STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
no i mamy CB z dnia 6.02-kolejna edycja rodzimego brukowca!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Sob, 07 Lut 2004 14:10:09    Temat postu: no i mamy CB z dnia 6.02-kolejna edycja rodzimego brukowca! Odpowiedz z cytatem

Mam wrazenie ze powinien nazywac sie tym razem Czas Swidziebni a nie Brodnicy to tyle w nim Brodnicy co kot naplakal!!!
Zaczyna sie artykule o Ice-ie, prosze mu zwrocic uwage ze moze bic rekord w lodowce a nie na plazy, moze niebyc warunkow! Laughing
Idac dalej, wertujac kartki szmatławca, widze nowa rubryke zaginiecia czy bedzie kontynuowana bo wielu ludzi zaginelo a nie tylko ten jeden!...czy ten Pan był szachista, bo ni jak ma sie to zdjecie u gory tych panow wzietych jak z horroru, co za zdjecie, kolory i te miny-normalnie żywe trupy-ochybda!!! no i gdzie ta relacja z tych mistrzostw-niby za tydzien, guzik -prawda niebedzie jej, bo zawsze Pan podpisujacy sie Szach tak pisze a nigdy tego niema, ciekaw jestem czemu??!!...dalej sprawa Kauflandu, beknac powinien ten kto wydal pozowlenie na poczatku, fotografia, dalej o telefonach na wsi czemu MJ pisze powiedzial Pawlak!!! tak sie niepisze co to za spoufalanie i brak szacunku do urzednika, niech ten czlowiek nauczy sie pisac albo wroci do szkoly bo marny z niego dziennikarz

na razie tyle wiesci z brukowca moze reszta przyjdzie pozniej
Powrót do góry
danaa
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 11:29:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się zdaje, koleś, że bardzo ten nasz CB lubisz! No bo jesli nie, to po co czytasz go od deki do deski i tak dokładnie analizujesz? A może to twoja rodzina zmusza cię do czytania? Może szantażyści? Jesteś śmieszny!!!!!!!! Zdaje mi się, że ktoś z ”Czasu” nadepnął ci na odcisk przy okazji kontaktów prywatnych i nie znasz innego sposobu, aby się odegrać.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 17:36:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre, po prostu chcialem napisac paninko o tym brukowcu aby kazdy przejrzal na galy co czyta...widzisz rzadnego ustosunkowania merytorycznego na kazdej stronie cos odpalone ze łeb boli, prymitywne to ze az strach a Ty badz nadal zapatrzona, nie dziwie sie, pewnie jestes jeszcze blondynka ktora rajcuje swoje zdjecie w gazecie, albo tam piszesz, marne to i zalosne, nikt mi nie nadepnal na odcisk bo go niemam wcale, az ze czytam, jak rozpalam w piecu to patrze czym pale i rzeczywiscie pali sie tym nieźle
Powrót do góry
talkos




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 15

PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 17:52:47    Temat postu: zgadzam sie z inkwizytorem Odpowiedz z cytatem

w tej gazecie przez ostatnie 2 lata nie ma nic ciekawego może dlatego że zmienili naczelnego poprostu CB zeszło na psy i tyle!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 18:06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nie jestem sam, jakby to się wydawało tej panience:-)
Powrót do góry
myscha
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 18:21:11    Temat postu: Re: zgadzam sie z inkwizytorem Odpowiedz z cytatem

talkos napisał:
w tej gazecie przez ostatnie 2 lata nie ma nic ciekawego może dlatego że zmienili naczelnego poprostu CB zeszło na psy i tyle!!!


masz racje talkos, jaki pan taki kram, i jeżeli on jest odpowiedzalny za swoich ludzi, to widac jakim zespołem kieruje i jak! Ale przeciez do takiej roboty to nadaje sie człowiek po maturze, a jezli tak to co tu wymagac i o czym pisac.
Powrót do góry
scarabeus
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 19:13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie opowiadam się ani za "Czasem", ani za żadną inną gazetą, ale dlaczego szanowni panowie nie zauważają błędów "Nowości" czy "Pomorskiej"? I tu, i tu, i tu jest ich sporo. We wszystkich trzech piszą to samo, tylko że w dwóch ostatnich po trochu codziennie, a w tej pierwszej raz na tydzień, za to hurtem. Wszędzie są szkoły, seniorzy, bale karnawałowe, studniówki, sonda itp. A że w "Czasie" gracja czy sąsiad - no cóż, ogrom ludzi to czyta, wielu chętnie do zdjęć pozuje, więc czemu im tego nie umożliwiać. Laughing W oczy rzuca się jedna wyróżniająca cecha "CB": tylko tam piszą negatywnie o władzy. W pozostałych przysłowiowy palec trzymają... Embarassed Ale co się dziwić, skoro a to żona, a to ktoś inny z rodziny w budżetówce pracuje i o tyłki się boją.
A co chłopaki myślicie o kablówkach? Mr. Green
Powrót do góry
danaa
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 19:32:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te, inkwizytor! Złe wnioski, ja facet jestem!!! I rzeczywiście, blondyn!!! Laughing Laughing Laughing A czy "RZADEN" to się przez "RZ" pisze? Oświeć mnie, forumowy mądralo. Silisz się, aby pokazać, jaki to inteligentny jesteś, to sięgnij przy okazji po słownik. Ale pewnie to zwykła literówka, he,he! A, jeszcze jedno. Może zauważyłeś, że ta gazeta wychodzi na cały powiat, a więc ludzie ze Świedziebni też mają prawo o sobie poczytać. O Bobrowie na przykład też jest nieraz sporo. Czyżby nie mieszkał tam nikt, kogo nie lubisz i dlatego się nie czepiasz? Pozdrowienia dla ciebie i twoich pozostałych nicków!!!

P.S. Co to za docinki na temat matury, myscha? Kogo chcesz obrazić. Nie wiem, kim jesteś, ale ile osób w twojej rodzinie jest po studiach? A ty co skończyłeś, żeś taki ważny? Z samą maturą to gorsi? A co mają mówić ci z jeszcze niższym wykształceniem? Trochę to nie na temat, ale pomyśl nieco, co piszesz. Chcesz obrażać CB, czy pozostałych mieszkańców Brodnicy? A w CB to podobno większość po studiach lub w trakcie.
Powrót do góry
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 19:51:50    Temat postu: danaa oj danaa Odpowiedz z cytatem

hahaha, jaki to pórysta językowy, pisanie w internecie rządzi sie innymi prawami, morzna powiedziec prawami lasu i zaprzeproszeniem guwno Ci do tego jak pisze, mysle rze jestes z jakiejs wiohy zabiterej dehami, gdzie jedynie dociera ten szmatławiec, wiec niedziwie sie czemu jestes w niego tak zapatżony, i hwala Tobie, zapewne terz konczysz studia takie jak Panowie i Panie z CB, zapewne jestes ruwnierz takiem samym tłókiem jak oni,

i nie pozdrfiaj mnie bo aż mi sie na wymioty zbiera, od mojej rodziny z dala, to ruwnierz małolaty


niemam 14 nikuf, mam jeden i jestem kobieta, niedawno minely moje czwarte órodziny i CB tego nieodnotował, a szkoda:-)
Powrót do góry
redaktor_naczelny
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 20:06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA ! Ten wpis został zamieszczony z adresu IP nie należącego do Gazety nie jest wypowiedzią redaktora naczelnego.

Przęglądam wypowiedżi, i aż mi się wierzyć niechce, co tu o Nas piszą.
Przecież mamy matury i studia, jesteśmi zyczliwi i uśmiechnięci, pracujemy wytrwale trąpiąc afery, patrzymyna ręce władzy.
Dlaczego tego nie docenicie, wiem, że może błędy kogoś wyprowadziły z równowagi, kogoś uraziliśmy, ale to nibyło naszym zamiarem, po prostu nigdy nbie pracowaliśmy w gazecie i dopiero praktykujemy na żywym organiżmie społeczeństwa.
Proszę o zrozumienie, cierpliwość za jakies 20 lat będziemy fachowcami, godnymi uwagi i pism nawet krajowych.
Mój zesół do znakomita paczka zyciowych nieudaczników, błąkających się po tym Bożym świecie, dajcie im szansę, wybaczcie literówki, pyskówki i nie świeży oddech, i trzęsące się ręce. To tylko ludzie z wadami i nałogami jak Wy!

Kochamy Was
Wasz nisko kłaniający się redaktor i straszliwie zaszczuty zespół
Kochamy Was!
Powrót do góry
myscha
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Lut 2004 20:08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redaktor_naczelny napisał:
Przęglądam wypowiedżi, i aż mi się wierzyć niechce, co tu o Nas piszą.
Przecież mamy matury i studia, jesteśmi zyczliwi i uśmiechnięci, pracujemy wytrwale trąpiąc afery, patrzymyna ręce władzy.
Dlaczego tego nie docenicie, wiem, że może błędy kogoś wyprowadziły z równowagi, kogoś uraziliśmy, ale to nibyło naszym zamiarem, po prostu nigdy nbie pracowaliśmy w gazecie i dopiero praktykujemy na żywym organiżmie społeczeństwa.
Proszę o zrozumienie, cierpliwość za jakies 20 lat będziemy fachowcami, godnymi uwagi i pism nawet krajowych.
Mój zesół do znakomita paczka zyciowych nieudaczników, błąkających się po tym Bożym świecie, dajcie im szansę, wybaczcie literówki, pyskówki i nie świeży oddech, i trzęsące się ręce. To tylko ludzie z wadami i nałogami jak Wy!

Kochamy Was
Wasz nisko kłaniający się redaktor i straszliwie zaszczuty zespół
Kochamy Was!



nie no kopara mi opadła - brawo - redaktorze jestś wspaniały oddam Ci sie cała- a mogę być bez matury Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Olek
Gość






PostWysłany: Wto, 10 Lut 2004 05:49:06    Temat postu: Codo Pomorskiej, to się nie mylisz... Odpowiedz z cytatem

scarabeus napisał:
Nie opowiadam się ani za "Czasem", ani za żadną inną gazetą, ale dlaczego szanowni panowie nie zauważają błędów "Nowości" czy "Pomorskiej"? I tu, i tu, i tu jest ich sporo. We wszystkich trzech piszą to samo, tylko że w dwóch ostatnich po trochu codziennie, a w tej pierwszej raz na tydzień, za to hurtem. Wszędzie są szkoły, seniorzy, bale karnawałowe, studniówki, sonda itp. A że w "Czasie" gracja czy sąsiad - no cóż, ogrom ludzi to czyta, wielu chętnie do zdjęć pozuje, więc czemu im tego nie umożliwiać. Laughing W oczy rzuca się jedna wyróżniająca cecha "CB": tylko tam piszą negatywnie o władzy. W pozostałych przysłowiowy palec trzymają... Embarassed Ale co się dziwić, skoro a to żona, a to ktoś inny z rodziny w budżetówce pracuje i o tyłki się boją.
A co chłopaki myślicie o kablówkach? Mr. Green


Co do Pomorskiej, to się nie mylisz... Rzeczywiście, kierownik uwiązany jest na smyczy, bo żona pracuje u burmistrza. Układ towarzyski działa, a poza tym inne zależności majątkowe... Czasowi brakuje elegancji i intelektu, lecz cóż wymagać... Pracują tam amatorzy i... dzieci. No, ale wszystko przed nimi. Co do Nowości, to lubię tę gazetkę, choć też wiele jej brakuje... Jest jednak często cytowana na onecie... Znaczy, że ma dobre informacje...
Powrót do góry
ptysia
Gość






PostWysłany: Wto, 10 Lut 2004 12:09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie ja też czasem czytam CB i macie rację od dawna nic specjalnego w tej gazecie nie można znaleść. Może i ludzie tam pracujacy są mądrzy i usmiechnieci ale nie potrafia nic ciekawego wnieść do tej gazety. Przez 6 lat same starocie nic konkretnego. No cóż może kiedyś im sie uda. Pozdrawiam
Powrót do góry
talkos




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 15

PostWysłany: Wto, 10 Lut 2004 14:02:19    Temat postu: A może złożymy internetową petycje Odpowiedz z cytatem

nie wiem zmiany naczelnego albo nowej gazety bylo kilka gazet przecież bo i brodnicka i be pe sport czy jakoś tak (redaktorem tej gazety był były naczelny CB) Czyżby "Czas Brodnicy" miał monopol gazetowy w brodnicy??? co o tym sądzicie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inkwizytor
Gość






PostWysłany: Wto, 10 Lut 2004 19:51:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem Ciebie dana oj dana, odwolam wszystko jak napiszesz jakie studia skonczyl lub konczy, ktos kto podpisuje sie lub jest to wiele osob - podaje pseudonimy artystyczne
MJ, TC, OFCE, AK, AJ, SZACH, - wydaje mi sie ze ludzie Ci maja tylko matury ale moze sie myle, moze....???

przepraszam za moja porywczosc moze powinienem inaczej, no ale
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021972 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski