STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
awaria internetu z kablówki eltronik.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja_890




Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 27

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 17:25:18    Temat postu: Re: awaria internetu z kablówki eltronik. Odpowiedz z cytatem

johncage napisał:
ja_890 napisał:
pakiet internet 30 MB/s i telewizja cyfrowa z 120 kanałami (w tym 16 HD) kosztuje 70 zł teraz jest promocja, a dekoder HD jest za darmo (multiroom za 5 zł - czyli telewizja w dwóch pokojach) POLECAM!!


Cóż za dokładna wiedza, wręcz encyklopedyczna na temat usług Multimedii ;]. Ja to prosty człowiek jest i nawet nie pamiętam ile za Eltronika płacę, a tu proszę, nawet ilość HD jest znana i nawet za multiroom, o którym by pewnie nie pomyślało 95% użytkowników forum ;].

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, którą ofertę wybrać przekażę słowa przedstawiciela UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej - coś takiego jak rzecznik praw klienta tylko w sprawach telewizji/telefonu/internetu), z którym miałem przyjemność rozmawiać w sprawie problemów z Multimedią. Powiedział mi, że Multimedia ma większy sztab prawników niż techników i każda duża korporacja teraz tak robi. Doradził mi Eltronika, dlatego że to lokalna kablówka, do której siedziby można pójść i narobić rabanu jeżeli coś jest nie tak, a nie wiecznie odbijać się od telefonicznego BOKu 15-ty raz opowiadając tą samą historię 15-temu konsultantowi. Do tego powiedział, że zna osobiście właściciela Eltronika i uważa go za solidnego i rzetelnego człowieka. Dlatego doradził mi, żebym doczekał do końca umowy Multimedii, bo doprosić się o cokolwiek będzie problem (w ilości prawników byłby pewnie wynik 150:0 ) i wziął ofertę Eltronika.

I jestem zadowolony, bo wiem że jak coś się popsuje to mam numer telefonu nie do uroczej g***o wiedzącej pani w eBOK tylko do pana Miecia "co naprawia modemy i internety", który przyjeżdża DO DOMU za 2-3 godziny i naprawia usterkę.


po prostu dostałem ulotkę z MM, wziąłem ją do ręki i spisałem to, co na niej było (P.S. telewizję w MM mam od 3 lat i żadnej awarii nie było, internet od roku i to samo, a w szkole jest internet od Eltronika i ciągle jest jakaś awaria) ale wybór należy do was, jak mi padnie internet, to zawsze jest sąsiad, który mi użyczy swojego Very Happy zresztą u mnie w bloku połowa (jak nie więcej) ma MM i nie narzeka - awarii u nich brak, pozdrawiam Eltronikowców i Multimediatorów Very Happy (takie moje neologizmy) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 19:38:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja mam wszystko z Eltronika i pierwsze słyszę że była jakaś awaria, a codziennie korzystam z internetu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 19:42:17    Temat postu: Re: awaria internetu z kablówki eltronik. Odpowiedz z cytatem

ja_890 napisał:
johncage napisał:
ja_890 napisał:
pakiet internet 30 MB/s i telewizja cyfrowa z 120 kanałami (w tym 16 HD) kosztuje 70 zł teraz jest promocja, a dekoder HD jest za darmo (multiroom za 5 zł - czyli telewizja w dwóch pokojach) POLECAM!!


Cóż za dokładna wiedza, wręcz encyklopedyczna na temat usług Multimedii ;]. Ja to prosty człowiek jest i nawet nie pamiętam ile za Eltronika płacę, a tu proszę, nawet ilość HD jest znana i nawet za multiroom, o którym by pewnie nie pomyślało 95% użytkowników forum ;].

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, którą ofertę wybrać przekażę słowa przedstawiciela UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej - coś takiego jak rzecznik praw klienta tylko w sprawach telewizji/telefonu/internetu), z którym miałem przyjemność rozmawiać w sprawie problemów z Multimedią. Powiedział mi, że Multimedia ma większy sztab prawników niż techników i każda duża korporacja teraz tak robi. Doradził mi Eltronika, dlatego że to lokalna kablówka, do której siedziby można pójść i narobić rabanu jeżeli coś jest nie tak, a nie wiecznie odbijać się od telefonicznego BOKu 15-ty raz opowiadając tą samą historię 15-temu konsultantowi. Do tego powiedział, że zna osobiście właściciela Eltronika i uważa go za solidnego i rzetelnego człowieka. Dlatego doradził mi, żebym doczekał do końca umowy Multimedii, bo doprosić się o cokolwiek będzie problem (w ilości prawników byłby pewnie wynik 150:0 ) i wziął ofertę Eltronika.

I jestem zadowolony, bo wiem że jak coś się popsuje to mam numer telefonu nie do uroczej g***o wiedzącej pani w eBOK tylko do pana Miecia "co naprawia modemy i internety", który przyjeżdża DO DOMU za 2-3 godziny i naprawia usterkę.


po prostu dostałem ulotkę z MM, wziąłem ją do ręki i spisałem to, co na niej było (P.S. telewizję w MM mam od 3 lat i żadnej awarii nie było, internet od roku i to samo, a w szkole jest internet od Eltronika i ciągle jest jakaś awaria) ale wybór należy do was, jak mi padnie internet, to zawsze jest sąsiad, który mi użyczy swojego Very Happy zresztą u mnie w bloku połowa (jak nie więcej) ma MM i nie narzeka - awarii u nich brak, pozdrawiam Eltronikowców i Multimediatorów Very Happy (takie moje neologizmy) Very Happy


Ciekaw jestem czy pod nickiem "ja_890" nie kryje się J. Pocaluń ? Dobrze rozszyfrowałem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ja_890




Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 27

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 21:32:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekaw jestem czy pod nickiem "ja_890" nie kryje się J. Pocaluń ? Dobrze rozszyfrowałem ?


Hahahahah, no niestety źle rozszyfrowałeś, nie powiem nic złego na twój temat (choć bardzo bym chciał) ze względu na to, że w awatarze masz żużlowca - KOCHAM ŻUŻEL!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ja_890




Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 27

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 21:59:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że uważacie mnie za jakiegoś pracownika MM, więc pragnę wytłumaczyć, że nim nie jestem, nie zmuszam nikogo do skorzystania z usług Multimedii, lecz przedstawiam jak wygląda korzystanie z jej oferty w moim przypadku i jaka jest moja opinia, uważam, że jest korzystniejsza i może jest prawdą (choć jeszcze nie miałem okazji się o tym przekonać), że usuwanie awarii trwa długo, jednak dla mnie nie jest to problemem. W związku z tym, że obawiam się o kolejne podejrzenia, pragnę powiedzieć wam: "Eltronik jest dobry, nie przeczę, ale dla mnie ma zbyt kiepską ofertę, choć chętnie wziąłbym od nich TV, ale mam umowę na TV w MM" Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 23:28:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja_890 napisał:
W związku z tym, że obawiam się o kolejne podejrzenia, pragnę powiedzieć wam: "Eltronik jest dobry, nie przeczę, ale dla mnie ma zbyt kiepską ofertę, choć chętnie wziąłbym od nich TV, ale mam umowę na TV w MM" Pozdrawiam.


Też się z tym zgadzam. Moim marzeniem jest kablówka w której za telewizję płaci się jakąś stawkę od stacji np.: 30 groszy, a kwota za wybrane kanały po zsumowaniu tych np.: 30 groszy musi wynosić np.: 40 zł lub więcej. Ale nie widziałem jeszcze nigdzie takiej oferty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ja_890




Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 27

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2013 23:51:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Też się z tym zgadzam. Moim marzeniem jest kablówka w której za telewizję płaci się jakąś stawkę od stacji np.: 30 groszy, a kwota za wybrane kanały po zsumowaniu tych np.: 30 groszy musi wynosić np.: 40 zł lub więcej. Ale nie widziałem jeszcze nigdzie takiej oferty.


Doskonały pomysł, dobieranie sobie samemu kanałów, to by było coś, nie chodzili by po świecie niezadowoleni klienci, bo mogliby oni narzekać tylko na siebie Very Happy może za jakieś 50 lat ktoś na to wpadnie... może Smile pomysł wręcz doskonały, ale podejrzewam, że operatorzy tv nie byliby tacy skorzy, bo każdy kanał to inna cena, np. Polsat jest tańszy niż nsport (taki przykład i nie musi być on zgodny z prawdą) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 00:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniosłem się do tpsa i nie żałuje bo mam internet do 80 Mb/s za 109zł
w Elektroniku jest tak jak jest awaria to nikt nie odbiera tel i nawet trafi się również nie miła obsługa zero promocji mają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 10:09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Przeniosłem się do tpsa i nie żałuje bo mam internet do 80 Mb/s za 109 zł
w Elektroniku jest tak jak jest awaria to nikt nie odbiera tel i nawet trafi się również nie miła obsługa zero promocji mają


Ja tu taj mam złe doświadczenia z ich infolinią ( dawne 9393). Kiedyś nie wiem z jakich przyczyn przez ponad pół roku nie dostawałem faktur. A jak w końcu wystawili zbiorczą to, aż się za głowę złapałem. Sprawa otarła się nawet o rzecznika konsumentów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 10:24:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja_890 napisał:
Cytat:

Też się z tym zgadzam. Moim marzeniem jest kablówka w której za telewizję płaci się jakąś stawkę od stacji np.: 30 groszy, a kwota za wybrane kanały po zsumowaniu tych np.: 30 groszy musi wynosić np.: 40 zł lub więcej. Ale nie widziałem jeszcze nigdzie takiej oferty.


Doskonały pomysł, dobieranie sobie samemu kanałów, to by było coś, nie chodzili by po świecie niezadowoleni klienci, bo mogliby oni narzekać tylko na siebie Very Happy może za jakieś 50 lat ktoś na to wpadnie... może Smile pomysł wręcz doskonały, ale podejrzewam, że operatorzy tv nie byliby tacy skorzy, bo każdy kanał to inna cena, np. Polsat jest tańszy niż nsport (taki przykład i nie musi być on zgodny z prawdą) Smile


Operator tak by musiał skalkulować ARPU (średni przychód z abonenta) ze wszystkich usług, żeby cały biznes mu się opłacił. Jeśli wyszło by np.: 40 zł za telewizję to każdy abonent bez wyjątku musi wybrać stacje tv warte razem 40 zł lub więcej. Wybierze za mniej zł nie będzie mógł podpisać umowy. A ile wynosiłaby ta minimalna kwota decydowałby operator. Kwota ta powinna pokryć wszystkie koszty tej usługi i dać operatorowi zysk. Jeśli abonent wybierze stacje w sumnie za więcej te pieniądze idą już tylko na opłaty licencyjne za stacje w jakieś części, a w innej zwiększają zysk operatora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 10:35:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Przeniosłem się do tpsa i nie żałuje bo mam internet do 80 Mb/s za 109zł
w Elektroniku jest tak jak jest awaria to nikt nie odbiera tel i nawet trafi się również nie miła obsługa zero promocji mają


Zastanawiałem się ostatnio nad opcją VDSLa, jak to śmiga? Podoba mi się transfer wysyłający i gdybym miał brać VDSLa to głównie dla niego. Na jakim modemie śmigasz? Oryginalny od TPSA czy kupowałeś DGT?

Po wakacjach mają być nowe oferty Eltronika na internet, na razie czekam co zrobią i wtedy podejmę decyzję czy zostaję w Eltroniku czy idę do TPSA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kill3rs4




Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 10:50:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak mają szybszy internet w MM to nadal wolę Eltronik. Ostatnio miałem problemy z łączem(w końcu to jest główna część tego tematu, right?) i zadzwoniłem na infolinię. Długo nie czekałem, miałem następnego dnia naprawiony. Był problem z ich strony i wszystko już śmiga jak należy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 13:57:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wakacjach mają być nowe oferty Elektroniku na internet,?? obecna oferta na ich www jest pozbawiona sensu czy ktoś w ogule myślał za czym dodał taką ofertę? to już tpsa 80mb/s za 100zł jest lepsza oferta niż ta z kablowej, na ich stronie po 10 lat bycia w kablowej obrzydły mi nawet ich kanały i ten ślimaczy net pingami z drugiej strony powinni opublikować jakieś oferty na wrzesień jak chcą przyciągnąć klientów ale tego co wiem wyskoczą z śmieszną promocją Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sro, 17 Lip 2013 23:44:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wam też znów strony nie działają google, brodnica.net ,poczta wp,gmail,interia wie może co znów ten eltronik odpierdziela człowiek nie może nawet po pracy poczty sprawdzić bo nic nie działa,muszę się logować na mobillny net:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lip 2013 08:05:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też już mam dość tych awarii. W piątek będę miała podłączenie tv i netu z konkurencyjnej firmy, zobaczymy jak to będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025584 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski