STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Bliss kf 192
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy słuchasz Bliss KF 192
tak
90%
 90%  [ 45 ]
nie
4%
 4%  [ 2 ]
wieczorami
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 50

Autor Wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 06 Mar 2014 22:18:20    Temat postu: Bliss kf 192 Odpowiedz z cytatem

założyłem nowy watek faraon!!! Laughing


teraz ujeżdżam ​"acid techno ultrahouse tablets" numer 10 wibruje po pokoju!!!


dzięki wielki, że odkryłes istnienie dla mnie swe!!! faraon Laughing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Pią, 07 Mar 2014 22:22:15    Temat postu: Re: Bliss kf 192 Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
założyłem nowy watek faraon!!! Laughing


teraz ujeżdżam ​"acid techno ultrahouse tablets" numer 10 wibruje po pokoju!!!


dzięki wielki, że odkryłes istnienie dla mnie swe!!! faraon Laughing Very Happy
Dzięki Wielkie fg99 aczkolwiek bliss kf 192 słuchają jednostki na świecie idzie to w tysiącach...lecz taka muzyka trochę jest już zapomniana bo nie ma tekstu lecz sam elektroniczny aranż.Pozdro

Ostatnio zmieniony przez TUT Faust/Hamburger Lady dnia Nie, 09 Mar 2014 17:58:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Pią, 07 Mar 2014 22:36:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inaczej to się miało w latach 80,90 gdzie nie tekst lecz sample i aranż muzyczny dominował w super kompozycjach.Fajnie że znajdują się jeszcze jednostki,które rozumieją i słuchają takiej muzy.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Nie, 09 Mar 2014 18:01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci fg99 za założenie tematu.Jak widać trochę forumowiczów słucha mojej muzyki.Dziękuję Wam słuchaczom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pon, 10 Mar 2014 00:17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz nie lada dorobek, dźwięki idą w eter, dobrze, że ujrzały światło dzienne, wielu ludzi sie ucieszyło, ma czego słuchać wieczorami, rodzimego wręcz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Wto, 11 Mar 2014 20:31:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
masz nie lada dorobek, dźwięki idą w eter, dobrze, że ujrzały światło dzienne, wielu ludzi sie ucieszyło, ma czego słuchać wieczorami, rodzimego wręcz!
Thnx duże dla Was i miłego słuchania-jestem pozytywnie zaskoczony że nawet na Brodnicy net ktoś słucha mojej muzy.Nie wszystko jest lekkostrawne aczkolwiek niektóre moje albumy zachaczają wręcz o komercję w końcu w moich kompozycjach przewineło się wiele stylów.Co do rodzinnych dzwięków z Brodnicy warto posłuchać TUT:) projekt nieco inny bardziej ciężkostrawny,nagrywałem(samplowałem)mieszkając jeszcze w Brodnicy wszystko co popadnie nawet dzwony z klasztorka,teraz dla wspomnienia miło się słucha.Wklejam link.Pozdrawiam

http://theunderwatertemple.bandcamp.com/album/themes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 11 Mar 2014 21:16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Underwater Temple - oj Faraon:). Osobiście i pasują mi dźwięki, Bliss-aSmile oraz te, które podsunąłeś teraz....aż dziw bierze, że znalazł się ktoś co tworzył to, czego ja zawsze chciałem słuchaćSmile ? przypadek? a może tak już jest że jesteśmy jak naczynia połączone twórca-odbiorca?

w każdym razie, oklaski dla Ciebie TuT Smile za dźwięki, tak jak na koncercie z prośbą o BIS Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sro, 12 Mar 2014 13:57:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy istnieje format mp3 tych utworów, co by mieć w swoim przenośnym odtwarzaczu??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Czw, 13 Mar 2014 00:16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
czy istnieje format mp3 tych utworów, co by mieć w swoim przenośnym odtwarzaczu??
albo chociaż format JP2 Very Happy

a tak serio, to chyba sam autor by się pofatygował i wrzucił w sieć jakieś the best of do ściągnięcia w mp3, też bym posłuchał bo z neta nie lubię słuchać a muza ciekawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sob, 15 Mar 2014 12:41:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
The Underwater Temple - oj Faraon:). Osobiście i pasują mi dźwięki, Bliss-aSmile oraz te, które podsunąłeś teraz....aż dziw bierze, że znalazł się ktoś co tworzył to, czego ja zawsze chciałem słuchaćSmile ? przypadek? a może tak już jest że jesteśmy jak naczynia połączone twórca-odbiorca?

w każdym razie, oklaski dla Ciebie TuT Smile za dźwięki, tak jak na koncercie z prośbą o BIS Smile
Dzięki fg99 za miłe słowa!,no niestety muza już klasyczna jest ale się jakoś nie starzeje tak jak gdzieś kiedyś napisałem-wykorzystałem pełno ciekawych sampli z legendarnych już maszyn i nie tylko, teraz to już nawet nie istniejących firm takich jak emu,ensoniq...fajne kiedyś produkowali moduły dzwiękowe i workstation dzisiaj to już przeszłość ale każda z takich firm jak,korg,roland,yamaha,kurzweil,emu,ensoniq wypuszczała jakąś perełkę.Pozdrawiam mocno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sob, 15 Mar 2014 12:44:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
czy istnieje format mp3 tych utworów, co by mieć w swoim przenośnym odtwarzaczu??
Kilka można sciągnąć na stronce bliss kf 192.jimdo oraz TUT.jimdo oraz na last fm,mogę zrobić wyjątek i odblokować jakieś albumy z free downloadem na lasście,po prostu napisz jaki-jakie albumy mam odblokować,może jakość nie jest rewelacyjna na last fmie bo tylko 128kbps ale idzie słuchać.Flaki na bandcampie z wavów za to powalają jakością.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Sob, 15 Mar 2014 12:51:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
fg99 napisał:
czy istnieje format mp3 tych utworów, co by mieć w swoim przenośnym odtwarzaczu??
albo chociaż format JP2 Very Happy

a tak serio, to chyba sam autor by się pofatygował i wrzucił w sieć jakieś the best of do ściągnięcia w mp3, też bym posłuchał bo z neta nie lubię słuchać a muza ciekawa.
.Dzięki.Jak napisałem wyżej koledze napisz w poście lub na priv jaki album lub jakie albumy mam odblokować na last fmie,może jakość h...wa do flaców z banda ale da się słuchać mp3.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 15:19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hamburg kojarzysz Klausa Schulze ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 18:23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
Hamburg kojarzysz Klausa Schulze ????
Oczywiście...ja uwielbiam też Tangerine Dream i Throbbing Gristle-stare ale Jarre!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TUT Faust/Hamburger Lady




Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Sromowo 6/9

PostWysłany: Czw, 01 Maj 2014 19:10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze uwielbiałem pionierów el muzyki a tych,których wymieniłem oczywiście do nich należą no i jeszcze Kraftwerk jest całkiem niczego sobie

Ostatnio zmieniony przez TUT Faust/Hamburger Lady dnia Czw, 01 Maj 2014 20:53:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.030469 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski