STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Halowy Turniej Piłkarski dla Oliwiera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 15 Gru 2014 14:25:46    Temat postu: Halowy Turniej Piłkarski dla Oliwiera Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, to bardzo popularny u nas temat i bardzo dobrze, bo Oliwier bardzo naszej pomocy potrzebuje. Śledząc temat, nie da się nie zauważyć, że prym w organizacji pomocy wiodą nasi motocykliści (stowarzyszenie BROBIKERS) z Państwem Karpińskimi na czele. Z tego, co mi wiadomo, również Oni byli pomysłodawcami Halowego Turnieju z udziałem artystów na rzecz Oliwiera, który ma się odbyć w sobotę 20 grudnia 2014 r. Wszystko by grało, dopóki nie zobaczyłem plakatu (na konkurencyjnej stronie)!!! Stowarzyszenie będące motorem wszystkich akcji, łącznie z meczem zostało na plakacie pominięte. Ja wiem, że wiele instytucji chce teraz zabłysnąć w świetle fleszy przy okazji imprez dla Oliwiera, ale dlaczego robi się to kosztem „koła napędowego” całej akcji? Ja wiem, że Pani Monika Karpińska i stowarzyszenie BROBIKERS, niezależnie od tego co się stanie, oraz czy będą na plakacie figurować, czy też nie, nadal będą pomagać Oliwierowi, aż do jego pełnego powrotu do zdrowia, co mam nadzieję nastąpi szybko (Oli dostaje od wszystkich tyle pozytywnej energii, że nie ma innej możliwości). Ale czy nie lepiej byłoby, żeby robić to wspólnie? Czy „organizatorzy” boją się, że sukces akcji zostanie przypisany nie im, tylko motocyklistom? Szczerze – niezależnie na ilu plakatach i niezależnie, kto na tych plakatach będzie na pierwszym miejscu, kto w tle, a kogo nie będzie w ogóle, ludzie wiedzą swoje i wiedzą, kto jest motorem całej akcji.
Kolejna sprawa – jaki jest koszt zorganizowania tego meczu, a ile przy okazji tego meczu można uzbierać dla Oliwiera? Pragnę zaznaczyć, że właśnie chodzi o uzbieranie pieniędzy, to jest głównym celem tej akcji. I co się okazuje ? Okazuje się, że sponsorzy, w tym instytucje samorządowe są w stanie na organizację imprezy wyłożyć zapewne dużo więcej, niż ta impreza może przynieść zysku. Moje pytanie brzmi: Czy Ci sponsorzy, zamiast na konta artystów, nie mogli by tych pieniędzy przelać na konto Oliwiera, tak od siebie? Pewnie by mogli, ale kto wtedy by o nich usłyszał? Gdzie reklama? Ja tylko pytam. Może jestem w błędzie, więc proszę mnie z niego wyprowadzić. Co to za świat, że z wyjątkiem grupy osób, o której pisałem wyżej nikt nie robi nic bezinteresownie?
Motocyklistom, póki co życzę wytrwałości w tym co robicie dla Oliwiera, a póki co robicie chyba najwięcej ze wszystkich. Bo firmować swoim logo każdy potrafi. Tu chodzi o całą akcję, o całą machinę, która już ruszyła i mam nadzieję jest już nie do zatrzymania. Zaangażowanie w to Fundacji do dobry pomysł, szkoda, że Fundacja, moim skromnym zdaniem nie widzi w Was partnera – takie mam przynajmniej wrażenie i obym się mylił, bo widzę w Was potencjał, który jest w stanie dać wiele więcej Oliwierowi niż sponsor kimkolwiek by nie był. Olejcie plakaty. Ludzie wiedzą, kto angażuje się dla Oliwiera nie na pokaz, tylko z serca.

Ps. Piątkowy koncert dla Oliwiera był super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013968 sekund ] :: [ 15 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski