie ma szans na jo-jo, pomaga nabyć zdrowych nawyków na przyszłość. Ogólnie polecam wszystkim właśnie dietę zbilansowaną, mniejsze porcje i przede wszystkim regularność i bycie konsekwentnym!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Nie, 11 Paź 2015 20:18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma ktoś doświadczenia z naturhouse , ktoś kto ma wiecej niż 1 post ?? Smile
jak to wygląda w praniu ? efekty ?
czy konieczny jest zakup ich suplementów ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 28 Paź 2015 14:17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze byłam pulchna ale największe problemy miałam po ciąży. Utyłam prawie 20 kg tak więc nie była to jedynie lekka nadwaga ale już otyłośc. Czułam sie we własnym ciele naprawdę źle oraz wszystko powodowało u mnie duże kompleksy. Przetestowałam wiele diet cud z internetu ale niewiele z nich miało dobre efekty. Najlepiej jest po prostu umówić się na wizytę do specjalisty. Ten przeprowadzi wywiad oraz zleci odpowiednią dietę. Często konieczne są leki. Czy wiecie,że jest możliwość realizacji wizyty oraz uzyskania leków przez internet ? Na przykład na stronie: https://dimedic.eu/ - jakiś czas temu skorzystałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Pią, 18 Lis 2016 14:59:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolenniczką racjonalnego odzywiania. I sporo na ten temat czytam, a potem te zasady wcielam w życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betabez




Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 01 Gru 2016 23:30:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze, najprostsze patenty są najlepsze. Przede wszystkim wystarczy ograniczyć cukier, białą mąkę w różnej postaci i tłuszcze. Zamiast czystych tłuszczy lepiej jest jeść rośliny je zawierające. Do tego dużo warzyw, które mają mało kalorii ale za to dużo wartości odżywczych, zwłaszcza te zielone. I na koniec oczywiście odrobina ruchu w celu ukształtowania sylwetki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2016 12:37:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W diecie ważne są regularne ćwiczenia i zdrowe jedzenie, bez tłuszczu, cukru itp. Warto sięgnąć po wysokobiałkowe jedzenie np. takie merzdorf.pl/blog/aktualnosci/duza-zawartosc-bialka-w-diecie-czyli-klucz-do-sukcesu . Przekąski z czystego białka są dobrym rozwiązaniem dla osób, które się odchudzają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
telek




Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 53

PostWysłany: Czw, 05 Sty 2017 08:27:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poczytać osbie o oczyszczaniu organizmu. Nie ma sensu stosować tutaj róznych diet Ważne jest aby wprowadzić wieloetapowy proces do odchudzania się.Mianowicie:
odpowiednia dieta
dużo wody
aktywność fizyczna

Tutaj jest wszystko opisane;
http://oczyszczanieciala.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fleksja




Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Nie, 29 Sty 2017 23:24:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby być zdrowym ważna jest nie tylko odpowiednia dieta. Każdy jej składnik powinien być produktem przebadanym, wolnym od GMO, jak np. kurczak zagrodowy, o którym więcej można przeczytać tutaj: http://drosed.com.pl/grupa_produktow/zagrodowy/. Świadomy wybór produktów mięsnych najwyższej jakości w sklepie przełoży się na naszą kondycję. W końcu to z nich będziemy przygotowywać każdego dnia pełnowartościowe posiłki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzanka




Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 8

PostWysłany: Czw, 16 Lut 2017 07:18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pójść do dietetyka, który dopasuje diete do naszych potrzeb. Odchudzanie to proces długotrwały, nie można zgubić zbędnych kg w tydzień, jak to obiecują niektóre diety cud.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AlisaLevis




Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 17 Lut 2017 11:38:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcecie schudnac bez katowania sie dietami proponuje tak: wykluczyc niezdrowe nawyki: słodzenie herbaty, słodkie napoje, podjadanie wieczorne, nieregularne posiłki. Do tego przynajmniej godzina dziennie jakiejkolwiek aktywnosci - chod, rower, cwiczenia w domu, i na pewno zrzuci się kilka kilogramów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
genka




Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 21

PostWysłany: Nie, 05 Mar 2017 23:55:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpisuję się pod tym oboma rękoma! widzę po sobie jak zmiana trybu życia wpłynęła na moje samopoczucie. w końcu minęły problemy ze wzdęciami i zaparciami, kiedyś ciągle byłam na dicopegu 10g, a teraz mogę się w końcu cieszyć życiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019167 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski