STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
usunięcie przycisku "nowy temat"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2005 21:38:26    Temat postu: usunięcie przycisku "nowy temat" Odpowiedz z cytatem

proponowałbym usunięcie przycisku z poziomu tematu w którym prowadzona jest dyskusja a pozostawiłbym go tylko na liście z tematami (chylę czoła przed tym kto skuma o co mi chodzi Wink ).
Zaoszczędziłoby to rwanym dyskusjom które powstają przez omyłkowe użycie w/w przycisku Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2005 21:52:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da mi się ponudzić Smile

Postaram się wywalić ten przycisk, sugestia bardzo słuszna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2005 22:21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezedura

jak ktoś nie potrafi czytac to niech do podstawówki wróci tam powinni go nauczyć

ja tam nie rozumiem ludzi z takimi prblemami normalnie

trzeba po prostu wiedzieć gdzie klikać, a żeby wiedzieć to trzeba przeczytać co na danym przycisku jest napisane i nie klikać odruchowo i na pamięć bo to właśnie przez takie postępowanie są wciskane nieodpowiednie przyciski

Marku zrobisz to co uznasz za stosowne ale...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 12 Paź 2005 09:00:43    Temat postu: Re: usunięcie przycisku "nowy temat" Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
proponowałbym usunięcie przycisku z poziomu tematu w którym prowadzona jest dyskusja a pozostawiłbym go tylko na liście z tematami (chylę czoła przed tym kto skuma o co mi chodzi Wink ).
Zaoszczędziłoby to rwanym dyskusjom które powstają przez omyłkowe użycie w/w przycisku Confused

a ja się zgadzam, bo czasami przez to robi się burdel (zalogowani rzadziej się mylą, ale reguły nie ma)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 30 Paź 2005 19:50:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oto całkiem świeży przykład Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 30 Paź 2005 19:55:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a administrator forum ma zapewne lepsze zajecia niz przekladanie postow do wlasciwych tematow, a tych do dzialow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2005 23:48:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmieniam zdanie i APELUJĘ: Marek Exclamation Usuń ten przycisk na poziomie dyskusji, bo ludziska za czesto go ostatnio wciskaja i robi sie bajzel na forum, niejednokrotnie z 3 wątków ewidentnie wynika, że wszyscy piszą na jeden temat, dyskusja jest urywanaw połowie i toczy suie w dwóch różnych wątkach... to jest trochę... (nie będę przeklinał Wink )

a inną bardzo IRYTUJĄCĄ kwestią jest to, że ludzie nie rozumieją różnicy między słowem "odpowiedź" a słowami "nowy temat" :/ nie wiem czy wynika to z ograniczonej inteligencji czy też z pospiwechu i roztargnienia ale jest to żenujące Sad

wiec ponawiam apel: Marek Exclamation Usuń ten przycisk Exclamation

Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015303 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski