STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
gdzie sprzedać odzież używana
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XYZ1




Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 14

PostWysłany: Pią, 29 Sie 2014 14:28:08    Temat postu: gdzie sprzedać odzież używana Odpowiedz z cytatem

Szukam sklepu typu "lumpex" która kupiłaby odzież używaną w bardzo dobrym stanie od osoby prywatnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Pią, 29 Sie 2014 15:17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ulicy 18 stycznia( zaraz przy ulicy) jest Komis. Tam przyjmują odzież.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 17 Paź 2014 09:00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dobrze wiedzieć, bo mam sporo ciuchów do oddania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pokerowa dama




Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pią, 17 Paź 2014 09:11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Sienkiewicza widziałam komis. Obok tego sklepiku spożywczego po schodach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ola.bis




Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 35

PostWysłany: Czw, 23 Paź 2014 19:47:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam allegro albo olx Smile jest trochę z tym pracy, bo trzeba zrobić zdjęcia, opisać rzeczy, potem po sprzedaniu wysłac i tp, no ale zarobić można sporo więcej, niż w komisie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Czw, 23 Paź 2014 21:11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komisu na 18 Stycznia nie polecam. Podejście do klienta na poziomie 0. Odpowiedzi na "Dzień dobry" lub "Do widzenia" nie uświadczysz. Jak chcesz coś oddać to bierze od niechcenia, a rzeczy których nie przyjmuje zwija niechlujnie w kłębek i rzuca od niechcenia na stół jak by przed sobą miała zwierze a nie klienta. Dziwie się, że z takim podejściem utrzymuje się na rynku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Czw, 23 Paź 2014 21:30:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komisy są dobre dla ludzi, którzy nie mają czasu bawić się w ogłoszenia, zdjęcia, opisy. Ja wolę dać na e-komis.net niż na olx, bo ludzie przysyłają masę pytań (czasem głupich). Nie ma też uregulowanej sprawy dotyczącej wysyłania przedmiotów. Na allegro jest bezpieczniej, ale też można trafić na oszustów.
Wiele ludzi nie potrafi czytać ze zrozumieniem (albo w ogóle ma problem z czytaniem). Opisuję rzecz, wymieniam wszystkie wymiary wzdłuż i wszerz, a za chwilę dostaje zapytanie - ile spodnie mają w pasie?Albo lenistwo, albo problemy ze wzrokiem. Wrzucając ogłoszenia o pracę często daje napis wielkimi literami, że proszę o nie przesyłanie CV poprzez serwis ogłoszeniowy, kontakt telefoniczny. Nie mam czasu na ciągłe wchodzenie na serwisy ogłoszeniowe i odczytywanie CV. A tu bach... przychodzi CV za CV. Ręce mi opadają. Czy naprawdę ludzie mają taki problem czytaniem i przyswajaniem informacji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Pią, 24 Paź 2014 08:39:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 18 stycznia swego czasu oddawałam na sprzedanie rzeczy po dzieciach, tylko takie które sama chciałabym kupić, a usłyszałam nieraz komentarz: a to co za filet? Confused od dłuższego czasu pani z komisu zaopatruje się w towar w sklepach z używaną odzieżą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 24 Paź 2014 09:39:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emc81 napisał:
na 18 stycznia swego czasu oddawałam na sprzedanie rzeczy po dzieciach, tylko takie które sama chciałabym kupić, a usłyszałam nieraz komentarz: a to co za filet? Confused od dłuższego czasu pani z komisu zaopatruje się w towar w sklepach z używaną odzieżą...


Czyżby to była ta sama pani, która wczoraj przed lumpexem ogłaszała 'wypżedarz' Question

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Nie, 26 Paź 2014 14:09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób wyprzedaż domową ,powieś kartke na drzwiach z informacją, ze wyprzedajesz rzeczy ze swego domu i sprzedaż na miejscu w domu albo garażu ,bez podatku i zgłaszania ,sprawdz w necie szczegóły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 27 Paź 2014 10:26:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz wystawić na FB w grupie https://www.facebook.com/groups/194240187402188/ Będziesz miała większą Szanse na sprzedaż,niż chodziła po lumpach i pytała ich czy odkupią od ciebie ciuchy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
indila




Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob, 08 Lis 2014 14:39:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że najlepszym wyjściem będzie sprzedawanie używanych ubrań przez Internet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
werda00




Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 10 Lis 2014 10:00:21    Temat postu: Re: gdzie sprzedać odzież używana Odpowiedz z cytatem

XYZ1 napisał:
Szukam sklepu typu "lumpex" która kupiłaby odzież używaną w bardzo dobrym stanie od osoby prywatnej.


Spróbuj w sieci. Jest wiele stron, na których można wystawić używaną odzież.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Wto, 18 Lis 2014 14:22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrym miejscem do sprzedaży używanych ciuchów jest wciąż allegro. Jeżeli skorzystamy z odpowiednich narzędzi udostępnianych na stronach takich jak http://www.aukcjoner.pl będziemy mogli skutecznie zaoszczędzić na prowizjach, a to już spory plus. Warto spróbować, bo odwiedzających tam nie brakuje. Sama regularnie sprzedaję tak swoje ubrania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katalonka




Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 27 Lis 2014 13:22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem robiłam takie paczki wielu ubrań np. po dziecku i wystawiałam na allegro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017227 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski