STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mecz żużlowy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Pią, 13 Wrz 2013 08:22:47    Temat postu: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem czy ktoś z Brodnicy regularnie jeździ na mecze ligi żużlowej do Torunia (ile to jet osób w przybliżeniu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlody123




Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 57

PostWysłany: Pią, 13 Wrz 2013 10:58:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaaaj! Z tegoco sie orientuje to napewno z 10 osob jezdzi systematycznie na kazdy mecz, wiadomo drugie 10 jezdzi raz na jakis czas np jak ja....ale w najblizsza niedziele bedzie ich napewno wiecej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Pią, 13 Wrz 2013 14:48:51    Temat postu: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, jak byłem na meczu półfinałowem z Częstochową widziałem kilku na Motoarenie i kilka samochodów CBR na parkingu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 14 Wrz 2013 16:06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na finał na MA nie ma już biletów od 2 dni:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
D.




Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 18

PostWysłany: Sob, 14 Wrz 2013 16:26:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jezdze regularnie na wszystkie mecze.Na final rowniez jade.Jezdzimy w 3-4 osoby.Bilety na final sprzedaly sie od 8-15 we wtorek.Pozdrawiam wszystkich kibicow Unibaxu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tato




Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 146

PostWysłany: Sob, 14 Wrz 2013 21:05:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to do zobaczenia jutro na finale !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
D.




Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 18

PostWysłany: Nie, 15 Wrz 2013 22:43:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po meczu! Zaliczka nie duza na rewanz ale nadzieja umiera ostatnia.Troche szkoda 7 biegu na 0-5, on zmienil losy dzisiejszego meczu.Byle do niedzieli.Pozdrawiam kibicow!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sQosH




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pon, 16 Wrz 2013 14:04:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my również regularnie jeździmy na Motoarenę (4-5 osób). Mało tego - od przyszłego sezonu planujemy zakupić karnety. Kto nie był na żużlu nadal będzie twierdził, że nie jest to ciekawy sport. Nie znam nikogo, kto pojechał raz i się jej/mu nie spodobało Smile polecam speedway od nowego sezonu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Pon, 16 Wrz 2013 21:02:04    Temat postu: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

3-punktowa zaliczka Unibaxu niestety zdecydowanie za mała, aby myśleć o złocie... a szkoda bo była ogromna szansa. Aby myśleć o złocie należało wygrać wysoko w Toruniu różnica mninimum 10-12 punktów, czyli 4 liderów musiałoby pojechać na maksimum swoich umiejętności... niestety pojechało dwóch. Trudno winić Przedpełskiego bo to bardzo młody chłopak i tak rewelacja sezonu, ale zdecydowanie więcej spodziewałem się po Miedziaku.
Ale fakt, mecz na żywo na Motoarenie to niesamowite widowisko, w TV połowy tego nie widać co na trybunach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 17 Wrz 2013 09:35:23    Temat postu: Re: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

Warhead napisał:
3-punktowa zaliczka Unibaxu niestety zdecydowanie za mała, aby myśleć o złocie... a szkoda bo była ogromna szansa. Aby myśleć o złocie należało wygrać wysoko w Toruniu różnica mninimum 10-12 punktów, czyli 4 liderów musiałoby pojechać na maksimum swoich umiejętności... niestety pojechało dwóch. Trudno winić Przedpełskiego bo to bardzo młody chłopak i tak rewelacja sezonu, ale zdecydowanie więcej spodziewałem się po Miedziaku.


W pełni się zgadzam. Natomiast do Miedziaka ja nie mam zastrzeżeń. Mnie wkurza jazda braci Pulczyńskich. Oni z sezonu na sezon cofają się w rozwoju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Wto, 17 Wrz 2013 21:07:14    Temat postu: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

Zgadza się Puczyńscy to porażka, jak również Brzozowski, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nie będzie ich w Unibaxie. Z pewnością, gdyby nie rewelacja Przedpełski to nie walczylibyśmy o medale. Prawdopodobne srebro będzie i tak wielkim sukcesem Unibaxu, który po kontuzji Holdera jeździł praktycznie w czwórkę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 18 Wrz 2013 00:06:43    Temat postu: Re: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

Warhead napisał:
Zgadza się Puczyńscy to porażka, jak również Brzozowski, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nie będzie ich w Unibaxie. Z pewnością, gdyby nie rewelacja Przedpełski to nie walczylibyśmy o medale. Prawdopodobne srebro będzie i tak wielkim sukcesem Unibaxu, który po kontuzji Holdera jeździł praktycznie w czwórkę...


Czy ich nie będzie to zależy od tego czy znowu cwaniaki z PZMot-u na czele z Witkowskim nie utrzymają j*****go KSM-u.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Sro, 18 Wrz 2013 14:41:52    Temat postu: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

KSMu ma niby nie być. Poza tym w przyszłym sezonie oni już będą w wieku seniora a skoro nie radzą sobie jako juniorzy jadąc 3 biegi to jako seniorzy tym bardziej sobie nie poradzą. Zresztą podczas jakiejś relacji komentujący o ile pamiętam Dołomisiewicz powiedział mądre słowa, że bracia powinni na poważnie zastanowić się czy chcą dalej uprawiać ten sport... Szkoda, że tak się potoczyła ich kariera zwłaszcza, że Emil 2 sezony temu zapowiadał się całkiem nieźle. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 18 Wrz 2013 15:05:56    Temat postu: Re: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

Warhead napisał:
KSMu ma niby nie być. Poza tym w przyszłym sezonie oni już będą w wieku seniora a skoro nie radzą sobie jako juniorzy jadąc 3 biegi to jako seniorzy tym bardziej sobie nie poradzą. Zresztą podczas jakiejś relacji komentujący o ile pamiętam Dołomisiewicz powiedział mądre słowa, że bracia powinni na poważnie zastanowić się czy chcą dalej uprawiać ten sport... Szkoda, że tak się potoczyła ich kariera zwłaszcza, że Emil 2 sezony temu zapowiadał się całkiem nieźle. Sad


Co do regulaminu przeczytaj o konflikcie PZMot z Ekstraligą. Bo nie wiadomo co z tego wyjdzie.

http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuzel-Kluby-Enea-Ekstraligi-chca-dymisji-prezesa-PZM,artykul,180952,1,984.html

http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuzel-komentarz-dotyczacy-sytuacji-w-polskim-zuzlu,artykul,180975,1,984.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Warhead




Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 19

PostWysłany: Czw, 19 Wrz 2013 11:35:59    Temat postu: Mecz żużlowy Odpowiedz z cytatem

No tak, takie przepychanki jak zwykle nie wróżą nic dobrego. Czytałem jednak gdzieś, że zniesienie KSMu w przyszłym sezonie jest niby pewne, ale oczywiście to wszystko może się jeszcze zmienić. Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021136 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski