STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wasze opinie.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 10 Lut 2004 21:54:05    Temat postu: Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem

Chętnie poczytam Wasze opinie na temat moich artykułów w Czasie Brodnicy. Nie było tego wiele ale jest co oceniać.

12.12.2003, str. 5, "Nasze miasto"
12.12.2003, str. 5, "Nieuchwytna naciągaczka"

19.12.2003, str. 3, "Rywalizacja trwa"

24.12.2003, str. 5, "Wirtualny świat"
24.12.2003, str. 3, "Eksplozje w mieście"

2.01.2004, str. 3, "Szukanie pracy"
2.01.2004, str. 5, "Udana zbiórka"
2.01.2004, str. 14, "Drożej"


9.01.2004, str. 5, "Skromny zwycięzca"
9.01.2004, str. 4, "Z innej strony"
9.01.2004, str. 11, "Muzyka młodych"

16.01.2004, str. 3 , "Finał konkursu"

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Klon dnia Nie, 29 Maj 2005 18:27:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
k_s_c
Gość






PostWysłany: Sro, 11 Lut 2004 07:33:59    Temat postu: cos o artykulach Odpowiedz z cytatem

przyznam sie szczerze, ze wymienionych wszystkich niepamietam...nie jest ich wcale malo...i uwierz jak sie duzo czyta to zapamietuje sie tylko te, ktore utkwily najbardziej z jakiejs tam przyczyny, czasem bledu, pomylki a czasem tylko z racji tej ze kogos to interesowalo...ja pamietam artykul, 9.01.2004, str. 11, "Muzyka młodych"
i dlaczego? otóż po pierwsze odniosłem wrazenie ze na tej imprezie byłeś, czasem zdarzaja sie takie artykuły, gdzie nie poswiecisz zadnego pismaka a tu masz cos wymóżdzył...po drugie wczułeś sie w role by coś przekazac czytajacemu, odtworzyc atmosfere, ale niezaglebiajac sie w szczególy, nie używałes kolokwializmow, ktore w tej gazecie sa i raza, rozumiem ze jezyk musi byc prosty i zrozumialy, ale nie do przesady, wydaje mi sie ze niewkladales nikomu nic w usta, i nietraktowales zainteresowanych jedynie jako obiekt Twojego pisania...bochaterzy to tez ludzie z ktorymi trzeba sie liczyc a nie robic z nich obiekt niewdziecznych okreslen!...ahia jeszcze rzecz o artykułach tyczacych internetu..., mysle ze byly dobre z racji tego iz siedzisz w tej dziedzinie nauki czy wiedzy...idzie wyroznic Twoje artykuly z posrod tej masy tam zawartego czesto niestety chłamu...

niechce byc potraktowany jako człowiek z KWA
opinia subiektywana, szczera..., ahia nieobrastaj w piorka, badz soba i pisz tak jak teraz czy dotej pory..., bede to monitorowal Smile))

katon_starszy_cenzor@op.pl
Powrót do góry
ja
Gość






PostWysłany: Sob, 28 Maj 2005 11:33:37    Temat postu: dobra rada Odpowiedz z cytatem

Nie czytajcie tej gazety!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZKODA PIENIĘDZY I CZASU NA PIERDOŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TU NIC NIE MA!!!!!!!!!!!!!!! DOSŁOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO TYLKO DZIAŁA PO TO, ABY CI " DZIENNIKARZE " MIELI MIEJSCA PRACY!!!!!!!!!!!!!!!
W TEKSTACH SĄ SAME BŁĘDY, A TEKSTY - ICH TREŚĆ- SZKODA GADAĆ!
TA gazeta POWINNA DAWNO ZNIKNĄĆ Z RYNKU ! NICZEGO WAŻNEGO NIE PORUSZA, TYLKO SAME DUPERELE! PO CO TO JEST??????
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 28 Maj 2005 12:12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czas Brodnicy" poszukuje właśnie dziennikarzy, może ktoś z niezadowolonych czytelników podejmie wyzwanie i zacznie pisać do gazety. Macie teraz szansę zmienić wizerunek lokalnego tygodnika, zapozanć się z dziennikarskiem fachem i poczytać na forum o swoich "wypocinach".

"Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi".

Z pozdrwieniami dla dziennikarzy Smile

KLON
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sob, 28 Maj 2005 15:10:39    Temat postu: Re: dobra rada Odpowiedz z cytatem

ja napisał:
Nie czytajcie tej gazety![...]TU NIC NIE MA[...][...]W TEKSTACH SĄ SAME BŁĘDY, [...]

no dobra, takiś cwaniak to wypisz tutaj konkretne przykłady z ostatniego numeru

ja napisał:
Nie czytajcie tej gazety!SZKODA PIENIĘDZY I CZASU NA PIERDOŁY!TU NIC NIE MA!DOSŁOWNIE![...]

pozwól że sam zadecuduje na co będę wydawał pieniądze i nad czym spędzał czas.
A dziennikarze w końcu o czym mają pisać skoro nic się u nas nie dzieje Question Confused

A tak wogóle po co dajesz tyle wykrzykników - to jakiś przejaw beznadziejności i rozpaczy w Twoim wykonaniu Question (a może jesteś z "konkurencji" Question Laughing )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 08:50:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
"Czas Brodnicy" poszukuje właśnie dziennikarzy, może ktoś z niezadowolonych czytelników podejmie wyzwanie i zacznie pisać do gazety.


brawo, lepiej tego ująć nie można. kontestatorzy do piór!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 16:50:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka sie cisza zaraz zrobila, nik juz nie narzeka gdy ma mowic o konkretach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 18:04:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klonie, mógłbyś podać przykłady swoich artykułów z ostatnich numerów (jeśli coś publikowałeś)?? Nie pamiętam w szczegółach podanych przez ciebie artykułów i nie chcę wydawać nierzetelnych opinii, a o to ci przecież chodzi. Kojarzę ten o naciągaczce i ten o wybuchach (chyba chodzi o arsenał znaleziony na ul. Mostowej, tak?).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 18:26:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie "pochwalę" się niczym nowym. W "Czasie Brodnicy" pracowałem przez kilka miesięcy od listopada 2003. Wymieniłem prawie wszystkie moje atrykuły na forum, o arsenale nie pisałem.

Pozdrawiam
KLON
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olo
Gość






PostWysłany: Nie, 23 Paź 2005 01:51:24    Temat postu: czas brodnicy Odpowiedz z cytatem

szukali dziennikarzy i byłem nim chwilę. Człowieku, przeciez wydrukuja cię jedynie na tych stronach z tyłu. pierwsze sa dla dwóch ludzi. jeden, myślę, pisze O.K., a drugi sobie wykrzyczy miejsce . tam naczelnego nie ma.
Powrót do góry
Mikusia
Gość






PostWysłany: Nie, 23 Paź 2005 07:28:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widocznie Olo byłes marnym dziennikarzem:). Skoro chciałeś, aby Twój materiał znalazł sie na pierwszych stronach, trzeba było napisać cos extra. Bo ciekawe co niby miałoby sie znaleźć na 1.stronie - wycieczka przedszkolaków do lasu?????!!!!!! Zamiast krytykować trzeba sie było zabrać do pracy. Pamiętaż, że "nie od razu Rzym zbudowano". Laughing
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 07:56:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikusia napisał:
widocznie Olo byłes marnym dziennikarzem:)[...]

a jak określisz siebie Question
Mikusia napisał:
[...]Pamiętaż[...]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 26 Paź 2005 09:31:58    Temat postu: Re: czas brodnicy Odpowiedz z cytatem

olo napisał:
szukali dziennikarzy i byłem nim chwilę. Człowieku, przeciez wydrukuja cię jedynie na tych stronach z tyłu. pierwsze sa dla dwóch ludzi. jeden, myślę, pisze O.K., a drugi sobie wykrzyczy miejsce . tam naczelnego nie ma.


co olo - konkurencji sie boisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 28 Paź 2005 15:19:51    Temat postu: Re: czas brodnicy Odpowiedz z cytatem

Andzia napisał:
olo napisał:
szukali dziennikarzy i byłem nim chwilę. Człowieku, przeciez wydrukuja cię jedynie na tych stronach z tyłu. pierwsze sa dla dwóch ludzi. jeden, myślę, pisze O.K., a drugi sobie wykrzyczy miejsce . tam naczelnego nie ma.


co olo - konkurencji sie boisz?


Witam, Klonie...
co się stało, że tam nie piszesz....

i gdzie Twoja Nikita?Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 28 Paź 2005 16:28:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panie swiety jesli myslisz ze ”olo” to Klon to jestes w bledzie, bo tak z kontekstu twojego postu wynika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024459 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski