STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co z kamera?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 16 Paź 2005 16:53:07    Temat postu: Co z kamera? Odpowiedz z cytatem

Czy ktos wie co sie stalo z kamera internetowa na brodnicki rynek? Nie dziala ostatnio.
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Paź 2005 17:12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie działa bez problemu nawet dzisiaj ją włączałem Smile
Powrót do góry
Mikusia
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Paź 2005 18:09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tez jest ok.
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 16 Paź 2005 18:56:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta kamea fajna rzecz, tylko jest problem wtedy jak kilku internautow chce ja w tym samym momencie sterowac, ci z eltronika powinni jakos ten problem rozwiazac, b ja tu raz jade z obrazem na ul. hallera a raptem mi ktos na fare kamere przestawia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kisiel
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Paź 2005 21:42:41    Temat postu: Re: Co z kamera? Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Czy ktos wie co sie stalo z kamera internetowa na brodnicki rynek? Nie dziala ostatnio.


mi tez nie dziala-raz tylko zatrybilo
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Paź 2005 21:49:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mnie wiadomo to explorer z Win XP cośnie chce współpracować z tą kamerką. Przyczyną jest prawdopotobnie ActiveX ale nie jestem pewny...
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 17 Paź 2005 20:51:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k napisał:
Z tego co mnie wiadomo to explorer z Win XP cośnie chce współpracować z tą kamerką. Przyczyną jest prawdopotobnie ActiveX ale nie jestem pewny...


więc jak firefox'a propomujesz czy zmiane systemu ??? Razz mi tam chodi na ie XP chociaż przy moim łączu nie można nazwać tego chodzeniem Razz powiedzmy, że działa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015748 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski