STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zabiegi fizjoterapeutyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sampras




Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 13:02:26    Temat postu: Zabiegi fizjoterapeutyczne Odpowiedz z cytatem

Witam.

Przytrafił mi się uraz łydki, chciałbym sie wybrać na zabiegi do fizjoterapeuty, tylko gdzie w Brodnicy lub okolicach coś takiego dobrego znaleźć nie mam pojęcia. Może ktoś korzystał z czyichś usług i byłby wstanie polecić, dać namiary na jakiś gabinet. Nie chodzi mi o typowe masowanie - bardziej o zabiegi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubabca




Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 108
Skąd: Brodnica/emigracja

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 13:28:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brodnicy są 2 podobne do siebie ośrodki fizjoterapeutyczne, jeden Novamedu na Wczasowej ,a drugi na Piwnej .Jeżeli chodzi o wyposażenie to oba ośrodki mają je podobne ,wystrój lepszy na Wczasowej zaś ceny na Piwnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sampras




Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 13:31:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że z tego co się dowiedziałem na Piwnej to głównie tylko masarze, z zabiegów jakichś rehabilitujących właściwie nic nie ma ;-(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubabca




Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 108
Skąd: Brodnica/emigracja

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 13:56:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprócz masaży też mają tam zabiegi ,przecież jest tam rehabilitacja normalna na NFZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mukumuku




Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 15:24:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wczasową. Miałem uraz dłoni - pomogło. Kolega miał uraz kolan - po fali uderzeniowej mu przeszło. Trochę jęczał, że boli bo faktycznie do przyjemnych nie należy, ale efekt gwarantowany. A co do Piwnej specjalnie zaniżają ceny a jakości tam nie doświadczyłem. Wolę wydać ciut więcej (naprawdę ciut) i być zadowolony jeśli chodzi o moje zdrowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sparta2012




Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 17

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 15:59:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wczasowej nie polecam ,kiedyś tam chodziłem i mnie skasowali na 400 zł a efekt był marny, na Piwną chodziłem zaś najpierw do Ewy Rybak kiedy miałem problemy z barkiem i muszę powiedzieć,że lepszej fizjoterapeutki chyba w Brodnicy na tą chwilę nie ma ,zresztą kobieta zna się na rzeczy bo też była olimpijka więc ze sportowcami potrafi postępować, do tego również chodziłem na falę uderzeniową kiedy miałem problemy z kolanem skoczka i muszę przyznać ,że po 5 zabiegach mi pomogło i już ten problem nie występuje, no i jak tam byłem ostatnio na zabiegach to da się zauważyć,że ośrodek się dynamicznie rozwija w porównaniu do tego co było półtora roku wcześniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napster




Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 97
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 20 Lip 2013 20:52:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam. Pani Ewa Rybak, to najlepsza specjalistka w tej dziedzinie w Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 21 Lip 2013 00:11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kogo polecicie w sprawie zwyrodnienia kręgosłupa? Czy Pani Rybak pomogła komuś w tej dziedzinie i czy przyjmuje prywatnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
007




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: PL

PostWysłany: Pon, 22 Lip 2013 11:45:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Wczasową. Standard warszawski, obsługa uśmiechnięta i konkretna. Zabiegi pomogły, ceny nie bolały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Pon, 22 Lip 2013 15:57:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło się czyta te wywody konkurencji, każdy stara się jak najlepiej zareklamować Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Czw, 17 Paź 2013 13:22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wystarczy zainwestować w dobry sprzęt rehabilitacyjny, taki jak np. tutaj, nie zawsze trzeba od razu do lekarza lecieć Razz A jeśli już naprawdę jest konieczność konsultacji ze specjalistą, to warto popytać wśród rodziny i znajomych, bo na forum to będzie tak, jak napisała osoba nade mną Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janko12




Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 23 Paź 2013 12:06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się nie znamy na rzeczy, to lepiej zawsze iść do specjalisty niż samemu działać na własną rękę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marzena4g




Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 17 Lis 2013 16:54:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet idąc do specjalisty pytajmy o jego kwalifikacje. może się okazać że to osoba tylko po kursie i nie zna się na rzeczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yellow




Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 19 Lis 2013 16:34:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, przecież chodzi o nasze zdrowie ! musi to robić ktoś kompetentny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015903 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski