STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Rynek Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 13:17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa druga, na fejsie jest miejsce, gdzie zamieszczono 2 zdjęcia, rynek staryi nowy, ludzie piszą, że wolą stary bo miał klimat, a nowego nie znoszą, bo jest brudny


zatem piszą to samo co MY (co ja) więc skąd to wzburzenie? nie mamy wyrażać swego zdania i opinii skoro w tym miejscu żyjemy? mamy milczeć? zresztą władza nas o rewitalizajcę nie zapytała? prawda

chyba gorzej jest milczeć? prawda!


p.s.
a teraz zapodam drugi temat, gdzie bede zionął nienawiścią i bede hejterzył! Temat Mostu na Sienkiewicza Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 14:29:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była ankieta i większość mieszkańców była za rewitalizacją, sprawdź obecną ankietę w Gazecie Pomorskiej. Jesteście w dużej mniejszości, szkoda czasu na wasze wywody i udowadniania tylko sobie znanej racji. Jak się nie podoba to won, nikt za wami nie będzie płakał. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 14:39:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za internetowym wydanie GP/12.03.2013

"Przypomnijmy, że konsultacje z mieszkańcami na temat rewitalizacji centrum Brodnicy prowadzone były w ubiegłym roku na przełomie lipca i sierpnia. - Wyniki przeprowadzonego badania ankietowego wykazały, że największym powodzeniem cieszył się projekt „Rewitalizacji brodnickiej Starówki” - mówi Zdzisława Marciniak z brodnickiego magistratu. W ankiecie wypowiedziało się ponad 100osób."

poczytać można tez o tym pod artykułem wypowiedzi internatuów
Brodniczanie będą pamiętali o rewitalizacji idąc do urn w listopadzie?/1.10.2014
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 14:43:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbyło się referendum w sprawie rewitalizacji rynku? Very Happy Kto sfałszował wyniki? Very Happy Qn! wiesz cos o tym? Very Happy
To dobrze, że jesteśmy w dużej mniejszości, bo zwolennicy zmoderfuckowanego rynku są w mniejszej mniejszości Very Happy W większej większości z pewnością są władze, bo niezależnie od wyników ankiet i tak zrobiliby swoje, w mniejszej większości są ci co mają całą sprawę w du..ie Very Happy

Udowadnianie sobie znanej racji jest bezcelowe skoro jest ona znana i powszechnie uznawana, zatem już wcześniej musiała być udowodniona Very Happy

Za to będzie płakać z wami Very Happy Macie już jakiś pomysł na zagospodarowanie ruin zamku? Smile Może parking? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 14:51:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pool95 napisał:
nie podoba to won
i kto tu jest? taki jaki jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 15:49:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez pool95 dnia Sob, 11 Paź 2014 16:29:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostaw świętego w świętym spokoju Very Happy Jemu ręce opadły na widok twych banialuk i nie zdążyły dokonać przekazu myśli jego na forumowe stronice Very Happy Wrażliwy jest... nie narażaj go swymi bredniami na dalsze przykre konswekwencje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrażasz Go, nie wiedziałem że jest taki "nie kumaty". Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pool95 napisał:
Obrażasz Go, nie wiedziałem że jest taki "nie kumaty". Very Happy


Nie, nie... jeszcze raz.. skup się... czytaj z moich ust: WRAŻLIWY
Smile Odszukaj teraz w sieci znaczenie tego słowa i postaraj się być wyrozumiałym dla takich osób Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:28:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na jego post nie odpowiedziałem, to Ty "ciągniesz temat", ale po co? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:35:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pool95 napisał:
Ja na jego post nie odpowiedziałem, to Ty "ciągniesz temat", ale po co? Laughing



uuuu... zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością. Ów stan objawia się poprzez kreowanie w twym umyśle alternatywnej rzeczywistości mającej na celu zmniejszenie bólu po otrzymanych ciosach Very Happy Niedoppszz... niedooppszz.. jest w domu ktoś starszy, bardziej odpowiedzialny, zaradny, nie poddany nałogowi, ktoś kto zdoła odciągnąć cię od klawiatury? Smile Czy wzywać straż pożarną z rozpierakami hydraulicznymi? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:49:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu piszesz głupstwa, zastanawiam się czy to z automatu czy z choroby. Żal mi Ciebie. Uff ale ty jesteś "beton".
Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 16:56:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pool95 napisał:
Znowu piszesz głupstwa, zastanawiam się czy to z automatu czy z choroby. Żal mi Ciebie. Uff ale ty jesteś "beton".
Very Happy Very Happy


Jednak straż z rozpierakami Very Happy a powiedz mi.. jak często odbywają się takie akcje i kto za nie płaci? Smile

z automatu? Smile Czekaj.. spróbuję cię zrozumieć... w tym celu muszę zejść kilka poziomów niżej... jak tu ciemno i zimno.. brrr... Very Happy nadal nie rozumiem... ojej... na tym poziomie jest kolejne zejście na niższy poziom intelektualny.... niiee.. piertttolę.. ja tam nie shodzę... siem bojam Very Happy Podać ci linę? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pool95




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 178

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 17:15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niiee.. piertttolę - to jest twój poziom, na linę już za późno.
W związku brakiem merytorycznej dyskusji nie będę się zniżał do poziomu Twoich wypowiedzi i zamykam bezsensowny temat. To forum jest niepotrzebnie zaśmiecane przez takie posty i nic sensownego nie wnoszą oprócz obrażania forumowiczów przez Ciebie. Jak dorośniesz to porozmawiamy, wydawało mi się że jesteś dojrzałym człowiekiem a tu dziecinada. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 17:25:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pool95 napisał:
niiee.. piertttolę - to jest twój poziom, na linę już za późno.
W związku brakiem merytorycznej dyskusji nie będę się zniżał do poziomu Twoich wypowiedzi i zamykam bezsensowny temat. To forum jest niepotrzebnie zaśmiecane przez takie posty i nic sensownego nie wnoszą oprócz obrażania forumowiczów przez Ciebie. Jak dorośniesz to porozmawiamy, wydawało mi się że jesteś dojrzałym człowiekiem a tu dziecinada. Rolling Eyes


Wyjmij tego smoczka ze zgryzu gdy do mnie mówisz słowem pisanym... Smile bo jak cię kopnę w wózek to się na rynkowej latarni zatrzymasz Very Happy Zapiszesz się w historii brodnickiego rynku jako pierwsza osoba, która miała bliski kontakt z super nowoczesną brodnicką latarnią Very Happy ave pimpuś Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.028023 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski