STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA POLEGŁA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosc
Gość






PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 12:52:49    Temat postu: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Very Happy
    TO ze krytykojerz moje bledy ortograficzne to potwierdza twoj niski poziom kulturalny ,a to ze do tego uzywarz niekulturalnych slow podkresla to. Czy ty wogule grales kiedykolwiek wprawdziwom pilke noznom?Nie ta kopanom na boisku szkolnym ,lecz gdzies w klubie .O pilce noznej duzo mozna rozmawiac ale trzeba miec pojecie ze strony technicznej.To ze ja mieszkam zagranica niepowinnes widziec jako minus.Dzieki temu mialem szanse grac w noge w Itali w trzecio ligowym klubie ,w Niemczech tez w trzecio ligowym.W Polsce oprucz Sparty mialem szanse grac w pierwszej lidze w Gdyni.Niestety po ciezkej kontuzji kolana nic z tego niewyszlo.Aktualnie staram sie o licencje trenera.30 lat zagranica na cos sie przydaly.Ale o Brodnicy i Sparcie nigdy nie zapomnialem i czesto w Brodnicy bywam.O pilce noznej powinno znac sie nie tylko na poziomie okregowym ale conajmniej Europejskim.
Powrót do góry
Junior
Gość






PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 13:05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poza tym wpadki sie zdarzaja, powodzenia w nastepnych meczach Razz
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 13:05:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowieku, walisz takie orty, że się tego nie chce czytać. więcej szacunku dla innych użytkowników forum... i dla ojczystego języka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 13:36:21    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Gosc napisał:
O pilce noznej powinno znac sie nie tylko na poziomie okregowym ale conajmniej Europejskim.


co autor miał na myśli?? między europejskim a okręgowym jest taaaaka przepaść..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 13:45:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maju, przesadzasz i niesłusznie znieważasz spartę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 13:55:12    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Gosc napisał:
O pilce noznej powinno znac sie nie tylko na poziomie okregowym ale conajmniej Europejskim.


a wiesz co ?
ja sie nie znam i mam to generalnie w przysłwoiowym "gdzieś".
żyje bez znajomości tego tematu i piłka nożna beze mnie jakoś też Mr. Green
profesjonalny sport zawsze potrzebuje pieniędzy-nieważne czy to pierwszoligowy klub czy reprezentacja gminy Pcim Dolny w grze zespołowej w Bierki.
skoro Sparta pieniedzy nie ma to znaczy ze nie oplaca sie w nia inwestowac,a skoro sie nie oplaca to sie w nia nie inwestuje.
a
skoro nikt w nia nie inwestuje to czemu ma inwestować w nia miasto ?
ja sie na to nie zgadzam.miasto nie ma pieniędzy na takie "nieinwestycje".juz bardziej mi sie podoba ze tyle pieniedzy zostalo wydane na nowe swiatla-moze przynajmniej jakis ***** nie zabije dzieciaka przechodzacego przez jezdnie.
nie chce zeby ktos odebral mnie jako przeciwnika piłki nożnej-w zadnym wypadku !! - mimo ze mnie to nie interesuje uwazam ze jest to jednak jedna z najwazniejszych gier zespolowych w naszym kraju-moze dzieki temu dzieciaki zamiast siedziec przed kompem kopia pod blokiem pilke i jestem za.moze ktorys z nich zagra kiedys w reprezentacji ? tez jestem oczywiscie za.
ale to nie moze dziac sie kosztem obywateli miasta ktora taka forma sportu sie nie interesuje.
a dobór składu drużyny ? to już temat na oddzielną dyskusję.

pozdrawiam rodaka zza zachodniej granicy a do błędów się nie czepiam.
znam kilku dysortografów Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 14:07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
znieważasz spartę Very Happy


w której części wypowiedzi??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 14:14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej gdzie sugerujesz, ze nie gra na poziomie europejskim. Very Happy

Mr. Green napisał:
pozdrawiam rodaka zza zachodniej granicy a do błędów się nie czepiam.
znam kilku dysortografów Cool

a ja mam uraz do polonii, która zapomina ojczystego języka, ale, fakt faktem, nie wziąłem dysortografii pod uwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 14:19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
w tej gdzie sugerujesz, ze nie gra na poziomie europejskim. Very Happy


iwan, nie ma tam żadnej sugestii dot. sparty. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 16:29:58    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

adam z niemiec napisał:
TO ze krytykojerz moje bledy ortograficzne to potwierdza twoj niski poziom kulturalny ,a to ze do tego uzywarz niekulturalnych slow podkresla to. Czy ty wogule grales kiedykolwiek wprawdziwom pilke noznom?Nie ta kopanom na boisku szkolnym ,lecz gdzies w klubie .O pilce noznej duzo mozna rozmawiac ale trzeba miec pojecie ze strony technicznej.To ze ja mieszkam zagranica niepowinnes widziec jako minus.Dzieki temu mialem szanse grac w noge w Itali w trzecio ligowym klubie ,w Niemczech tez w trzecio ligowym.W Polsce oprucz Sparty mialem szanse grac w pierwszej lidze w Gdyni.Niestety po ciezkej kontuzji kolana nic z tego niewyszlo.Aktualnie staram sie o licencje trenera.30 lat zagranica na cos sie przydaly.Ale o Brodnicy i Sparcie nigdy nie zapomnialem i czesto w Brodnicy bywam.O pilce noznej powinno znac sie nie tylko na poziomie okregowym ale conajmniej Europejskim

TŁUMACZA! to nie pierwszy raz kiedy ktoś tłumaczy błędy dysortografią. raptem co drugi rozmówca na forum ma teraz dysortografię? to chyba jakaś plaga roznoszona drogą kropelkową... ludu do książek!
a wracając do tematu... piszesz o sparcie z perspektywy kilkuset kilometrów. raz na jakiś czas zajrzysz do brodnicy i uważasz, że gra w trzecioligowym zespole włoskim daje ci mandat do krytyki?
miałem, niestety, epizod w sparcie (ale kto w brodnicy nie grał w sparcie? chyba tylko pies z kulawą nogą). mam też okazję rekreacyjnie grać z ekspiłkarzem którejś tam bundesligi i szału nie ma...
przy następnej okazji weź słownik w łapę, posyp głowę popiołem i tak przygotowany siądź do dyskysji.
nie znoszę ortów i zadzierających nosa niespełnionych piłkarzy, w dodatku takich co zapomnieli poprawnego, ojczystego języka. miłosz trzydzieści lat mieszkał w ameryce i posługiwał się piękną polszczyzną. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 19:12:47    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Gosc napisał:
W Polsce oprucz Sparty mialem szanse grac w pierwszej lidze w Gdyni.[/list]

Ble, ble, ble. Chyba w warcaby albo w młynek, chyba że w KS "oprucz".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 19:15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij napisał:
ze nie pisałem o stanie faktycznym, ale o samym pomyśle wikłania maista w sport wyczynowy.

Otóż stan prawny jest taki, że ten pomysł i "stan faktyczny" jest niemożliwy do realizacji. Było już o tym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kij
Gość






PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 20:02:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz prawa zmieni w Polsce nie mozna, aby miasto uwiklac w sport wyczynowy.
Powrót do góry
Adam z Niemczech
Gość






PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 01:25:31    Temat postu: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

    Laughing Do satana.Napisales ze tez (miales EPIZOD w sparcie)I oto wlasnie mi chodzilo ze Brodnicka mlodzierz sportowa zyje tylko epizodami bo nie umi sie zaangazowac na dluzszy czas.Przeciez kluby pilkarslie potrzebuja ich.Ale i musza onich zadbac.Latwo jest zawsze kupic nowego pilkaza,a Sparta co rok zmnienia ich chyba z 10.Tu na Zachodzie ,na treningi przychodza ruwnierz i rodzice mlodzika bo jest ciekawie.Zalatwo jest tylko kupowac,trzeba dbac oswoje.A jesli sie twierdzi ze wszystcy sedziowie w Polsce sa sprzedani to niema poco nawet patrzec na wyniki meczow.Gdy sie przegra to najlepiej zwalic na sedzie-kalosza.
Powrót do góry
semen
Gość






PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2005 06:15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam z Niemiec nie słuchaj tych ludzi oni nie mają pojęcia o sporcie a już w ogóle o sparcie. Piszą byle pisać. Pozdrowienia dla ciebie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021832 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski