STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Klub SEVEN przyjazny rencista i niepełnosprawnym !
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariox




Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2014 19:01:22    Temat postu: Klub SEVEN przyjazny rencista i niepełnosprawnym ! Odpowiedz z cytatem

Chciałem sie na świeżo pochwalić dla własnej ulgi. Jestem osoba niepełnosprawna .
Poszedłem dziś do klubu chciałem wykupić karnet na siłownie ,w cenniku niestety nie ma żadnych zniżek dla osób niepełnosprawnych wiec zapytałem czy może są zniżki dla rencistów ,pani w recepcji zaproponowała mi karnet dla seniora ( jest to częsta praktyka w innych klubach ,miastach) oczywiście zgodziłem sie poczym odbyłem trening. Przy wyjściu okazało sie ze pracownica kontaktowała sie z kierownikiem klubu [...] i podjął on decyzje iż nie należy mi sie żadna zniżka i mam dopłacić 25 zł do normalnego karnetu.Oczywiscie zrezygnowałem w tej sytuacji z chęci korzystania z usług tak wybitnego i renomowanego przez wiele lat klubu. Ciekawe czy taka polityka jest pochwalana przez właściciela .
Jeszcze raz gorąco polecam ten klub !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 13 Paź 2014 21:07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe
kto daje i odbiera....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karrlos




Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 37

PostWysłany: Wto, 14 Paź 2014 11:19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajrzyj na mazurską do WS Sport przynieś orzeczenie i pamiętaj- Wszystko jest dla ludzi Wink pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zep




Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto, 14 Paź 2014 12:11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zawsze tak ładnie reklamują się w tvbrodnica.pl a tu proszę jaka szara rzeczywistość!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Wto, 14 Paź 2014 12:20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie idź do Ws, tam jest o niebo lepiej niż w Sevenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Wto, 14 Paź 2014 17:44:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę kogoś bardzo boli, moja wypowiedź na temat kierownika i polityki klubu została usunięta przez administrację serwisu. Gratuluję cenzury :> Moja wypowiedź w żaden sposób nie podlegała łamaniu regulaminu, a osobę Pana L kierownika wystarczyło wykropkować tak jak u góry.

Droga administracjo, mam opisać problem jeszcze raz? Czy znowu usuniecie?

Jeżeli ktoś jest ciekaw praktyk SEVEN zapraszam na priva Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikol




Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 15 Paź 2014 08:58:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej johncage, jak masz jakiś problem to powiedz to bohaterze temu gościowi prosto w oczy a nie piszesz publicznie jakieś bzdety.to forum coraz częściej służy do użalania się nad sobą,aż się nie chce zaglądać.a Ty znasz kolesia?wiesz jak on wygląda w ogóle????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 15 Paź 2014 09:21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kikol napisał:
Hej johncage, jak masz jakiś problem to powiedz to bohaterze temu gościowi prosto w oczy a nie piszesz publicznie jakieś bzdety.to forum coraz częściej służy do użalania się nad sobą,aż się nie chce zaglądać.a Ty znasz kolesia?wiesz jak on wygląda w ogóle????


Po tonie Twojej wypowiedzi domyślam się że nim jesteś albo jego kolegą. Nie wiem kto to, bo nie ma z nim kontaktu a wszystko załatwiane jest przez obsługę klubu. Tak czy inaczej, nie wiem po co mam z nim rozmawiać, skoro jedyne co potrafi odpowiedzieć na problemy klienta to "NIE".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikol




Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 15 Paź 2014 09:51:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej firmie handlowej czy usługowej panują jakieś zasady,czy idąc do Biedronki kłócisz się z obsługą o cenę?Klub seven to nie tylko kierownik,on zrobił już wystarczająco dla klubowiczów,nie wiesz jak Seven wyglądał i prosperował jeszcze kilka lat temu.zero zajęć,obdrapane ściany,brak wyszkolonych instruktorów.Jakimś głupstwem podważasz dobre imię osób,które ciężko nad tym pracują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariox




Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 15 Paź 2014 10:57:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="kikol"]W każdej firmie handlowej czy usługowej panują jakieś zasady,czy idąc do Biedronki kłócisz się z obsługą o cenę?


Kolego powtarzam jeszcze raz ! Nie przyszedłem tam i nie kłóciłem się z obsługą , że mi się coś należy tylko grzecznie zapytałem o ulgę dla osób niepełnosprawnych lub rencistów , w odpowiedzi zaproponowano mi karnet dla seniora na co przystałem. Jeśli gdzieś tu powstał błąd to na pewno nie z mojej strony ! Pani w recepcji była bardzo miła i wydawało mi się że wie co proponuje z pełną świadomością dlatego tym większe było moje zdziwienie przy wyjściu z klubu. Zresztą jak ktoś wspomniał wyżej (usunięty post przez moderatora) obsługa klubu jest miła i profesjonalna i to zapewne też zasługa samej kadry jak i kierownika klubu. Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariox




Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 15 Paź 2014 11:34:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wszystkie propozycje i rady. Może uparłem się na klub SEVEN dlatego iż chodziłem tam przez wiele lat od samego początku istnienia jako w pełni sprawna osoba najpierw na squash i siłownie. Po wypadku tylko na siłownię z przerwami. Teraz miło było chodzić razem z żoną czy kolegami ale czas przyjąć ofertę innych klubów gdzie za 8 wejść na siłownię jako osoba niepełnosprawna zapłacę 25 a nie 80 zł. (np Osir). Generalnie przykro.
Zamykam temat
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sro, 15 Paź 2014 14:02:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kikol napisał:
W każdej firmie handlowej czy usługowej panują jakieś zasady,czy idąc do Biedronki kłócisz się z obsługą o cenę?


A co ma cena do rozwiązywania problemów z karnetami? Mi cena pasuje, pomimo że jest wyższa niż gdzie indziej to według mnie za tą jakość warto zapłacić. Mi chodzi o podejście do klienta ze strony kierownictwa, bo do obsługi nic nie mam, a wręcz nadaje się tylko do pochwały. Miałem kupiony karnet, wygrałem inny w konkursie to go wypisali od razu, bez rozmowy ze mną "bo taka polityka". Robią konkurs a potem "no cóż, przepadło". Miałem raz dostać promocyjny karnet, a że dałem się przekonać obsłudze na dodatkowe zajęcia za które dopłacam to spytałem czy mogę do tego karnetu dopłacić żeby mieć lepszy opiewający te zajęcia. Skoro i tak karnet za 129 zł mam za friko to co za problem żebym dopłacił do takiego jaki chcę? A nawet jak im się nie opłaca żebym dopłacił te 20 zł bo z siłowni mniej osób korzysta, to by powiedział, ok, spoko, ale mam dopłacić 30 zł czy 40zł. Zrobiłbym to i byłbym zadowolony. Ale nie, nie da się.

Co do kłótni z obsługą to od tego jest właśnie kierownik żeby takie nietypowe sprawy rozwiązywać. Ten pan tego nie robi, odpowiedź na wszystkie problemy klienta brzmi NIE.

kikol napisał:
Klub seven to nie tylko kierownik,on zrobił już wystarczająco dla klubowiczów,nie wiesz jak Seven wyglądał i prosperował jeszcze kilka lat temu.zero zajęć,obdrapane ściany,brak wyszkolonych instruktorów.Jakimś głupstwem podważasz dobre imię osób,które ciężko nad tym pracują.


To jest Caritas czy przedsiębiorstwo które zarabia? Bo moje miesięczne wydatki w tej firmie pokazują, że Caritas to raczej nie jest. Jeżeli faktycznie coś zrobił dla klubu, spoko, chwała mu za to, ale to nie znaczy że może się zachowywać wobec klientów w tak niezrozumiały sposób i że broń boże go jeszcze za to krytykować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Czw, 16 Paź 2014 21:34:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem dzisiaj przyjemność porozmawiać osobiście z kierownikiem SEVEN i cieszę się z tej konfrontacji bo doszliśmy do porozumienia Wink.

Tak więc mogę śmiało wycofać co napisałem wcześniej. Pan Leszek nie nalegał żebym pisał sprostowanie, ale tak samo jak poprzednim razem pisałem to co pisałem bo chciałem sprawiedliwości, tak samo tym razem żeby było sprawiedliwie mogę i chcę publicznie przeprosić. Gdybym tego nie zrobił byłbym hipokrytą. Tak więc za dzisiejszą rozmowę również panu Leszkowi wystawiam 5+! Cieszę się i doceniam, że nie dał się ponieść emocjom, bo w takich sprawach nie jest zbyt łatwo (wiem coś o tym).

Dowiedziałem się również, że nieścisłości o których była mowa będą w przyszłości dokładniej brane pod uwagę. Mam również nadzieję, że w przyszłości będziecie bardziej przychylni klientom, bo nie wszyscy mają złe intencje, a wręcz chcą zostawić u Was więcej pieniędzy Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 17 Paź 2014 07:50:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na adres Redakcji Brodnica.net otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie w tej sprawie - OŚWIADCZENIE FITNESS SEVEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariox




Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pią, 17 Paź 2014 12:45:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klon napisał:
Na adres Redakcji Brodnica.net otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie w tej sprawie - OŚWIADCZENIE FITNESS SEVEN


Nie rozumiem oświadczenia ,przecież nikt w tej całej sprawie nie wspominał o dyskryminacji.
Ale moderator się stara to trzeba przyznać !
Cieszę się też, że chociaż niektórzy załatwili swoje nieporozumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019355 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski