STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA POLEGŁA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 08:48:28    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Adam z Niemczech napisał:
    Laughing Do satana.Napisales ze tez (miales EPIZOD w sparcie)I oto wlasnie mi chodzilo ze Brodnicka mlodzierz sportowa zyje tylko epizodami bo nie umi sie zaangazowac na dluzszy czas.Przeciez kluby pilkarslie potrzebuja ich.Ale i musza onich zadbac.Latwo jest zawsze kupic nowego pilkaza,a Sparta co rok zmnienia ich chyba z 10.Tu na Zachodzie ,na treningi przychodza ruwnierz i rodzice mlodzika bo jest ciekawie.Zalatwo jest tylko kupowac,trzeba dbac oswoje.A jesli sie twierdzi ze wszystcy sedziowie w Polsce sa sprzedani to niema poco nawet patrzec na wyniki meczow.Gdy sie przegra to najlepiej zwalic na sedzie-kalosza.

pomijając kaleką polszczyznę (przypomnij sobie odmiany):
to co piszesz wskazuje tylko, że nie masz pojęcia o akutalnej sytuacji w sparcie.
przede wszystkim od trzech sezonów przynajmniej trzon zespołu (ok. 8 podstawowych zawodników) pozostaje niezmieniony. klub podziękował trzem podstawowym piłkarzom (m.in. dulasowi) bodajże w trakcie ubiegłego sezonu za niesportowe prowadzenei się (picie). oczywiście, odbiło się to na wynikach, ale szanuję tę decyzję.
w polsce niewielu decyduje się na karierę piłkarską, żeby nie zostać trepem bez wykształcenia. znam kilku znakomitych młodzieńców, którzy zawiesili buty na kołku ze względu na kontynuowanie nauki.
żyj sobie realiami Zachodu. to jest polska nie elegancja-francja jak słyszałem w jakiejś piosence...
ps. co do sędziów i wyników. zapytaj jadzika o taryfę kupowania meczów. w nizszych klasach rpzgrywkowych mecze idą za flaszkę wódki... a czytałeś o tzw. liście dziurowicza? pogódź się z faktem, że przy nadużyciach takiej skali rozgrywki polskiej ligi powinno się zawiesić, a fifa nie dopuszczać naszych klubów do międzynarodowych rozgrywek. poczytaj w Internecie o kolejnych aferach z sędziami i obudź się ze snu pachnącego "ojro"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam z Niemiec
Gość






PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 10:53:02    Temat postu: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

semen napisał:
Adam z Niemiec nie słuchaj tych ludzi oni nie mają pojęcia o sporcie a już w ogóle o sparcie. Piszą byle pisać. Pozdrowienia dla ciebie
    Rolling Eyes Widze ze wkoncu ktos napisal cos sensownego.Ja juz dawno zrozumialem ze kto takie bzdury pisze to pojecia o pilce miec niemoze.Pozdro.
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 10:54:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektórzy piszą bzdury nawet wtedy, gdy pojęcie mają...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 11:05:00    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Adam z Niemiec napisał:
Rolling Eyes Widze ze wkoncu ktos napisal cos sensownego.Ja juz dawno zrozumialem ze kto takie bzdury pisze to pojecia o pilce miec niemoze.Pozdro.

no to uzasadnij, sensownie, dlaczego kasę inwestować w spartę, a nie np. w piłkę ręczną, gdzie są młodzieżowe drużyny grające na mistrzostwach polski. albo dlaczego np. nie w kolarstwo. bądź też kajakarstwo - w końcu mamy takie śliczne pojezierze na stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam z Niemiec
Gość






PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 11:25:29    Temat postu: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Shocked [listDo satana.Czy ty swoje bledy ortograficzne niewidzisz czy tez jestes taki leniwy ze niechce ci sie ich poprawiac ?Piszesz ze podstawowy trzon sparty (okolo 8 pilkarzy )NIGDY sie nie zmnienia.A gdzie reszta kadry?Potrzeba ich conajmniej z 20 !Bo nigdy niewierz czy trzeba bedzie kogos wyrzucic za pijanstwo lub zastapic po kontuzji.Dla chcacego nic trudnego,mozna grac w pilke(jesli jest sie w tym dobrym) i zarazem wyuczyc sie !Tutaj niejest kraina bajek ale ludzie jakos znajdoje czas na wszystko.Nie siedza tylko przy komputerze piszac otym co przeczytali w gazecie ,ktura i tak napisala by wszystko co nieprawda zeby tylko ja przeczytac.[/list]
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 11:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie zaczynasz być przykładem człowieka, który właśnie grał w piłkę i się "wyuczyć" zapomniał. przeczytanie tego co napisałeś wyżej wymagało wielkiego wysiłku, naprawdę.

a wracając do meritum - luz, niech miasto dotuje piłkę, ale dopiero wtedy, kiedy kibice sparty nie będą uprawiali takich harców jak w nowym mieście. bo do tego czasu, to ja się nie zgadzam, żeby z moich podatków dotowanych igrzyska dla takich ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 13:27:25    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Adam z Niemiec napisał:
Shocked Piszesz ze podstawowy trzon sparty (okolo 8 pilkarzy )NIGDY sie nie zmnienia.A gdzie reszta kadry?Potrzeba ich conajmniej z 20 !Bo nigdy niewierz czy trzeba bedzie kogos wyrzucic za pijanstwo lub zastapic po kontuzji.Dla chcacego nic trudnego,mozna grac w pilke(jesli jest sie w tym dobrym) i zarazem wyuczyc sie !Tutaj niejest kraina bajek ale ludzie jakos znajdoje czas na wszystko.Nie siedza tylko przy komputerze piszac otym co przeczytali w gazecie ,ktura i tak napisala by wszystko co nieprawda zeby tylko ja przeczytac.[/list]

chryste, tłumacza! wymień jakiś mój ort, proszę bardzo...

pisałem o podstawowym składzie, na ławce od dwóch-trzech sezonów są ci sami piłkarze... Marzeniem każdego trenera w niższej klasie rozgrywkowej jest szeroka kadra, ale taki luksus ma obecnie niewiele zespołów. wiesz, trudno pogodzić studia (dobre) z piłką nożną. dlatego w krajowej i zagranicznej piłce nożnej na boiskach nie biegają ludzie z tytułami magistra...
a co do gazet, to totalnie nie rozumiem o czym piszesz. chodzi ci o materiały w mediach o korupcji w polskim footballu? pisz jaśniej (i używaj słownika, może łatwiej ci będzie tłumaczyć w translatorach z niemieckiego na polski?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
w lufce nic
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 00:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obywatelu Satan nie wal z takim rozmachem. Sam czytasz gazety, jesteś ich twórcą i jeżeli masz konkrety to napisz kto w klasie B sprzedał mecz za flachę wódki.
A tak w ogóle, to dzisiejsza Sparta, mimo ostatniej dotkliwej porażki, jest na najlepszej drodze ku 3. lidze. W końcu gra w niej większość chłopaków z Brodnicy i okolic. I tak trzymać. Jeszcze nie raz zdarzy się potknięcie, ale suma sumarum (nie wiem czy to klasycznie po naszemu) żółto-czarni będą PANY.
Wywołałem temat i kończę.
Powrót do góry
saper
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 06:18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satan nie masz pojęcia o piłce i realiach z nią zawiazanych więc się nie wypowiadaj na ten temat. Jestem ciekawy ile razy byłeś na meczu Sparty, pewnie wyniki czytasz z gazet a tu tak mądrujesz
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 09:10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w lufce nic napisał:
A tak w ogóle, to dzisiejsza Sparta, mimo ostatniej dotkliwej porażki, jest na najlepszej drodze ku 3. lidze. W końcu gra w niej większość chłopaków z Brodnicy i okolic. I tak trzymać.

zgadzam się w 100%
w lufce nic napisał:
Jeszcze nie raz zdarzy się potknięcie, ale suma sumarum żółto-czarni będą PANY.

ponownie zgadzam się w 100%

a teraz przeczytaj posty adama, to zrozumiesz moją irytację.

do sapera: zdziwiłbyś się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaras
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 10:57:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde to sparta przegrała tak wysoko bo był to protest za nie wypłacone wczeniej pieniadze, lacha za takie zachowanie piłkarzy obrażaja nas kibiców, a całe tyfusowo z nas sie smieje.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 16:35:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jesteś pierwszą osobą, która wskazuje na taki powód... ciekawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kibic
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 22:01:15    Temat postu: Sparta Odpowiedz z cytatem

Chcecie miec 3 Lige to trzeab w to zainwestowac raz a dobrze teraz jest najlepsza do tego okazja a piłkrayz sie nie czepiac bo sam gram w juniorach to ejst ich zycie prywatne a graja na wysokim poziomie i porazka byla specjalna za niewyplacane pieniadze nic dziwnego oni sie staraja w miasto w h*** leci czas najwyzszy bylo cos z tym zrobic proste chyba ze nie ma nic za darmo Sparta rzadzi
Powrót do góry
BkS#5
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 22:56:07    Temat postu: Ykhm... Odpowiedz z cytatem

Dobra piszecie tutaj, że nie macie zamiaru łożyć kasy na grupkę zawodowców a Wasze pieniądze i tak idą w błoto bo to co jest teraz w mieście związane z organizacją ruchu, to dopiero można nazwać tragedią... Wg. mnie to zamiast robić ten cały cyrk ze światłami, przebudową dróg wystarczyło pójść w ślady większych "metropolii" i zainwestować w przejścia dla pieszych nad ulicą...O wiele wygodniej, milej i taniej.Tak poza tym to bardzo lubię stać na przejściu kiedy idę na trening naprzeciwko ZSZ i czekam na zielone i kierowcy też czekają...Tym steruje komputer ? Chyba "Janek" z Eltronika (bez urazy). Stadion cały w reklamach a gdzie pieniądze z tych reklam? Jakoś ich nie widać...Ogólnie jest badziewiasto a jeżeli niczego nie zrobią to będzie jeszcze gorzej... Pozdrawiam
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2005 23:54:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postudiujcie ustawy, to się dowiecie, że miasto NIE MOŻE utrzymywać sportu zawodowego.
dlaczego upadł poprzedni klub? bo były machloje w zwązku z miejskimi dotacjami. największe kluby z tradycjami spadają do drugiej ligi.
zastrajkowaliście za niewypłacone diety? to wynocha z zespołu! taki szacunek dla kibiców, jak to trafnie ujął jaras Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021846 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski