STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
szukajcie a znajdziecie (???)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yah_m




Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 14

PostWysłany: Wto, 04 Paź 2005 00:55:22    Temat postu: szukajcie a znajdziecie (???) Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się, czy macie może jakieś sposoby, propozycje, a może pewne metody na znalezienie pracy przez osobę, która nie ma doświadczenia zawodowego, zbyt szerokich kompetencji, ani (co pewnie najważniejsze) odpowiednich znajomości???
szukać "gdzie się da" zużywająć nogi i paliwo do samochodu?? czytać ogłoszenia?? rozsyłać podania?? zamieszczać ogłoszenia?? czy może jeszcze coś innego??
wg. mnie od tego powinien być urząd pracy, ale nawet jego nazwa chyba została stworzona analogicznie do orwellowskiego "ministerstwa pokoju" i powinnien się nazywać "urzędem bezrobocia"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikusia
Gość






PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 08:44:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba większość osób przekonała się, że bez znaomośći(zwłaszczcza w Brodnicy) nie można dostac pracy, a tym bardziej bez doświadczenia.Tylko gdzie można zdobyć to doświadczenie? Nie ma prcy bez doswiadczenia i nie ma doświadczenia bez pracy - koło się zamyka. Wniosek z tego jeden, najlepiej "rozkręcić" własny interes, albo wyjechać daleeeeeeekkkoooo. Wszędzie liczą sie tylko układy-układziki. W większości zakładach pracy mamusie trzymają "stołki" dla córeczek", mimo, że te ostatnie to totalnie nieuki, które studia kończyły za pieniądze (to już szczyt, żeby pracować w księgowości i nie wiedzieć jak sie robi listę płac!!!!!!!).
na koniec podkreślam jeszcze raz, że NIE MOŻNA W BRODNICY ZANLEŹĆ BEZ ZNAJOMOŚCI PRACY!!!!!!
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 09:21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikusia napisał:
Chyba większość osób przekonała się, że bez znaomośći(zwłaszczcza w Brodnicy) nie można dostac pracy, a tym bardziej bez doświadczenia.Tylko gdzie można zdobyć to doświadczenie? Nie ma prcy bez doswiadczenia i nie ma doświadczenia bez pracy - koło się zamyka. Wniosek z tego jeden, najlepiej "rozkręcić" własny interes, albo wyjechać daleeeeeeekkkoooo. Wszędzie liczą sie tylko układy-układziki. W większości zakładach pracy mamusie trzymają "stołki" dla córeczek", mimo, że te ostatnie to totalnie nieuki, które studia kończyły za pieniądze (to już szczyt, żeby pracować w księgowości i nie wiedzieć jak sie robi listę płac!!!!!!!).
na koniec podkreślam jeszcze raz, że NIE MOŻNA W BRODNICY ZANLEŹĆ BEZ ZNAJOMOŚCI PRACY!!!!!!

nie zgadzam się.
bez pleców i bez doświadczenia znalazłem pracę. jestem żywym dowodem na to, że jednak można. mam wielu znajomych, którzy mieli szczęście, że złożyli oferty w odpowiednim czasie.
trzeba składać papiery, gdzie się da.
Mikusia napisał:
studia kończyły za pieniądze

za wszystkie studia płacisz pieniędzmi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 09:49:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
mam wielu znajomych, którzy mieli szczęście, że złożyli oferty w odpowiednim czasie.

czyli krótko mówiąc słać oferty wszędzie, nie tylko tam, gdzie by się chciało pracować. trzeba szczęściu statystycznie pomóc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 10:46:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dołączam się do postu SATANA, też znalazłam pracę "bez załatwiania".. po prostu znalazłam się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.

W celu poznania zasad szukania pracy i praktycznej pomocy proponuję udać się do BCI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 10:56:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
krótko mówiąc słać oferty wszędzie, nie tylko tam, gdzie by się chciało pracować. trzeba szczęściu statystycznie pomóc Wink

oczywiście! każdy marzy o jakimś zajęciu, ale każde zajęcie pozwala się utrzymać. dlatego swoje cv warto adresować nie tylko do szefów wielkich firm. czasami ofertą zainteresują się w zupełnie niespodziewanym miejscu...
a ku pokrzepieniu - wszystkim bezrobotnym, nie tylko moim rówieśnikom, życzę znalezienia ciekawej pracy! Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikusia
Gość






PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 13:16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i macie racje,ze bez pleców znajdzie sie prace, ale to sa wyjatki. Wilelu moich znajomych złozyło podania juz chyba we wszystkich brodnickich firmach - bezskutecznie. Wiec albo trzeba miec OGROMNE szczescie, albo znajomości.
Powrót do góry
Mikusia
Gość






PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 13:17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kazde zajęcie pozwala sie utrzymać!!!
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 13:39:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaJa napisał:
W celu poznania zasad szukania pracy i praktycznej pomocy proponuję udać się do BCI Wink

proszę natychmiast usunąć ten przejaw kryptoreklamy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 14:19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 14:39:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwanie, reklama dzwignia handlu, czy jakos tak

a tak wracajac do meritum czasami bez koneksji naprawde ciezko cos załatwic i jest wiele takich firm gdzie cala familia siedzi i trzyma stolki dla swoich, jednak dla chcacego nic trudnego, siedzeniem w domu pracy raczej sie nie znajdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 17:08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
jednak dla chcacego nic trudnego, siedzeniem w domu pracy raczej sie nie znajdzie

zgadza się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 05 Paź 2005 19:23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
nie zgadzam się.
bez pleców i bez doświadczenia znalazłem pracę. jestem żywym dowodem na to, że jednak można. mam wielu znajomych, którzy mieli szczęście, że złożyli oferty w odpowiednim czasie.

Podobnie jak ja.
Ale wcześniej też wysyłałem masę CV po firmach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2005 14:24:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikusia napisał:
Moze i macie racje,ze bez pleców znajdzie sie prace, ale to sa wyjatki. Wilelu moich znajomych złozyło podania juz chyba we wszystkich brodnickich firmach - bezskutecznie. Wiec albo trzeba miec OGROMNE szczescie, albo znajomości.


Wedlug mnie ciezko jest znalezc "jaka kolwiek" prace ale jezeli ma sie konkretny zawod, to jest o wiele wieksza szansa! Problem maja osoby studiujace zaocznie, ktore tego zawodu jeszcze nie maja!

Jezeli sklada sie do wszystkich Brodnickich firm, to jaki mozna miec zawod?

Oczywiscie szczescie i znalezienie sie w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu ma tez ogromne znaczenie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2005 15:00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja studiuje zaocznie i pracuje, do tego bez znajomosci, naprawde - znalazlam sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. poza tym zostajac zatrudniona nie mialam jeszcze rozpoczetych studiow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026865 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski