STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA POLEGŁA
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
w_lufce_nic
Gość






PostWysłany: Sob, 24 Wrz 2005 19:07:20    Temat postu: SPARTA POLEGŁA Odpowiedz z cytatem

0:5 z Koronowem. Przypadek, czy...
[/list]
Powrót do góry
Junior
Gość






PostWysłany: Sob, 24 Wrz 2005 20:06:27    Temat postu: Hmmm Odpowiedz z cytatem

Nio nie wiem czy taki przypadek w klubie mowi sie o nie wyplacanych obiecanych premiach, 5 mln poszlo na beznadziejne światła i licha komunikacje !!!!! Ludzie !!! Z tych 5 mln chociaz 1mln przydalby sie na sport w Brodnicy mowa tu głownie o klubie sportowym Sparta !!!!
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sob, 24 Wrz 2005 20:58:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milion na sport??
hehe
ja jestem za.pod warunkiem ze tylko w malej bardzo czesci na Sparte.
jest kilka innych celów w tej dziedzinie wazniejszych niż sparta..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Junior
Gość






PostWysłany: Sob, 24 Wrz 2005 23:58:20    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

No jasne, ze nie milion to byla przenosnia przy tak ogromnym wyrzuceniu pieniedzy w błoto, az 5 mln !!! to skoro tak rzucaja pieniedzmi to milion w tą czy w tą ... nio pewnie ze nie Sparta jest najwazniejsza ale skoro wydaje sie 5 mln i nie widac efektow to proponuje burmistrzowi jak bedzie mial problem jak wydac kase to niech jeszcze postawi swiatła w brodnickim parku, zeby nie bylo tłoku wieczorami <lol2>
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 00:25:53    Temat postu: Re: Hmmm Odpowiedz z cytatem

Junior napisał:
Nio nie wiem czy taki przypadek w klubie mowi sie o nie wyplacanych obiecanych premiach, 5 mln poszlo na beznadziejne światła i licha komunikacje !!!!! Ludzie !!! Z tych 5 mln chociaz 1mln przydalby sie na sport w Brodnicy mowa tu głownie o klubie sportowym Sparta !!!!

sorry, ale co ma miasto do sportu? spójrz na toruń, bydgoszcz - większe miasta, ale czy ich kluby grają w I albo II lidze? sport kosztuje, a bez strategicznego sponsora nie idzie wyżyć.
dlaczego my, podatnicy mielibyśmy łożyć na spartę? mi się to nie uśmiecha, żeby moje, zarobione pieniądze chłopcy przepijali w pacyfiku czy balbeku. wolę w to miejsce o kilka więcej meczów, ale w piłkarzyki...
a co do porażki. od początku sezonu victoria była wymieniana jako jeden z mocniejszych klubów. nie poszło im, i co? to było do przewidzenia, że nie dojadą z kompletem punktów do końca sezonu. chyba, że tak sądziłeś...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kij
Gość






PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 10:10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi również nie podoba sie finansowanie sportu wyczynowego z kasy miasta. Dlaczego z mich pieniędzy maja być utzrymwani piłkarze, skoro ja ani z tego nie czerpię dumy, ani przyjemności. Nie jestem sasiedziałym człowiekiem i w maiarę intensywnie też uprawiam sport ( oczywiście amatorsko ), ale nie wyciagam pieniędzy o pieniądze od miasta, gdyż nie uważam tego za aż tak ważne dla jego przyszłości. Co innego to finansowanie sportu masowego, który podniósł by ogólna sprawnosc fizyczną mieszkańców, ale wspieranie małej grupy zawodowców - to nazbyt wiele. A jeśli juz ktoś bardzo lubi ogladać nasża lokalną piłkę, to niech sie zdeklaruje osobiscie i wspiera sój klub, a nie przekonuje, ze całe miasto z podatków swoich mieszkańców powinno to robić.
Powrót do góry
Zawisza
Gość






PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 12:38:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoczyla sie kasa na sedziow, skonczyly sie wyniki Razz
coz, wracacie na swoje miejsce w tabeli niedlugi hehe Smile
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 15:05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za dobrze im szlo, porazka musiala kiedys przyjsc predzej lub pozniej

Ostatnio zmieniony przez Jadzik dnia Nie, 25 Wrz 2005 17:39:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 17:03:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
za dobrze im szlo, porazka musiala kiedys przyjsc predzej lub szybciej


pozniej lub wolniej! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 17:40:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwila roztargnienia kazdemu sie moze zdarzyc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 18:36:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij napisał:
Mi również nie podoba sie finansowanie sportu wyczynowego z kasy miasta.

Już o tym było w innych miejscach forum. Miasto finansuje tylko sport dzieci i młodzieży, a nie IV ligę. Więcej już mi się nie chce na ten temat znowu pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kij
Gość






PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 19:07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
Kij napisał:
Mi również nie podoba sie finansowanie sportu wyczynowego z kasy miasta.

Już o tym było w innych miejscach forum. Miasto finansuje tylko sport dzieci i młodzieży, a nie IV ligę. Więcej już mi się nie chce na ten temat znowu pisać.


Gdybyś spojrzał na kontekt rozmowy, to byc moze dowiedziłbyś się, ze nie pisałem o stanie faktycznym, ale o samym pomyśle wikłania maista w sport wyczynowy.
Powrót do góry
arti
Gość






PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 20:17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porazka to jest chyba zbyt wysoka jak na lidera tymbardziej ze pozostale spotkania sparta wygrala....zobaczymy jak bedzie w nastepnym meczu:)
Powrót do góry
Adam z Niemiec
Gość






PostWysłany: Nie, 25 Wrz 2005 23:33:53    Temat postu: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

    Very Happy Niema co rospaczac. Ja mimo tego ze mieszkam zagranica to interesuje sie Sparta ,dlatego ze pochodze z Brodnicy i sam w niej gralem w pilke.Znam przez to Sparty problemy a raczej jej szefuf.Sam Sponsor tu nie pomorze.trzeba eszcze umiec dobrac Sklad Pilkarski a nie tylko obiecywac ze w nastepnym Roku bedzie lepiej a tym czasem kasa znika.A co z publicznoscia ?Bylem w czasie pobytu na meczu Sparty to powiem ze mozna by plakac. Gdzie sa Kibice ?Gdzie Mlodziez ? Te troche co ich bylo to lepiej nie muwic o ich zachowaniu.Sparcie potrzebny jest inwestor a nie sponsor.Szefowie tez powinni miec pojecie o Footbolu a nie tylko tyle ze sa dwie bramki i dwie druzyny.Chyba trzeba bedzie poczekac az wygram w lotka ze 10miljonuw Euro to wtedy napewno cos z tego bedzie.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 26 Wrz 2005 09:44:41    Temat postu: Re: Sparta Brodnica Odpowiedz z cytatem

Adam z Niemiec napisał:
    Very Happy Niema co rospaczac. Ja mimo tego ze mieszkam zagranica to interesuje sie Sparta ,dlatego ze pochodze z Brodnicy i sam w niej gralem w pilke.Znam przez to Sparty problemy a raczej jej szefuf.Sam Sponsor tu nie pomorze.trzeba eszcze umiec dobrac Sklad Pilkarski a nie tylko obiecywac ze w nastepnym Roku bedzie lepiej a tym czasem kasa znika.A co z publicznoscia ?Bylem w czasie pobytu na meczu Sparty to powiem ze mozna by plakac. Gdzie sa Kibice ?Gdzie Mlodziez ? Te troche co ich bylo to lepiej nie muwic o ich zachowaniu.Sparcie potrzebny jest inwestor a nie sponsor.Szefowie tez powinni miec pojecie o Footbolu a nie tylko tyle ze sa dwie bramki i dwie druzyny.Chyba trzeba bedzie poczekac az wygram w lotka ze 10miljonuw Euro to wtedy napewno cos z tego bedzie.

najpierw naucz się pisać po polsku... po co football piszesz wielką literą? tak się pisze końcówki z "ów", a tak się pisze milion. kilka lat w reichu i polskości, ku*wa zapominasz?!
a poza tym to u nas młodzież nie potrafi grać. w anglii np. 18-latek jest już w pełni ukształtowanym piłkarzem. w polsce mila (24 lata) mówi, że jest jeszcze młodu i ma czas. podobnie jest w niższych klasach. bez piłki na pewnym poziomie nie przyjdzie sponsor, bez sponsora nie ma piłki i kółko się zamyka. miejscowi piłkarze (z wyjątkami) odrażają. łazi taki stylem "narciarza", bo strzelił gola i myśli, że jest gwiazdą. to nic, że w dwóch kolejnych meczach pieprzył akcję za akcją. no i fryzura niczym david beckham, ale cóż - przykład płynie z góry. w ekstraklasie też stawiają głównie na image.
kibice przychodzą tylko najwierniejsi. ci, którzy są w stanie zdzierżyć kopaninkę i od czasu do czasu dobry mecz...
i czemu piszesz, że ludzie w klubie nie mają pojęcia o piłce? od tego jest trener, notabene jerzy jastrzębowski jest znakomity. szefowie są menedżerami, dbają o pieniądzę (o które w polsce na sport jest trudno).
zatem nie wypowiadaj się, ok? verstehen Sie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021178 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski