STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Informacja na temat terminów kolejnych sesji rady miasta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 17:22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty się nie wypowiadasz, Ty szczekasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 17:29:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że lubisz głos szczekania, ale nie zabronisz nikomu włączać się do dyskusji.

P.S Co do sesji Rady, to przypuszczalnie będzie w maju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 18 Lut 2014 10:01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
Okazałe premie to są za wysługę lat. Ty pewnie byś nie przyjął mam rozumieć? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skoro Urząd im daje to widocznie jest dobrobyt, a nagrody i premie dla urzędników już Ci nie przeszkadzają? Rozumiem, że swoją taktykę zacząłeś od SM...Najbardziej organem, który nie satysfakcjonuje Nas to jest ZUS...pewnie nawet nie wiesz, gdzie są twoje pieniądze z OFE, może tez strażnicy na premie dostali?
Staram się myśleć obiektywnie a nie, lajkować pierwszą lepszą stronę i czuć dumę z tego powodu, gdzie straż mój drogi to jest pikuś w naszym Państwie. Ludzie o wielu sprawach mówią głośno i to przed kamerami, więc po co pisanie, że Ty się tylko wyrwałeś?


Mylisz się, że zacząłem od SM, bo już od dawna walczę o to, bez czego ZUS czy inne instytucje dalej będą miały się dobrze same dla siebie a nie dla obywateli. Jestem koordynatorem lokalnym akcji mającej na celu zmianę systemu wyborczego na taki, który pozwoli nam faktycznie zdecydować o tym kto w sejmie zasiądzie. Mówię o jednomandatowych okręgach wyborczych. Bez tego chlew będzie dalej wyglądał tak samo, miejscami zamieniać będą się tylko świnie w nim zasiadające. Chcesz walczyć z ZUS-em? Proszę bardzo, rozpocznij sam jakąś akcję zamiast krytykować osoby, które poza narzekaniem próbują faktycznie coś zmienić. Jednak przygotuj się na to, że nie będzie to łatwa walka i na swojej drodze spotkasz mnóstwo osób krytykujących twoje poczynania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 18 Lut 2014 10:44:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj link do strony Urzędu Miejskiego w Brodnicy a dokładnie informacje nt. Rady Miejskiej itp.
http://umbrodnica.bip.e-zeto.eu/index.php?type%3D4%26name%3Dbt146%26func%3Dselectsite%26value%255B0%255D%3Dmnu8%26value%255B1%255D%3D1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 18 Lut 2014 14:48:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Chcesz walczyć z ZUS-em? Proszę bardzo, rozpocznij sam jakąś akcję zamiast krytykować osoby, które poza narzekaniem próbują faktycznie coś zmienić."

Za dużych słów mój drogi używasz. Mi straż nie zawadza na tyle, by ją likwidować (wprowadzić modernizację, owszem), co za tym idzie nie narzekam, także proszę mi tu nie przypisywać lakonicznych stwierdzeń. Zorganizowałeś akcję, twoja sprawa i nic do tego nie mam, ale musisz się liczyć z tym, że nie każdy Ci pogratuluje idei. Mimo wszystko wytrwałości życzę. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016097 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski