STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Fryzjer - strzyżenie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina20_89




Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 04 Kwi 2014 14:10:03    Temat postu: Fryzjer - strzyżenie. Odpowiedz z cytatem

Witam, kogo polecacie do strzyżenia damskich fryzur? Czytałam inne tematy i zastanawiam się nad Panią Misią lub Panią Ania ze Strzeleckiej. Jakie są wasze opinie i znacie ceny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goraj13




Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią, 04 Kwi 2014 14:41:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przereklamowane one sa:)najlepiej sam sprawdz bo ile ludzi tyle opini nie kazdemu to samo ie podoba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nina




Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 17

PostWysłany: Sob, 05 Kwi 2014 17:03:21    Temat postu: Re: Fryzjer - strzyżenie. Odpowiedz z cytatem

ewelina20_89 napisał:
Witam, kogo polecacie do strzyżenia damskich fryzur? Czytałam inne tematy i zastanawiam się nad Panią Misią lub Panią Ania ze Strzeleckiej. Jakie są wasze opinie i znacie ceny?

polecam Misie...ma reke kobieta do strzyzenia farbowania itp..ja korzystam juz 1.5 roku..jest ok:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropla




Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 59

PostWysłany: Sob, 05 Kwi 2014 17:56:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam salon na 700-lecia 'New Design'. Chodzę od dobrych kilku lat i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnaW




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 64

PostWysłany: Sob, 05 Kwi 2014 19:50:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecę p. Kingę - to stażystka w salonie "Marta" na Wyspiańskiego. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie kilka dni temu, choć przyznam, że miałam duszę na ramieniu, gdyż jej nie znałam. Mnie podpasowała, dlatego polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ekosusanna86




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 06:11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potwierdzam , Pani Kinga to wspaniały fryzjer pracuje dokładnie , szybko i świetnie, dopasowuje fryzurę do twarzy a nie wiernie kopiuje ją , co jest jej wielkim atutem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pon, 28 Kwi 2014 11:44:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To muszę chyba kiedyś zajrzeć do tej pani Kingi, bo wciąż jeszcze nie znalazłam swojej idealnej fryzjerki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MRROMEO2781




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 03 Maj 2014 14:48:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatni o u Pani Kingi i faktycznie mogę ją polecić z czystym sumieniem, zrobiła mi ładne delikatne ombre takie jak zawsze chciałam mieć a do tego poleciła świetną odżywkę do moich zniszczonych włosów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 04 Maj 2014 09:06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak masz ochotę na fryzurę intymną lub całkowite golenie zapraszam do siebie 100% JAKOŚ I DYSKRECJA...POZDRAWIAM PANIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018734 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski