STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
awaria internetu z kablówki eltronik.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Pon, 11 Sie 2014 15:12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wcześniej pisałem... z netem nie mam żadnych problemów , co innego tv tu niestety są problemy. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robi529




Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 19
Skąd: ---WIEJSKA ---

PostWysłany: Pon, 11 Sie 2014 16:08:49    Temat postu: hm... Odpowiedz z cytatem

no no ja tez nie mam -- to ze sie strona właczy po 2 min to juz szczegół... na stronie ELTRONIKA jest tester predkosci od jakiegos czasu patrze na to co sie dzieje i wiecie ile dzis miałem ...down 0.44Mb/s uplo 0.25Mb/s to juz chyba przegiecie pały--- w najlepszym momencie pokazuje 1.8Mb/s na 0.25 to chyab jest chore ... na dodatek dostac sie do ich IBOKU tez graniczy z cudem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pon, 11 Sie 2014 19:48:54    Temat postu: Re: hm... Odpowiedz z cytatem

Robi529 napisał:
...down 0.44Mb/s uplo 0.25Mb/s to juz chyba przegiecie pały---


Z tego co się wstępnie dowiedziałem, tamte problemy które miałem były spowodowane zakłóceniami sieci. To co masz to prawdopodobnie okres jakiegoś zakłócenia. Z tego co można wywnioskować ciągle to się dzieje ostatnio.

Na plus Eltronika jest za to obsługa klienta. Nie wiem czemu się nie dodzwoniłeś, ja akurat poszedłem zanieść pismo reklamacyjne bo miałem już dość załatwiania przez telefon. Reakcja trochę mnie zaskoczyła (pozytywnie) chociaż to akurat w przypadku Eltronika nie powinno zaskakiwać bo żadna firma telekomunikacyjna nie przejmuje się klientem jak oni. A że mam konflikt, bo ja mówię że mój router jest ok, a oni że nie wiedzą czy to nie jego wina, dostałem od nich ich własny "sprawdzony" router na 2 tygodnie testów.

Póki co nie widzę problemów, chociaż nie wiem czy nie zostało zrobione coś jeszcze w międzyczasie Wink. Jak z powrotem podłączę swój i będą znowu problemy wtedy uwierzę. Tak czy inaczej bardzo mi się podoba podejście do reklamacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andreas_k




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 11 Wrz 2014 18:28:24    Temat postu: Re: hm... Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
Robi529 napisał:
...down 0.44Mb/s uplo 0.25Mb/s to juz chyba przegiecie pały---


...chociaż to akurat w przypadku Eltronika nie powinno zaskakiwać bo żadna firma telekomunikacyjna nie przejmuje się klientem jak oni.


Nie mogę się z tym zgodzić.
Kończy mi się umowa - z fakturą ulotka, że jak kończy mi się wkrótce umowa, przyjdź sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.
I tak zrobiłem - Pani spojrzała w umowę i odpowiedź mnie zamurowała: "no, ma Pan standard, więc nic więcej nie możemy Panu zaoferować". Rozwiązanie umowy przyjęła bez mrugnięcia okiem...
Bez komentarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 11 Wrz 2014 18:39:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i andreas_k nie masz już internetu z Eltronika bo umowę rozwiązałeś - czy jesteś teraz z tego faktu zadowolony? Smile

Ja też na obsługę i ew. naprawę usterek nie mogę narzekać - jeśli trzeba przyjeżdżają szybko i robią tak długo i wszystko i wszędzie wokół aż znajdą usterkę i łącze działa jak działać powinno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 11 Wrz 2014 20:32:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z daleka od kablowej lepsza Neostrada z tv 66zł szybkości do 80mb/s Kablowa jest 100 lat za murzynami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pią, 12 Wrz 2014 10:58:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Z daleka od kablowej lepsza Neostrada z tv 66zł szybkości do 80mb/s Kablowa jest 100 lat za murzynami


A nie lepiej VDSL od Netii? Ma ktoś jakieś doświadczenia z Netią?

W jednej opcji mają nawet 4Mbity uploadu. Rewelka, za takie coś w Eltroniku życzą sobie 180 zł na miesiąc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pią, 12 Wrz 2014 11:32:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferta Eltronika i tak jest najlepsza dla tych, którym najtańsza opcja wystarcza - czyli dla większości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pią, 12 Wrz 2014 12:45:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
CapsLock napisał:
Z daleka od kablowej lepsza Neostrada z tv 66zł szybkości do 80mb/s Kablowa jest 100 lat za murzynami


A nie lepiej VDSL od Netii? Ma ktoś jakieś doświadczenia z Netią?

W jednej opcji mają nawet 4Mbity uploadu. Rewelka, za takie coś w Eltroniku życzą sobie 180 zł na miesiąc Very Happy


Nie wiem jak jest w netii, ale wiem jak jest w tepsie.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andreas_k




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 18 Wrz 2014 22:30:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MajsterBieda napisał:
No i andreas_k nie masz już internetu z Eltronika bo umowę rozwiązałeś - czy jesteś teraz z tego faktu zadowolony? Smile


Jeszcze mam, ale już niedługo. Samo to, że się skończy, jest powodem do zadowolenia.
Do zerwania przyczynił się inny powód, który raczej nie nadaje się do upublicznienia - po tym fakcie ta firma jest dla mnie stracona.

Dziwny zbieg okoliczności, od kiedy wymówiłem umowę, to speedtest jak kiedyś dociągać do 30Mb za które płacę, dochodzi ledwo do 22Mb...

@RyB - zazdroszczę, ja nie mam niestety tyle szczęścia (synchro było "tylko" 36Mb)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Nie, 05 Paź 2014 02:34:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 2 dni wieczorami przestaje działać YT, strona działa ale filmy się nie odtwarzają. Też tak macie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
encore87




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 200
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 05 Paź 2014 15:17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
Od 2 dni wieczorami przestaje działać YT, strona działa ale filmy się nie odtwarzają. Też tak macie?



Dokładnie mam tak samo. Strasznie to wkurwiają.e
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 05 Paź 2014 20:39:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo! Nawet na tablecie nie działają. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 05 Paź 2014 21:30:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to samo ale youtuba nie chodzi na telefonach i smart TV
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie, 05 Paź 2014 22:22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten internet porażka Neostrada ma taniej żałuje że podpisałem umowę z kablową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024492 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski