STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Informacja na temat terminów kolejnych sesji rady miasta?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 13 Lut 2014 20:45:25    Temat postu: Informacja na temat terminów kolejnych sesji rady miasta? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie: czy orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć informację na temat terminów kolejnych sesji rady miasta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
costa




Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 14 Lut 2014 19:04:27    Temat postu: A zgoda od dowódcy jednostki Wojskowej jest na POLITYKĘ! Odpowiedz z cytatem

Młody żołnierz chyba chyba się nudzi bo pierdołami się zajmuje -czas na [poligon by w piz-....dostać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 14 Lut 2014 21:02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny przyklad na to.ze.internet nie dla.wszystkich.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 10:43:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 i costa, spytałem jak człowiek i ludzkiej odpowiedzi oczekuję. Żaden z Was jej nie udzielił. costa nie wiem do czego pijesz, zajmij się swoim życiem i nie układaj mi mojego. Jack 254 pragnę Cię zapewnić, że rozpocząłem wątek bo w internecie nie znalazłem takiej informacji. Jeśli Ty gdzieś ją wyszukałeś to proszę abyś bez złośliwości się nią podzielił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 13:02:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Jack pisał do Costy, nie do Ciebie ^^
Aczkolwiek przyłączam się do pytania, bo czasami chcę sobie obejrzeć którąś z rad w internecie bo zapomniałem oglądać jak trwała, a w internecie nie zawsze wszystkie są.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 13:54:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
Myślę że Jack pisał do Costy, nie do Ciebie ^^
Aczkolwiek przyłączam się do pytania, bo czasami chcę sobie obejrzeć którąś z rad w internecie bo zapomniałem oglądać jak trwała, a w internecie nie zawsze wszystkie są.


Jeśli by tak było to sorki Jack 254 za błędną interpretację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 14:26:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szramol potrafiłeś w internecie pozakładać przeróżne grupy przeciw Straży Miejskiej, a nie potrafisz udać się do Urzędu Miasta po informacje? Widocznie w tym wojsku się nudzisz za pieniądze podatników mój drogi, czy może szykujesz sobie dobry grunt pod awans kosztem strażników? Piszesz, że Straż nic nie robi, chętnie zobaczę co Ty robisz w swoim miejscu pracy. Tak samo budżetówka, jak i Straż Miejska. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 14:39:58    Temat postu: Re: Informacja na temat terminów kolejnych sesji rady miasta Odpowiedz z cytatem

szramol napisał:
Tak jak w temacie: czy orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć informację na temat terminów kolejnych sesji rady miasta?

O terminy proponuje pytać w biurze rady miasta, ewentualnie udać się do urzędu osobiście na dyżur przewodniczącego lub jego zastępcy. Rady miasta zwołuje jej przewodniczący.
P.S. Myślałem, że osoba która tak zaciekle walczy o jednomandatowe okręgi wyborcze i jest za likwidacją straży miejskiej ma jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu samorządu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 14:50:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osoba, która nie potrafi zaproponować zmian, ulepszeń, modernizacji, a dąży z upartością osła tylko do likwidacji, nie jest godna reprezentowania jakichkolwiek stanowisk kierowniczych.

Fabryki też, by pewnie polikwidował, bez podjęcia kroków naprawczych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 15:09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
Szramol potrafiłeś w internecie pozakładać przeróżne grupy przeciw Straży Miejskiej, a nie potrafisz udać się do Urzędu Miasta po informacje? Widocznie w tym wojsku się nudzisz za pieniądze podatników mój drogi, czy może szykujesz sobie dobry grunt pod awans kosztem strażników? Piszesz, że Straż nic nie robi, chętnie zobaczę co Ty robisz w swoim miejscu pracy. Tak samo budżetówka, jak i Straż Miejska. (:


Potrafię, spytałem tylko grzecznie czy taka informacja jest zamieszczana gdzieś w sieci. Co do mojego miejsca pracy to zapewniam Cię, że się nie nudzę a wszystkimi sprawami pozasłużbowymi zajmuję się w moim czasie wolnym. Co do SM, nie dążę do jej likwidacji, dążę do tego aby nastąpiły konkretne zmiany. W przypadku gdy nic się nie zmieni o tym czy Straż powinna funkcjonować, powinni zadecydować wszyscy mieszkańcy a nie Ty czy ja. Proszę nie uogólniaj wszystkiego, że tak samo postąpiłbym z fabrykami czy innymi podmiotami. Ja chcę nawiązać dialog ku naprawie czegoś co nie funkcjonuje tak jak powinno. Wpisy takie jak twój czy Jadzik-a nie prowadzą do rozmowy, z której można wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 15:34:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie prowadzą do rozmowy, bo nie są ta zdania przychylne tak? Wybacz, ale nie będę przyklaskiwał impulsywnie. Muszę Ci napisać, że jest dużo organizacji, co działają nie tak jak trzeba. Dlaczego akurat Straż Miejska? Bo pewnie jest ich mało, a jak mało to łatwo rozgarnąć? (:

A co do pytania, to Radę Miejską zwołuje przewodniczący Rady nie rzadziej niż raz na kwartał, a była ostatnio, więc przybliżony termin można oszacować samemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 16:23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
Nie prowadzą do rozmowy, bo nie są ta zdania przychylne tak? Wybacz, ale nie będę przyklaskiwał impulsywnie. Muszę Ci napisać, że jest dużo organizacji, co działają nie tak jak trzeba. Dlaczego akurat Straż Miejska? Bo pewnie jest ich mało, a jak mało to łatwo rozgarnąć? (:

A co do pytania, to Radę Miejską zwołuje przewodniczący Rady nie rzadziej niż raz na kwartał, a była ostatnio, więc przybliżony termin można oszacować samemu.


Nie prowadzą bo nie są na temat tylko są atakiem na moją osobę. Dlaczego na mnie? Bo powiedziałem trochę więcej i głośnie to, co większość mówi po cichu we własnym gronie. Zgadzam się z Tobą, że jest sporo organizacji, które nie działają właściwie, dlaczego akurat Straż? Bo ostatnio właśnie ten organ wzbudza najwięcej kontrowersji i smaczku dodały jeszcze całkiem okazałe premie. Na spokojnie trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeśli wyjdzie na to, że bez SM będzie gorzej to nie należy jej likwidować a jedynie podjąć działania ulepszające jej funkcjonowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 17:15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szramol

Nie warto, ignoruj takie osoby tak ja ja robię od pewnego czasu z qonceptem czy kilkoma innymi, pisz tylko na te tematy które Cie interesują ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 17:17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazałe premie to są za wysługę lat. Ty pewnie byś nie przyjął mam rozumieć? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skoro Urząd im daje to widocznie jest dobrobyt, a nagrody i premie dla urzędników już Ci nie przeszkadzają? Rozumiem, że swoją taktykę zacząłeś od SM...Najbardziej organem, który nie satysfakcjonuje Nas to jest ZUS...pewnie nawet nie wiesz, gdzie są twoje pieniądze z OFE, może tez strażnicy na premie dostali?
Staram się myśleć obiektywnie a nie, lajkować pierwszą lepszą stronę i czuć dumę z tego powodu, gdzie straż mój drogi to jest pikuś w naszym Państwie. Ludzie o wielu sprawach mówią głośno i to przed kamerami, więc po co pisanie, że Ty się tylko wyrwałeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 17:19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
szramol

Nie warto, ignoruj takie osoby tak ja ja robię od pewnego czasu z qonceptem czy kilkoma innymi, pisz tylko na te tematy które Cie interesują ^^


Takie, czyli jakie? Nie można się wypowiedzieć co się sądzi o tym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021658 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski